מכירת חיסול

עו"ד אהרן שרון ביאלקוביץ , כ"ג באב תשע"ג

אהרן שרון ביאלקוביץ
אהרן שרון ביאלקוביץ
ערוץ 7

אנו עדים לאחרונה למסע התבוסה וההכנעה של ממשלת ישראל עם ההחלטה הבלתי שפויה של שחרור רוצחים טרוריסטים צמאי דם יהודי כמחווה לפלשתינאים!

לא די בכך שמדובר בשפלים שבאדם אשר חלקם שספו גרונות ושרפו חיים אזרחים וחיילים יהודיים ללא כל צלם אנוש, לא די בכך שרובם ככולם לא הביעו ולא מביעים כיום חרטה על מעשיהם, ואף ממשיכים לתמוך ולעודד טרור מבתי הכלא הנוחים אותם אנו מחזיקים מכספי משלם המיסים.

אם לא די בעובדה, כי כל מנהיג או מדינה נאורה הייתה מתקשה להעניק חנינה לתתי-אדם אשר הורשעו בעבירות רצח שכאלה, לבטח לא תמצא ממשלה כממשלתנו אשר תחליט החלטה כל אומללה לשחרר רוצחים אלו כחלק ממחווה במסווה של חשאיות מדינית ובטחונית!

למי ששכך, האסיר יונתן פולארד מרצה עונש מאסר זה למעלה מ-25 שנה לא על רצח או טרור ולמרות עבירת הריגול לכאורה שביצע, "דודינו" האמריקאים סירבו ומסרבים זה שנים לקיים כל מחווה יהא המחיר אשר יהיה בטענה עקרונית של מוסר וצדק העטופים באמתלה זניחה של  חשש לביטחון האומה האמריקאית, ולא פרס אף לא נתניהו הצליחו לרתום את מר אובמה לקיום מחווה בעניין.

המחווה של נתניהו ושותפיו תקרא "מערוף נואש" של חבורת שרים אשר למרות התלהמותם הביטחונית והפחדתם אודות "המחיר מהעדר הליך מדיני"  איבדו של כושר עמידתם מול החברה הישראלית והלחץ האמריקאי, ובמקומם הגיעו שיקולי הנוחות הקואליציונית, ההישרדות פוליטית על פי הסקרים ובעיקר הרצון לאחוז חזק בכיסא תא הטייס אשר נוטרל ממנגנון "כסא המפלט" (עוד בשלב הייצור).
למרות היותו של מר נתניהו אח שכול ובן משפחה שכולה, בטוחני כי אם סא"ל יוני נתניהו ז"ל היה בחיים כיום, לבטח היה מסתייג מאחיו הצעיר על שמפקיר את הדם היהודי ומשחרר את רוצחיו ומאפשר להם להתכונן למסעות ההרג הבאים

למרות העבר המפואר הציבורי של ראש ממשלתנו וניסיונם של חלק מהשרים בתחומם, בטוחני כי רובם לא היו בזירות ההרג בזמן אמת מלבד ביקורים סטריליים ותנחומים למשפחות מבלי לזלזל בחשיבות הדבר.

לצעירי הדור ולאלה ששכחו, עופרה מוזס ז"ל וטל מוזס ז"ל הי"ד נשרפו בחייהם בשל בקבוק תבערה שהושלך על רכבם ואילו החיילים גיא פרידמן ז"ל, יעקב דובינסקי ז"ל ויורי פרידה ז"ל נשחטו באמצעות סכינים וקלשונים על ידי רוצחים ערביי ישראל, חלקם מורים לשעבר מהכפר מושרייפה לידי אום אל פאחם, ביניהם מוחמד חסן אגבריה, ושני שותפיו מאותה המשפחה- משפחת הקלשונים.

כקצין צה"ל, ראיתי את צילומי הוידאו של זירת ליל הקלשונים ואף את השחזור של הרוצחים וחשוב לי להדגיש כי מלבד התיעוב ממעשי הרוצחים, רק מי שראה בחייו זירות אלו יכול להתרשם כי לא מדובר בשחרור רוצחים ולא בתתי אדם אלה בחיות טרף צמאי דם הנגועות במחלות נפשיות בלתי ניתנות לריפוי אשר לא מביישות את השחקן בדמות הרוצח הסדרתי " חאניבל לקטר" ( סיר אנטוני הופקינס) בסרטו "שתיקת הכבשים".

אבל אנחנו לא יכולים לשתוק ככבשים, לבטח לא להיות מובילים כצאן ציבורי לטבח תחת מימרות ישנות ובלתי רלוונטיות הקרויות "מחוות לפלשתינאים", אשר לא רק שמעולם לא הצליחו אלא אף הגבירו של מסע הטרור והקיצוניות הערבית נגדנו.

לטעויות של ביבי,  ציפי, בוגי וחבריהם לא די שאין ביטוח או כיסוי, אלא אנו כאזרחי המדינה משלמים גם את הפרמיה ועתידים לשלם את הפיצוי הביטוחי הגבוה של כשלון מעשיהם ולשאת בנזק הלאומי לילדנו.

מדינה יהודית ודמוקרטית לא אמורה לשחרר רוצחים כמחווה מדינית ומן הראוי היה שגם דבר זה יעמוד במבחן הציבור למשל: בדמות משאל עם או שקיפות ציבורית מינימאלית.

את נרצחי הפיגועים לא נוכל להשיב, את אדמות גוש קטיף יתכן ונחזיר במבצע צבאי ביום מן הימים, את צלקות המפונים ירפאו כנראה טובי הפסיכולוגיים, אך את שחרור הרוצחים הנתעבים ניתן למנוע היום ומיד!

למרות היותו של מר נתניהו אח שכול ובן משפחה שכולה, בטוחני כי אם סא"ל יוני נתניהו ז"ל היה בחיים כיום, לבטח היה מסתייג מאחיו הצעיר על שמפקיר את הדם היהודי ומשחרר את רוצחיו ומאפשר להם להתכונן למסעות ההרג הבאים.

חמורה מכל העובדה כי שחרור המרצחים עלולה לכלול הטבה נוספת, של הקצאת שטחים חדשים כחלק מפינוי ישובים ומשפחות יהודיות בגדה, אשר ישווקו לתושבי הגדה הערבים כנראה תחת הכותרת: " אם רצחת וירשת –בנה ביתך" עטוף בסרט אדום הקרוי " הסדר הקבע" הנועז של ביבי וחבריו.

ביטויי הפוליטיקאים כגון:" אנו למודי ניסיון" מלמדים כי הם למדו את הניסיון אך לא למדו את תוצאות הניסיון מכישלון מעשיהם וכשלון קודמיהם בתפקיד ( ראה ערך "ההתנתקות" בויקיפדיה)

משא ומתן אסור שיפתח במתנות שוחד או מחוות גם אם האח הגדול האמריקאי מתווך בין הצדדים ולבטח אין להעניק מתנות לאויבינו, אשר יחזרו אלינו כנראה בקרוב כמתנה מתקתקת ומתפוצצת ללא כתובת ובולים הואיל והכתובת כבר על הקיר הדהוי זה שנים רבות.