אם זו גזענות...

בעז שפירא , ז' באייר תשע"ג

בעז שפירא
בעז שפירא
צילום: עצמי

יש משהו בלתי נסבל, לטעמי כמובן, באמירות מסוג מסוים מאד הנזרקות מעת לעת לחלל האוויר, לעיתים אפילו על ידי טובי בחורינו.

כאשר שר צעיר ונמרץ מתייחס לערבים בישראל כאל אחינו האוזן ממאנת לקלוט. כאשר חברת כנסת חדשה במפלגת "אין עתיד" בהובלת  לפיד משתפת אותנו בצער אותו חשה עת יצאו חברי הכנסת הערבים מאולם המליאה לפני שירת התקווה תוך הצבת שאלה "מישהו מכיר מאמצים לתקן את המילים כך שיכילו את כל אזרחי ישראל?" הנפש אינה מוצאת מנוח.  

כאשר בעקבות פרעות אוקטובר שעלו לכדי מרי אזרחי אלים ביותר נשמעת בתקשורת האמירה כי משפחות הערבים שנהרגו הן חלק ממשפחת השכול!, הלב נחמץ.
במדינתנו זו לא יכהן לעולם ראש ממשלה ערבי. במדינת היהודים לא יהיה טייס קרב ערבי. במדינת ישראל נחגוג את יום העצמאות ולא נבכה את הנכבה של הערבים

אין כמעט ספק שהדברים הנ"ל אינם נאמרים  בחלל ריק. מזה שנים ארוכות ולאסוננו  מנהלת החונטה השלטת סדר יום עקבי המתיימר להפוך את ישראל ממדינת היהודים ל"מדינת כל אזרחיה".

את סדר היום מובילים כרגיל ה"נאורים" שבבני עמנו. החל בנשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרון ברק שפעל בכוחנות שיפוטית לבטל את רצון העם ולהשליט סדר יום משלו בארצנו, ודרך השמאל הסהרורי בשיתוף האזרח מספר אחד כיום המדגישים ללא לאות את ה"שוויון ההכרחי" בין כל אזרחי המדינה.

התקשורת השמאלנית העוינת מעניקה במה  מחבקת ואוהדת למנהיגי הרוצחים פראי האדם הערבים הזורעים בנו שכול ויגון ומאידך מתייחסת בניכור ובעוינות לכל דבר יהודי ואמוני.

לא אתעכב הרבה על מעללי החונטה בהקשר זה. די אם אזכיר כמה עניינים המוכרים לכולנו בהם יש כדי להעיד כאלף עדים על הקורות אותנו היהודים כאן במדינתנו.  בג"צ פוסק תדיר בעד הערבים ונגד היהודים. כך בעניין נוהל שכן, כך בעניין גירוש מחבלים (להם התנגד) לעומת גירוש יהודים (אותו אישר), כך בעניין חופש פולחן דתי לערבים בהר הבית לעומת הגבלות חמורות והצרת צעדי יהודים המבקשים לעלות להר ולהתפלל. מקהלת התקשורת העוינת מגבה כל מהלך אנטי יהודי ופרו ערבי תוך שהיא חושפת לעין כול צביעות ברמות אליהן קשה להתרגל והיד עוד נטויה... 

למרבה הכאב והבושה רבים מדי מבני עמנו נופלים בפח  ומשחקים את המשחק על מנת שלא להימצא מותקפים על ידי "כלבי השמירה". מורא התקשורת מהלך אימים על רבים מהפוליטיקאים שלנו שם הוא תופס לו אחיזה כשל גידול ממאיר ומכלה כל חלקה טובה. באופן הזה וכאמור לעיל  מוצא עצמו מנהיג פוליטי חדש,עתיר זכויות  ונמרץ (כיפה לראשו) מתבטל בפני מראיין תקיף תוך שהוא מכנה את ערביי ארץ ישראל "אחים שלי".

כך מוצא עצמו בעת ראיון טלביזיוני אלוף בצה"ל (אבוי, כיפה גם לראשו של זה...) מחייך בהתבטלות ואין אונים עת ירון לונדון מדבר בלהט על רענון רוח אלטלנה ומציע לירות ביהודים בחברון. באופן דומה מתייצבים כל חסרי החוליות בפוליטיקה ומרעילי הבארות מהתקשורת לגנות "פעילי תג מחיר", אוהדי ביתר ירושלים, מתנחלים ,חרדים וכל מה שביניהם...בכל הזדמנות ובבחינת כל המרבה הרי זה משובח.

אין נפקא מינה לכך ש"מבצעי תג מחיר" הינו בשלב זה יצור עלום ולא מזוהה, שאוהדי קבוצות כדורגל ערביות מעודדות את
ולכל האמור לעיל אין ולא יהיה כל קשר לגזענות. זהו יצר קיום של עם, זו מורשת משותפת, זהו ציווי לכול הדורות, זהו גורל משותף וכפי שנצח ישראל לא ישקר כך גם אנו נשמור בגאון ובשמחה על זהותנו , על מכורתנו, על מדינתנו
קבוצותיהן בנוסח "בדם ואש נפדה את פלסטין" , שהמתנחלים הם חלוצי הדור וגיבורים בשדה הקרב ושהחרדים דבקים בתורת ישראל סלע קיומנו, בחוזקה ובלהט. דמם של היהודים מותר ובכבודם של הערבים יש להיזהר. כך ייעשה למי שהחונטה חפצה ביקרו.

וההיפך הוא הנכון. בכל המקרים בהם מחוללים קודשי ישראל כל בעלי השררה ושועי הממלכה דוממים. קברים מחוללים בחברון ובהר הזיתים ,ספרי קודש מחוללים במצפה יריחו, בית כנסת שרוף בלוד...לכל אלה אין כל התייחסות. האזרח מספר אחד מיודענו שמעון מחריש, ראש הממשלה שותק והרבנים הראשיים (הממהרים בדרך כלל לחלות פני האויב הערבי כל אימת ששטיח במסגד ניזוק)  מסתתרים תחת כנפי גלימותיהם. איש איננו משמיע קול !!

במילון של "מדינת כל אזרחיה" והנאורים המקדמים אותה  "לייהד את הגליל והנגב" הינו ביטוי לא נסלח של גזענות חמורה, מדיניות קרן קיימת לישראל בדבר גאולת אדמות ליהודים וטיפוחן הינה אפליה פסולה של ערבים וחוק השבות מהווה רעה חולה וארכאית אותה יש להעביר מן העולם. כך היה המסע ל"שוויון בנטל" לסיסמה שדופה בהיות המטרה האמיתית פגיעה בעולם התורה (לא בכדי אין ולו אזכור של הערבים לעניין זה) ועוד כהנה וכהנה...

הנה כי כן, יש לי חדשות עבור תבוסתני החונטה, שליחיה, עוזריה ואוהדיה.

מדינת ישראל ראשית צמיחת גאולתנו הינה מדינת היהודים מכוח הבטחה אלוקית לאבות האומה כפי שנתנה בספר הספרים. מדינה זו היא של היהודים בלבד ועבור היהודים לנצח ולא יועילו המוקשים אותם מניחים בדרכנו, ה"נאורים" אנשי העולם הגדול הרואים ביהודים מטרד מרגיז אגב הערצת הרוצחים הערבים והמזדהים עימם.

במדינתנו זו לא יכהן לעולם ראש ממשלה ערבי. במדינת היהודים לא יהיה טייס קרב ערבי. במדינת ישראל נחגוג את יום העצמאות ולא נבכה את הנכבה של הערבים. כל עוד נמשך מצב המלחמה ימשיכו לחפש את המחבל הרוצח הבא מבין הנוסעים הערבים בנתב"ג ולא מקרב תושבי עין חרוד, עפרה או רמת אביב. קשה לי לראות ערבי מכהן כראש השב"כ או כסגן ראש המוסד ואפילו בקריה למחקר גרעיני או במכון הביולוגי בנס ציונה - אני מתקשה למצוא להם  מקום.לא תעזור כל האפליה ה"מתקנת" שבעולם...

במדינת היהודים יתנוסס בגאון הדגל כחול לבן, המנורה תפאר את מקומותינו תמיד ולעולם נשמור את שבת קודש והיא תשמור עלינו. כך היה, כך הווה וכך יהיה.

ולכל האמור לעיל אין ולא יהיה כל קשר לגזענות. זהו יצר קיום של עם, זו מורשת משותפת, זהו ציווי לכול הדורות, זהו גורל משותף וכפי שנצח ישראל לא ישקר כך גם אנו נשמור בגאון ובשמחה על זהותנו , על מכורתנו, על מדינתנו.

שכן עוד לא אבדה תקוותנו ,התקווה בת שנות אלפיים , להיות עם חופשי בארצנו, ארץ ציון וירושלים.

אכן, רק נפש יהודי הומייה בארץ אבותינו ואם זו גזענות , ככל הנראה גזען אני.