קצת כבוד - המערכה מתגברת!

עו"ד יהודה אריה שמעון , ז' בתמוז תשע"ב

יהודה אריה שמעון
יהודה אריה שמעון
ערוץ 7

אני מוצא עצמי נאבק לקרוא את הכתבות הדביקות והמאמרים התמימים שמנציחים את החיים בלה לה לנד.

אני קורא מאמר על כך שדרך המאבק של הגבעות הגיע לסיומו, אני קורא מאמר על "עבריינים כסילים" שניסו להאבק בגזרת הפינוי בגבעת האולפנה וספגו קיתון רותחים ואפילו מאמר הלכתי של הרב אליעזר מלמד, שהצליח לבצע סללום הלכתי על מנת להכשיר את השרץ בגבעת האולפנה, אך ניתן להבין אותו – כיבוד הורים!

עם כל הכבוד, מדובר במאמרים שנכתבו תוך עצימת עיניים! ועל כך נאמר "עיניים להם ולא יראו, אזניים להם ולא יאזינו...", הכותבים משום מה אינם רואים ואינם שומעים את הקולות והמהלכים שמבצעת הממשלה בשטח!

הרב מלמד מתגאה ב – 300 יח"ד, תמורת הבתים המפונים. אך כנראה מאן דהוא שכח על מה המאבק כיום, מישהו מסרב לראות ולהבין שהמאבק הוא הרבה יותר רחב – על כל הקופה, בעוד הרב מלמד מקבל 300 יח"ד ברוואבי קיבלו 30,000!!!  נכון שהבטיחו לרב מלמד 300 יח"ד, אך גם במידה ואכן הם ייבנו, סביר להניח שהם יאוכלסו מהר מאוד בתושבי גבעת אסף, מגרון ומקומות נוספים. תמורת 300 יח"ד לא הקרבנו רק את גבעת האולפנה, הקרבנו ערכים, מאבק צודק, רוח לחימה – הקרבנו את יו"ש.

כולם מודאגים מ"נוער הגבעות", איך קראתם להם – כסילים, אלימים, טיפשים, מה עוד? אך אין לי מה לומר לכם, אלא תתביישו!!! תתביישו לכם כל המגנים החל ממועצת יש"ע ששוב הוכיחה בגידה באנשי שלומה, תתביישו הרבנים שהחישו עצמם להשתתף
את ההסכם בגבעת האולפנה לא השגתם בגלל הפרצוף היפה של זמביש, את ההסכם לא השגתם בגלל גדולתו בתורה של הרב מלמד וגם לא בגלל המשפחות האומללות, ששוב הולכתם כצאן לטבח, מבעלי בתים, לבעלי אוהלים
בפסטיבל מחיאות הכפיים לזמביש ותנו גם לי להשתתף בפסטיבל זה – באסרו חג שבועות, העניק הישוב חוות גלעד תעודת הוקרה לזמביש וחבריו באמנה, על תמיכה, סיוע ועוד.

אך מכאן ועד כנס הטמטום והפרסום האווילי בהם הושקעו מאות אלפי שקלים, הדרך ארוכה! כולכם שוכחים דבר אחד בסיסי, אתם יורקים לבור ממנו אתם שותים! את ההסכם בגבעת האולפנה לא השגתם בגלל הפרצוף היפה של זמביש, את ההסכם לא השגתם בגלל גדולתו בתורה של הרב מלמד וגם לא בגלל המשפחות האומללות, ששוב הולכתם כצאן לטבח, מבעלי בתים, לבעלי אוהלים. מיציבות לחששות של שנים. רק תזכורת – גם לשרון היה פתרון לכל מתיישב. אחי היקר, עדיין מתגורר עם 8 ילדים בקראווילה באמציה וממתין להבטחות של זמביש ושרון.

את ההסכם השגתם ותקשיבו כולכם טוב – בגלל הנוער האמיץ, כן, אותם חברה שאתם נהנים כל כך להשמיץ ולקיים כנסים בגנותם! את ההסכם השגתם כי היה למדינה מה להפסיד, לולא הנוער, הם היו באים עם שני ג'יפים וזורקים אתכם לכל הרוחות, כן, גם את זמביש אם הוא היה טורח לבוא, אולי הוא היה מתיישב יחד עם החברה בבית הכנסת בגבעת האולפנה... אך בסוף הוא היה בחוץ יחד עם כולם!

אז לדבר על שנאה בעיניים??? להשמיץ??? הרב מלמד וזמביש צריכים עכשיו להגיד תודה, להעניק תעודות הוקרה לכל הנוער שלא הלך לבלות בכיכר ציון, לשתות, סתם לשבת על החוף בכנרת, אלא הגיע לגבעת האולפנה, גרר צמיגים וברזלים במשך לילות, גרש קבלנים וגם פנצ'ר את הצמיגים.

וזמביש, תסתכל לי בעיניים ותגיד לי אם במו"מ עם השר ארדן ושיחות הטלפון של ביבי תו"כ, לא סיפרת לו כמה החבר'ה בחוץ "דפוקים", "מסוכנים", אם הגיעו למצב שמפנצ'רים לך את הצמיגים. תסתכל לי בעיניים ותגיד לי שזה לא הוסיף עוד כמה יח' דיור ועוד כמה סעיפים בהסכם אליו הגעתם.

אני ממליץ לכם, הרבנים, הנהגת יש"ע (או אלו שמתיימרים להוות כזאת), קצת כבוד לחבר'ה מהגבעות. תתחילו לכבד, להפסיק לגנות ותמיד תזכרו שיש להם חלק לא מבוטל בעובדה שאתם מנהיגים ביו"ש ושמישהו בממשלה סופר אתכם בכלל. המאבק על עתיד יו"ש לא נגמר, הוא רק התחיל, הוא התחיל הכי חזק שאפשר ולאט לאט מגביר את הקצב....