מי אשם בבידוד והשנאת ישראל בעולם?

הגייס החמישי מבפנים, בשיתוף שונאי ישראל מבחוץ, עושה הכול כדי ללבות את השנאה והבידוד של ישראל בעולם. גם בעזרת התופעות של "תג מחיר".

יוסף דוריאל , כ"ה בכסלו תשע"ב

דעות יוסף דוריאל
יוסף דוריאל
ערוץ 7

"ישראל שנואה כיום יותר מכל מדינה בהיסטוריה" - כך קבע לאחרונה פרופ' אלן דרשוביץ, הפרקליט בעל המוניטין הבינלאומי בהגנה על ישראל, כשאצלנו מתקבלים דברים אלו כהערה על מזג האוויר במקום צלצול מעורר להדיפת הסכנה.

תהליך זה התחיל אחרי טבח סברה ושתילה במלחמת לבנון הראשונה אך נעצר לתקופת-מה, ביוזמה שכותב שורות אלו היה שותף לה (ותוארה גם בספר האחרון שכתבתי). לטיהור האווירה העוינת שנוצרה אז באמריקה מצאנו את האוזן הקשבת של ציבור נוצרים הגונים המאמינים בתנ"ך, בהנהגת אישיותו האצילית של ד"ר ג'רי פולוול, עם מיליוני מאמיניו.

הממסד היהודי שם, שאמור היה לעזור לי במשימה, הסתייג ממנה, לאכזבתי הגדולה, בנימוק שכל מה שנוצרים אלה רוצים זה – שהיהודים יתנצרו. המציאות שהוכיחה את אווילות החשד הזה לא שכנעה אותם עד היום. אבל, מה שיותר חמור הוא – שהלך רוח זה קיים גם בישראל, ואם לא קוראים לנוצרים אלה מיסיונרים – מכנים אותם בתואר הגנאי של "ימין קיצוני", וכך מרחיקים מאיתנו עשרות מיליוני אנשי מצפון, פטריוטים של ארצם, בעולם החופשי, שללא חזית משותפת איתם לא נוכל לעמוד מול השיטפון האסלמיסטי המציף את אזורנו.

המכנה המשותף של המתנכרים לצורך הקיומי בסולידריות יודאו-נוצרית בימים אלה הוא – בשנאתם לממשלה הנבחרת של ישראל, שבכל הזדמנות גם היא מוכתמת כממשלת "ימין קיצוני". ולהמשך ליבוי השנאה "מזכירים" את אשמת ראשיה ברצח רבין, כשלא נרתעים מההתרסה על שבהפגנה שהתקיימה בראשותם לפני הרצח מישהו נופף בתמונת רבין במדי ס"ס. לפי כללי התעמולה הבולשביקית, לא מפריע להם שוועדת חק
וכפי שמנצלים עד היום את הכסיל הקטן שהודה בירי על רבין להכפשת "המתנחלים", כך קפצו על המציאה של חבורת המבולבלים שפתחו במסע של "תג מחיר" ואף תקפו חיילים בהתנגדות עקרה למסע המטופש של גירוש יהודים והחרבת בתיהם בשומרון
ירה ממלכתית קבעה כי פרסום אותה תמונה הייתה קו-פרודוקציה של סוכן-פרובוקאטור של השב"כ עם שדרן טלוויזיה ששיתף איתו פעולה.

וכפי שמנצלים עד היום את הכסיל הקטן שהודה בירי על רבין להכפשת "המתנחלים", כך קפצו על המציאה של חבורת המבולבלים שפתחו במסע של "תג מחיר" ואף תקפו חיילים בהתנגדות עקרה למסע המטופש של גירוש יהודים והחרבת בתיהם בשומרון. על כך נפתחה מקהלה – מקצה לקצה של המפה הפוליטית – לגינוי אותה חבורה, ולהוספת עוד דלק למדורת השנאה מבפנים ומבחוץ.

כך, שמענו ממי שהיה שר ביטחון מטעם מפלגת העבודה את העצה שצריך לירות בהם, אם כי לא שמענו את זה ממנו כשהיה צריך להגיב על התפרעות חמורה יותר של טרוריסטים ערבים כשהוא היה בתפקיד. וגם, כשבאותו יום נורו טילים מרצועת עזה, לא שמענו על הצורך לענות באש על התקפה זו. קברניטי המדינה לא לקחו בחשבון את השוליים הפחות שקולים של תושבי יהודה ושומרון ותומכיהם, שבהילחצם אל הקיר ינקטו במעשי ייאוש. אבל, באותה מידה לא השכילה מנהיגות אותו ציבור להציע דרך חלופית ושפויה לאותם צעירים ולהדריך אותם לפעילות תכליתית יותר האפשרית במשטר דמוקרטי, מבלי לחזור על פעילות הסרק שננקטה נגד גירוש היהודים מגוש קטיף. מישהו חייב להסביר להם שבפעילות "תג מחיר" הם משרתים את ההסתה נגד נאמני ארץ-ישראל, כפי שיגאל עמיר עשה בהוראות הפרובוקאטור שהפעיל אותו.

הגייס החמישי מבפנים, בשיתוף שונאי ישראל מבחוץ, עושה הכול כדי ללבות את השנאה והבידוד של ישראל בעולם. גם בעזרת התופעות של "תג מחיר". הגיעו הדברים לידי כך שכשמנהיג אמריקאי מהשורה הראשונה – ניוט גינגריץ', פרופסור להיסטוריה ומועמד לנשיאות – קובע ש"העם הפלשתיני" הוא המצאה תעמולתית, לא מנסים להתווכח עם האמת אלא מתנפלים עליו ועל תומכיו בישראל על "חבלה בתהליך השלום". ככה לא בונים בריתות עם הנוצרים ההגונים בעולם. וכך יכול הכסיל הממונה על משרד ההגנה האמריקאי להמשיך ולנופף בסכנת הבידוד העולמי כדי לסחוט עוד ועוד ויתורים מישראל לטובת "העם המומצא של פלשתין" כהגדרתו של ניוט גינגריץ' (וכפי שטענה זה מזמן גולדה מאיר).