תשדיר חדש: דברי הנביא מוחמד בגלי צה"ל

ה'פתיחות' גוברת על הכל. תשדיר פרסומת דובר ערבית יעלה היום בתחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל עם ציטוט מדברי נביא האיסלאם מוחמד.

ניר הר זהב , ה' בתמוז תשע"ג

"כבוד למגזר". גלי צה"ל
"כבוד למגזר". גלי צה"ל
צילום: פלאש 90

תשדיר פרסומת דובר ערבית יעלה היום (חמישי) בגלי צה"ל עם ציטוט מדברי נביא האיסלאם מוחמד.

תשדיר הפרסומת בערבית הוא חלק מקמפיין נרחב שנועד לסייע באיתור צעירים מצטיינים, המעונינים ללמוד תואר ראשון במזרחנות בתוכנית ב.א. מיוחדת שמכון שלם פותח ומיועדת רק ל 25 סטודנטים במחזור זה שההרשמה אליו כבר נפתחה.

המכון מספר כי הייחוד בתוכנית הוא שבנוסף ללימודים הרגילים הנהוגים בפקולטות אלה, ילמדו הסטודנטים גם ספרות, היסטוריה, פילוסופיה, מוסיקה, שיטות מחקר ונושאים נוספים וכן ילמדו בגישה חוויתית שבמסגרתה יצפו במופעי מוסיקה, ינתחו דרשות יום שישי, יקראו עיתונים, ישוחחו בערבית יום יום עם מדריכים ערביים תוך מהלך יומם ואף ילמדו חלק מן הקורסים בערבית.

"החוג ללימודי המזרח התיכון והאסלאם במרכז האקדמי שלם מפלס דרך חדשה וחלוצית בגישה לנושא חשוב ובוער עבור מדינת ישראל והעולם בימינו.  אנו מחפשים את הסטודנטים המוכשרים והרעבים ביותר, כאלה שמוכנים לעבוד קשה ולחלום גדול, כאלה שבדומה לנביא מחמד, מוכנים להישאר ערים כל הלילה בחיפוש נחוש אחר הידע.  כפי שאמר הנביא עצמו: בקש ידע עד לגבולות סין" אמר פרופ' זאב מגן, ממובילי צוות ההקמה של החוג.