איחוד בין המגזינים לאישה הדתית-לאומית

"פנימה" ו"הלל" התאחדו למגזין אחד. המו"לים מסבירים על מהות המהלך: "עוצמה מרובה בבניית העם בזכות האיחוד".

יוני קמפינסקי , ב' בניסן תשע"ד

דודו סעדה, איתן אורבך ואביחי בוארון
דודו סעדה, איתן אורבך ואביחי בוארון
יוני קמפינסקיטוען....

המוציאים לאור של מגזין הנשים 'הלל' ושל מגזין 'פנימה' הודיעו היום (רביעי) על איחוד כוחות.

המו"לים אמרו כי האיחוד יבטיח בשורה של ממש לקהל הנשים במגזר הדתי לאומי, ולא פחות מכך – גם לקהל הנשים מעבר למגזר שמחפש עולם של תוכן נשי ממשי "האיחוד שיוצא לדרך מבטיח מוצר רחב יותר שיפנה לקהל נשי רחב יותר וייתן מענה אמיתי לצרכי הקהל הנשי הדתי לאומי, עיתונות חיובית ויפה, ערכית ואיכותית" אמר איתן אורבך מו"ל 'הלל' והשבועון 'עולם קטן'.

לאחר האיחוד בעולם התקשורת הנשי הדתי לאומי – ייצא מהחודש הבא מגזין מאוחד תחת השם 'הלל – פנימה' שיכיל תכנים רבים יותר, כתבות ומדורים חדשים לקהל הנשים במגזר. בין הכותבות במגזין החדש יהיו רות עזריה, אלומה לב, הדס בן ארי, ד"ר חנה קטן, מלי גרין, נועה ירון-דיין, מאיה מורנו, הרבנית ימימה מזרחי, הילי מויאל ועוד נשים בולטות במגזר הדתי ומחוצה לו.

"במקום לצעוד האחת לצד האחרת, עם בוא האביב אנו מאחדות כוחות", כתבו עורכות המגזינים רות עזריה והדס בן ארי על האיחוד, " שני המגזינים היו בשורה של ממש בזיקוק והעצמה נשית אותנטיות וכעת – המתבקש קורה, המגזין המאוחד יהיה נשי יותר, מושקע יותר מתמיד עמוק מתמיד".

לדברי אביחי בוארון, מו"ל פנימה והשבועון 'ישראלי', המגזין המאוחד יהיה מגזין כרומו מהודר שיופץ בתחילת כל חודש לכ-10,000 מנויות, "במהלך האיחוד אנחנו לוקחים את הטוב שבכל מגזין ומחברים אותו למותג אחד, למגזין חדש שבין דפיו תהיה אמת גדולה ושפה נשית-ערכית שתבוא לידי ביטוי בצורה חזקה יותר ומשמעותית יותר. אני חושב שהמגזין הזה והביקוש לו מבטאים את עולם הערכים היפה כל כך של הציבור הדתי לאומי. מטרתנו היא להכניס את המגזין ואת הערכים המקופלים בו הזה לאלפי בתים נוספים בישראל".

"פעם היו אומרים בהומור שקהל הנשים מחפש במיוחד לשמור על הגזרה, היום אפשר להגיד שקהל הנשים הרחב, הערכי והאיכותי שיש לנו במגזר הדתי לאומי וגם מעבר לו מחפש לשמור גם על גבולות הגזרה ההלכתית וצמא לבשורה התקשורתית שתגיע במגזין המאוחד", אמר דודו סעדה יו"ר קבוצת בשבע השותפה במגזין 'הלל' שיזם את מהלך איחוד המגזינים "יחד עם השותפים הנוספים במגזין החלטנו שהגיעה העת לאחד כוחות ולחזק את המחנה הדתי-לאומי. האיחוד בין המגזינים מבטיח שהשלם עולה על סך חלקיו, ביחד נוכל למנף את הקהל הנשי החזק והערכי שיש לנו ולהציע לכולן כלי תקשורת איכותי, מאוחד ומיוחד"

לרכישת מנוי לפנימה לחצי כאן