רועץ פוליטי ומוטה

בעז שפירא , ט"ו באב תשע"ג

בעז שפירא
בעז שפירא
צילום: עצמי
התערבותו הבוטה והחצופה של היועץ המשפטי לממשלה בקשר עם מועמדות הרב שמואל אליהו למשרת הרב הראשי מהווה מנקודת ראותי הקש ששבר את גב הגמל.

כזכור, הודיע לאחרונה עו"ד קמיניץ (בשם היועץ המשפטי) לרב אליהו שמועמדותו היא בלתי ראויה ומעוררת קשיים משפטיים. מעבר לדבר ההבל לפיו מועמדות הרב שמואל אליהו למשרה "איננה ראויה" , אמירה המעוררת שאט נפש וסלידה אצל כל יהודי אוהב ישראל, יש בקביעה הנ"ל על ידי היועץ ויינשטיין ו/או מי מטעמו כדי להמאיס את מוסד היועץ המשפטי לממשלה על כלל ישראל, להבאיש את ריחו ולחסל סופית את הלגיטימציה לקיום המוסד הזה במתכונתו דהיום.

נזכיר כמה אירועים חשוכים מהשנים האחרונות בהם יש כדי לזעזע כל יהודי ולהציב סימן שאלה בדבר עצם היות השלטון ומוסדותיו בשר מבשרה של מדינת היהודים.

הרב הגאון יצחק שפירא מישיבת עוד יוסף חי כתב ספר , "תורת המלך" שמו. אם אנסה לתמצת את תוכן הספר למשפט עממי ולוקה בחסר אך בו בזמן משקף את רוחו וכוונת המחבר הרי אומר כך : "בעת מלחמה יש להרוג את האויב ולהכריעו". מי שפוי שעיניו בראשו ויתנגד לקביעה הכול כך פשוטה הנ"ל שהיא מוסרית וצודקת מאין כמוה ? בכל זאת הרב שפירא הובל למעצר כאחרון המחבלים, ידיו וברגליו נתונות באזיקים , על מנת להיחקר על ספרו ההלכתי החשוב.

לימים פעלה המשטרה ב"גבורה עילאית" ובמבצע מפואר עצרה על אם הדרך את הרב דב ליאור שליט"א, על שום הסכמה שנתן לאותו הספר ממש. מדינת היהודים מכה שנית.....

אותו מוסד "היועץ המשפטי" שדומה כי אבד עליו הכלח החליט בשעתו לסגור את התיק נגד האזרחים הישראלים שהשתתפו במשט המרמרה הידוע לשמצה, תוך שהוא מאפשר לאוהדת המחבלים ח"כ זועבי לצאת זכה כשלג מסיפור הבגידה החמור לו הייתה שותפה ובו נטלה חלק.

באופן לא מפתיע כאשר עלתה בקשה לפסול את מועמדות חנין זועבי לכנסת, הכריע ה"יועץ המשפטי" שאין מסה קריטית של ראיות הדרושה על מנת לפסול אותה ואת מועמדותה.

לאחרונה הלין מיודענו ה"יועץ המשפטי" על כך שאין אכיפה פלילית בתחום עבירות תכנון ובניה ביו"ש. מאופן הפניה , הקשרה ותוכנה אנו מבינים הבן היטב כי הכוונה לאכיפה נגד יהודים. זה בשעה שהאויב הערבי עושה באדמות ארץ הקודש כבתוך שלו, בונה עשרות אלפי יחידות דיור, חומס אדמות וכובש לו אחיזה ללא כל הפרעה. כך ביהודה, כך בשומרון, כך בירושלים רבתי וכך בגליל ובנגב.היכן אכיפת החוק ולאן נעלם ה"יועץ המשפטי", הייתכן שנרדם על משמרתו ? הסירו דאגה מליבותיכם, ננקטת פעילות ענפה בעניינים אלה, יסודית ונמרצת. כך למשל בנגב חוברים כל הכוחות להכשיר בניה בדווית לא חוקית ולתת לעבריינים מאות אלפי דונמים בשל "זיקתם ארוכת השנים למקום". אגב, לחרפה זו היו שותפים שליחינו ממפלגת הבית היהודי שלא הקימו זעקת עולם על השערורייה הזו אלא אף תמכו בה. ?!?!. כיצד ? נפלא ממני....

וה"יועץ המשפטי" מתערב ללא הרף על מנת להנחיל בארצנו את ערכי "מדינת כל אזרחיה" תוך רמיסת ערכים יהודיים. כך פעל על מנת להגדיר הדרת נשים (שכחתם?) כעבירה פלילית, כך פעל למניעת שילוט הקורא לנשים לשמור על צניעות ועוד ועוד...

ואם חשבתם לרגע שה"יועץ" הינו טלית שכולה תכלת, מקפיד על קלה כחמורה ומהווה בעצמו דוגמא אישית ומופת לשמירה על החוק והקפדה עליו כי אז טעיתם. יש שהרימו גבה עת סגר בתחילה ה"יועץ המשפטי" את תיק החקירה נגד אשת אהוד ברק בעניין העסקת עובדת זרה (בהמשך אותרה העובדת והתיק נפתח). לימים נודע כי גם אשתו של יהודה ויינשטיין עצמו נחשדה בהעסקה לא חוקית של עובדת זרה !! ה"יועץ המשפטי" עצמו "לא ידע" על דבר העבירה. נו טוב, הבעל הוא תמיד האחרון לדעת...

אם חשבתם ולו לרגע שה"יועץ המשפטי" לממשלה התפטר בעקבות פרשה מביכה זו, טעיתם כמובן.