להעמיד את ביניש לדין

אינטריגות, תככים, שחיתות, זהו קיצור תולדות בית המשפט הפוליטי העליון בימיה של כבוד הנשיאה, השופטת המושחתת דורית בייניש.

חן בן-אליהו , י' בכסלו תשע"ב

אין לך דבר מעוות ומושחת יותר מאשר בית משפט מושחת ושופט מושחת. אינטריגות, תככים, שחיתות, זהו קיצור תולדות בית המשפט הפוליטי העליון בימיה של כבוד הנשיאה, השופטת המושחתת דורית בייניש העומדת בפני סיום כהונתה בת חמש השנים - ברוך שפטרנו מעונשה של זו - לא לפני שהשחיתה כל חלקה טובה שעוד נותרה בו, בבית המשפט הפוליטי הזה, לאחר כהונתו השערורייתית של אביה הרוחני ופטרונה, הלא הוא הדיקטאטור הגדול מטעם עצמו, כבוד הנשיא לשעבר אהרון ברק, מר 'הכל שפיט'.

שחיתותה של דורית בייניש והנגיעות הפוליטית שלה נחשפו לראשונה כבר לפני כעשרים שנה לערך, כאשר בהיותה פרקליטת המדינה פעלה במלוא המרץ, כפעילה פוליטית מטעם מרצ, להכשרת השרץ, סוכן השב"כ הפוליטי שמפניה. קצת יותר עירנות ושימת-לב לנגיעותה הפוליטית בימים ההם, היו מונעים מלכתחילה את התקלה החמורה של עצם מינויה כשופטת בעליון וממילא גם את הגעתה לכס הנשיאות.

כזכור, הימים היו ימי אסון אוסלו. מבלי להתבלבל כלל, תפסה אז הפרקליטה המדופלמת צד בעימות הפוליטי החריף ואפשרה לשב"כ הפוליטי להפעיל את שמפניה כסוכן פרובוקאטור כנגד הימין ולמען הבאשת ריחו. זאת, עם שהיא מכשירה את פעולותיו העברייניות של שמפניה, פועלת לסגירת תיקים שנפתחו נגדו או לאי-פתיחתם כלל, מורחת שכבה הגונה של טייח על-מנת לכסות על ערוות השב"כ הפוליטי, זורקת בוץ על הימין ומסמאת את עיני כלל הציבור.

בכן, כמו רבים מחבריה בכנופיית שלטון החוק, גם בייניש היא בראש וראשונה פעילה פוליטית סמויה מטעם השמאל הקיצוני. לפיכך, המחויבות הפוליטית שלה, כמו גם של שאר חברי הקליקה הכנופייתית הסגורה הזו, המחויבות הפוליטית למחנה ולבראנז'ה, גוברת תמיד על המחויבות המשפטית הטהורה בפרט ועל כל שיקול משפטי 'אובייקטיבי' בכלל.

משמע, לא את משפט הצדק במדינת ישראל באה דורית בייניש לשרת כשופטת וכנשיאה בבית המשפט הפוליטי העליון אלא את קידום סדר-היום של השמאל הקיצוני במדיניות, בחברה ובכלכלה. סך-כל פסיקותיה ופסיקות עמיתיה מאז מונתה כשופטת בעליון ולבטח כנשיאה, יעידו על-כך טוב יותר מאלף עדים.

לא יפלא, איפוא, כי כאשר פועלים בעת הזו כמה חברי-כנסת הנאמנים לשליחותם על-מנת לנסות ולחוקק כמה חוקים שיסייעו לבית המשפט הפוליטי העליון להתיישר מסטייתו החריפה שמאלה ולהתאזן, יוצאת נגדם הנשיאה בייניש בפומבי בשצף-קצף בנאומה מיום חמישי האחרון בכנס משפטי בים המלח ומאשימה אותם בהסתה כנגד העליון, נאום הזוי והיסטרי שיש בו משום התערבות בוטה של הרשות השופטת בעבודתה של הרשות המחוקקת והוא עצמו כל-כולו הסתה חמורה כנגד אותם חברי-כנסת.

לא, לא יפלא הדבר. והרי כבר נמצא ונאמר לעיל כי המחויבות הפוליטית של בייניש למחנה השמאל הקיצוני ולשמירת צביונו השמאלני-קיצוני של בית המשפט הפוליטי העליון, גוברת בהרבה על מחויבותה לעבודה תקינה ומאוזנת של העליון ולמשפט צדק במדינת ישראל. והנה, מעוות ומושחת שכזה לבטח לא יוכל עוד לתקון.

על כל אלה, נוסף עתה תחקירו המעמיק של יואב יצחק שפורסם בניוז1 (3.12) תחת הכותרת "בייניש - עבריינית סדרתית" העוסק בדבר פועלה של בייניש למען קידום אישים מסוימים מאוד לכהונת שיפוט בעליון, דהיינו הללו שסייעו לחלץ את בעלה, עו"ד יחזקאל בייניש, מהגשת כתב אישום נגדו בשל גניבת כספים. בכן, מסתבר כי לא רק נגיעות פוליטית הביאה עמה בייניש לבית המשפט העליון אלא גם נגיעות אישית ממש. בזאת הגדישה את הסאה והשחיתה לחלוטין את עבודתו התקינה של אותו בית משפט, הנגוע ומנוגע ממנו ובו ומכל צדדיו.

צו השעה: להיפטר בבת אחת, באבחת החלטת ממשלה אחת, מכל הסחי והמיאוס שמילאו את בית המשפט הפוליטי העליון שלנו עד עבור על גדותיו, לפרק את בית המשפט הנלוז הזה, המושחת והמשחית מן הקודקוד ועד היסוד, לשלוח את חבריו לחופשה ארוכה בטורקיה או למוטב באלסקה הרחוקה ולייסד תחתיו בית משפט עליון חדש, נקי, מאוזן ואובייקטיבי.

ועם זאת, יש לפתוח בחקירת משטרה נגד הנשיאה דורית בייניש ולהעמידה לדין בעוון הסתה חמורה כנגד חברי-כנסת ובעיקר בעוון השחתתו המוחלטת והסופית של בית המשפט העליון, הכפפתו הגלויה לקידום סדר היום של השמאל הקיצוני והשימוש היהיר והציני בו למען האינטרסים האישיים של משפחת בייניש. הכל שפיט, משמע גם דורית בייניש.