איבדנו את הכיוון

גולן ברלין , י"ב באלול תשע"ג

דעות שחרור המחבלים יצא לדרך. ארכיון
שחרור המחבלים יצא לדרך. ארכיון
צילום: ערוץ 7

יושב ראש הרשות הפלשתינאית, אבו מאזן, הואיל בטובו להסכים לשבת למשא ומתן עם ישראל.

בשמאל בירכו, באופוזיציה חגגו, והעיתונאים כבר שלפו את בקבוקי השמפניה מרוב שמחה. וכל זה קורה בזמן שהערבים התחילו להשחיז את סכיניהם לקראת הפיגוע הבא, ואזכיר את חשיפת ארסנל הנשק של הפת"ח מוקדם יותר החודש, למרבה ה"הפתעה".

לא אכביר במילים אודות הכסילות במשא ומתן המדובר. לא אלאה אתכם על הסכנה הכרוכה בנסיגה לגבולות כאלה שתל אביב, הרצליה, חדרה ונתניה נמצאים בטווח הקסאם, לא אזהיר אתכם שגם הפת"ח, שנחשב כביכול מתון, תומך בזכות השיבה ולא מכיר במדינה היהודית, ואפילו לא ארגש אתכם בדבר זכותנו הטבעית, ההיסטורית והנצחית על אדמת ארץ ישראל. רק בבקשה אחת אפנה אליכם: רחמים.

רחמו על משפחותיהם של חיים וייצמן ודוד דדי, שנרצחו על ידי בני עוולה, שגם חתכו את אזניהם כאות הוכחה למע
על אזרחי ישראל להתעורר, להתייצב כולם יחדיו, ולדרוש מראש הממשלה בנימין נתניהו: אל תיכנע לסחטנות הערבית! אל תשחרר את המחבלים. אל תשחרר את הרוצחים. אל תשחרר את האויבים
שה. רחמו על משפחתו של יוסף אליהו, שיקירם נרצח בדם קר בהר הגלבוע. רחמו על משפחותיהם של גיא פרידמן, יעקב דובינסקי, יורי פרדה וסרגי זרצנסקי, ארבעה חיילים שדיממו למוות מהקלשון של המפגע הארור אשר רצח אותם.

כי את הרוצחים האלה, המחבלים האלה, האנשים השפלים האלה, עומדים לשחרר במסגרת אותו משא ומתן. 104 בני עוולה עם דם על הידיים. 26 מהם כבר שוחררו.

הרי מהמשא ומתן הזה לא ייצא כלום. זה ברור לכולם. זה משא ומתן עם ארגון טרור שכביכול חזר בתשובה, אך ממשיך להסית עד היום נגד ישראל בערוצי הטלוויזיה שלו, שעד היום מחנך בספרי הלימוד שלו כי אדמת פלסטין שייכת אך ורק לאומה הערבית, ארגון טרור שהאמנה הפלשתינאית מהווה נר לרגליו.

וגם אם נניח לרגע, שהרשות באמת חפצה בשלום, הרי עוד לא דיברנו על העובדה שאבו מאזן לא שולט בכל הרשות הפלשתינאית ושהפרלמנט הפלשתינאי מורכב ברובו מנציגי חמאס.

ומישהו פה באמת חושב שאיראן, חיזבאללה וסוריה לא יחמשו ויממנו את אותה מדינת טרור ג'יהאדיסטית שהשמאל הישראלי כל כך חולם על הקמתה?

נדמה שאיבדנו את הכיוון. לשחרר את אותם רוצחים שפלים, בני עוולה- זה מעשה לא מוסרי, לא ציוני ולא יהודי. אנו המדינה היחידה בעולם שמוכנה לשחרר אויבים מסוג כזה נבזה, רק כדי לזכות באיזו זכות מפוקפקת להתחיל לדבר עם הפרטנר שלה לשלום. איפה ההיגיון? איפה הערכים?

על אזרחי ישראל להתעורר, להתייצב כולם יחדיו, ולדרוש מראש הממשלה בנימין נתניהו: אל תיכנע לסחטנות הערבית! אל תשחרר את המחבלים. אל תשחרר את הרוצחים. אל תשחרר את האויבים.

26 רוצחים כבר שוחררו לחופשי, והתקבלו במסיבת ניצחון ברמאללה עם מנהיגם מכחיש השואה, אבו מאזן. ואמנם, עדיין אפשר להחזיר את הגלגל לאחור. אסור לשחרר את כל שאר הרוצחים. אסור להיכנע לטרור.