שרון גל: חשתי הקלה אדירה

עיתונאי ערוץ 10, שרון גל, מביע שמחה על החלטת המשטרה לסגור את תיק החקירה בעניינו, "חיכיתי לטלפון הזה הרבה מאוד חודשים".

שלמה פיוטרקובסקי , ח' בכסלו תשע"ד

Sharon Gal
Sharon Gal
ניר שריג

עיתונאי ערוץ 10 לשעבר, שרון גל, מביע הבוקר (שני) שמחה על החלטת המשטרה לסגור את תיק החקירה בעניינו, החלטה עליה פורסם אתמול באופן רשמי.

"כשהתקשרו אלי מהמשטרה ובישרו לי שהסיפור סגור, חשתי הקלה אדירה", סיפר גל בראיון לגלי צה"ל.

"חיכיתי לטלפון הזה הרבה מאוד חודשים. מאוד שמחתי שנגמר סיוט שנמשך המון זמן, אבל גם הייתי מעט עצוב על כך שנאלצתי לעבור את זה. תוך שניות יצאה הודעה רשמית לכל כתבי המשטרה ואז קיבלתי מלא שיחות, היה צונאמי של ברכות", אמר גל.

גל הביע צער גדול על הסבל שעברו בני משפחתו, "לפני מספר שבועות המורה של בני בן השש אמרה לגרושתי שהוא מסתובב עצוב, כי הוא דואג לאבא. זה היה עוד רגע של שברון לב גדול".

"זה הזמן שלי לשקם את עצמי, זה הזמן שלי ללכת לילדים בערב ולחבק את שניהם", אומר גל ומסביר כי הוא אינו מחפש נקמה, "אני יודע טוב מאוד מי עשה ומה עשה. יש עובדות. את החוויה הקשה הזו אני עברתי יום ולילה, הדברים ברורים והציבור הרחב חכם הרבה יותר ממה שנראה, יש לו חושים נהדרים".

גל הוסיף כי הוא מקווה לחזור בקרוב לעשייה המקצועית. "אני מקווה מאוד לחזור לעיתונאות, לחזור למקום שאני כל כך אוהב את העשייה בו", אמר, "אני מקווה שזה יקרה מהר, כי אני כולי מלא ברצון לעשייה. אני מקווה להצליח בהמשך לפחות כפי שלילה כלכלי הצליחה".