דם יהודי הפקר?!

עו"ד יהודה אריה שמעון , ט' בשבט תשע"ד

יהודה אריה שמעון
יהודה אריה שמעון
ערוץ 7

בעצם, הוא לא רק הפקר, לאחר שהמדינה החליטה להפקיר את הדם היהודי, היא החליטה להמשיך להתעלל בו לאחר הפקרתו.

ואני בטוח שכולכם מכירים את הילד החנון בביה"ס, שלצערנו, כשכמה תלמידים מתעללים בו, כולם מצטרפים לחגיגה, אז גם כאן כולם הצטרפו, זה התחיל מהתקשורת לסוגיה השונים ופרשניה השונים וכמעט ואין ערוץ שמקומו נפקד, זה ממשיך עם "אישי ציבור" לסוגיהם וכמובן שמקומם של גופי השמאל – אויבי העם היהודי, לא נפקד!

הלינץ' שבוצע בכפר כוסרא, אמור לשמש לנו אות אזהרה ולהכין אותנו לבאות. כמובן, זה לא הערבים התחילו, את הלינץ' החל בעצם המנהל האזרחי, מגובה ביועמ"ש ויועצים משפטיים שנלחמים נגד כל סממן יהודי ביו"ש בכלל ובכל המדינה בפרט. מדובר בגוף שמתנגד לכל החלטה שמתקבלת בכנסת, שמשמעותה שמירה על הזהות היהודית במדינה.

כך גוף זה מיישר קו עם ארגוני שמאל התומכים בעשרות אלפי מסתננים מוסלמים, שהגיעו ממקומות עם מנטליות של שוד, אונס והרג חסרי גבולות והם ממשיכים את המנטליות כאן בארץ היהודים. מדובר על גוף שלקח על עצמו את ההתעללות ביהודים המתגוררים ביו"ש. זה התחיל עם הקמת ועדה, בלתי חוקית, לטיפול במתיישבי יו"ש. זה המשיך עם לקיחת סמכויות שיפוט בנושא המקרקעין ביו"ש וקבלת החלטות בהתאם, דהיינו, העדפת טענת הערבי כנגד היהודי וזאת בניגוד לכל כלל פסיקתי ו/או חוקי. זה מתבטא בהוצאת צווי מעצר, גירוש וכל צו אחר שתעלו בדעתכם (ובעז אלברט יעיד על כך) בניגוד לחוקי היסוד של מדינת ישראל ובניגוד לכל משמעות של המילה "דמוקרטיה". ועוד היד נטויה.

רק לדוג', טרם נתקלתי בקצין צבא או משטרה שהודח מתפקידו ובוצע לו משפט כה מתוקשר בגין הכאת יהודי מתנחל. אך אם רק יעיז חייל/שוטר להכות ערבי או פעיל שלום (עאלק)כדוגמת שלום אייזנר, שבסה"כ חבט עם נשקו חבטה אחת בפניו של מתפרע שמאלני, כאן כבר כולם יחגגו, השמאל, הפרקליטות, ביהמ"ש ועוד. אך מתנחל – תירה עליו, תרסס אותו בגז, תפרק אותו ממכות, יש לך חסינות אוטומטית.

מח"ש יגנזו את התיק, את הערר ידחו וגם ביהמ"ש, שפוסק פיצויים מפליגים לערבים, כשמדובר ביהודי שנתקל בטעות בשוטר, לכל היותר יגיד לשוטר נו, נו, נו והמדינה (אנחנו הציבור) נשלם כמה אלפים בודדים. כי מה שמותר לעשות ליהודי, לערבי אסור לעשות.

אך עם עוד כה, ניתן היה להבליג, לספר שזו "אתחלתא דגאולה" ולזרוק כל מיני משפטים – "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" ועוד כל מיני משפטים (שנכונים כשלעצמם), כעת, אחרי יום שלישי, כבר לא ניתן להבליג.

המנהל האזרחי הוציא "צו שימוש מפריע" לכרם סמוך לאש קודש. מפריע למי??? כמובן, לערבים או ליועמ"ש, אך זה לא משנה. הכרם, לאור העובדה שלא הרגיש שהוא מפריע למישהו, החליט לא להתפנות בכוחות עצמו ועל כן המנהל הגיע לעקור אותו. קבוצת בני נוער בגילאי 15-18, שהרגישו ובצדק, תחושות של בגידה, הזנחה, התעללות ועוד, החליטו לבצע סיור של הפגנת נוכחות באזור. לסיור לא היו כל כוונות אלימות או "תג מחיר" כמו שכולם אוהבים לגלגל על הלשון. הסיור בוצע במקום בו לכל יהודי מותר ללכת, כמו שנאמר בשיר "התקווה" – "להיות עם חופשי בארצנו".

המקום בו בוצע הסיור הינו באחריות בטחונית של צה"ל (שכמובן, כשל גם באירוע זה). אך הערבים, עם רוח גבית של המנהל ההורס והיועמ"ש המלטף, החליטו אחרת, הם החליטו שליהודי אסור ללכת שם ואם הוא הולך, מותר לרצוח אותו! והם לא רק החליטו, אלא גם עובר לעשייתן, מאות ערבים מהכפר כיתרו את היהודים והחלו לנסות לחסל אותם, קבוצת הנערים ניסתה לנוס על נפשה, אך לא עלה בידה. הצבא שהוזעק לסייע הסביר - "תאכלו את מה שבישלתם" (הציטוט במקור) והגיע אחרי חצי שעה, כדי למצוא נערים – חלקם גוססים! וגם כאשר הצבא הגיע, הערבים ידעו היטב שכל רע לא יאונה להם ותוך כדי שהחיילים במקום הם ממשיכים להכות את היהודים עם פטישים, מקלות, אבנים ואכן, הצבא לא אכזב, הוא לא עשה כלום, אלא יישם את דרכה של ציפי לבני – הידברות עם רוצחים ונסיון להשיג שלום עם הרוצחים. האירוע היה יכול להסתיים בדיוק כמו באירוע בו 4 חיילי מילואים נכנסו בטעות לרמאללה וכעת היינו בוכים ב – 20 לוויות!!!

טוב, עכשיו, אחרי שנשמנו לרווחה וגילינו שב"ה אף ילד לא נרצח, היה צפוי שהמשטרה תפתח בחקירה נמרצת לגילוי משתתפי הלינץ' והאמת, זה לא כ"כ קשה. כל האירוע תועד באמצעות כ – 30 מצלמות, חיילי הצבא היו עדים לחלק ממקרי התקיפה וברור היה שבקרוב נשמע על מעצרים ובאמת שמענו. לאחר שהילדים שוחררו מבית החולים ותאמינו לי שמדובר בילדים, את חלקם פגשתי, גובה מטר וקצת. והלכו להתאושש מהטראומה בבית הוריהם ברחבי הארץ, עם ליל (יום חמישי) נכנסו לבתיהם בלשי "היחידה לטיפול בפשיעה לאומנית" ועצרו אותם. כמובן שהיחידה המיוחדת נועדה ליהודים בלבד! ברור כי אם ערבי תוקף נערה ברכבת הקלה, זו סתם תקיפה (גם זה מנסיוני במהלך שבוע זה) אך אם יהודי יסננן לכיוון ערבי "ערבי מסריח" – זו כבר עבירה לטיפול היחידה הנ"ל.

ההתעללות המשיכה גם בתחנת המשטרה. לעצורים המסוכנים שהובאו אזוקים ידיים ורגליים (בניגוד לחוק) לא ניתן לשוחח עם הוריהם ואף לא להפגש עם עו"ד (גם זה בניגוד לחוק). ב"ה, ההתעללות נעצרה (בשלב זה, תלוי מה יחליט ביהמ"ש המחוזי) בשופט בית משפט השלום, שפשוט החליט לקרוא את הראיות (בניגוד לשופטים אחרים) וכאשר סיים לקרוא אותם, שלח את המשטרה, השב"כ וכל השאר לכל הרוחות. הבכיינים רצו למחוזי, שם הם מקווים שנותרו שופטים עם אותה אג'נדה אנטי יהודית.

ואיפה כולם?! איפה נבחרי הציבור שאמורים לייצג אותנו, את אלו שמנסים לרצוח ועוד חוגגים עליהם?! אז ככה, בנט עסוק בלשלוח מיילים הקוראים לך להקשיב לנאום המדיני שלו וכל שאר הנבחרים כנראה לא רלבנטיים! אם לא קם אחד וזעק, או זימן דיון בכנסת על תפקוד הצבא והמשטרה בכל הנוגע לטיפול באירוע עצמו וחקירתו אח"כ, כנראה שאין לנו נציגים בכנסת ויש לזכור זאת לעתיד.

כמובן שחלק מאישי הציבור "שלנו" עסוק בתחרות הכינוי המוצלח לילדים אלו – מטומטמים, פסיכים, מתאבדים ועוד (וכל הפוסל, במומו פוסל – מר דיין) והרבנים?! גם הם, כנראה עסוקים בלכתוב על "דינא דמלכותא" וכדו'. והעיתונות?! כלבי השמירה של הדמוקרטיה – הם בוודאי בעד דמוקרטיה, רק של מסתתנים מוסלמים, של הערבים ביו"ש והדמוקרטיה להסית נגד כל נער חובש כיפה /פאות ועוד שקשור איך שהוא ליו"ש.

הגיע הזמן שנבין שדמנו הפקר וכי אם אנחנו או ילדינו, אינו רוצה למצוא עצמו מוספד, כדאי שנתעורר ונתחיל להלחם חזרה. כל אחד בכלים והיכולות שחנן אותו ה' ובוודאי, להבדיל מהתנהגות המשטרה, הצבא, המנהל ועוד – כחוק!

ועוד מילה אישית לשק החבטות השבועי – החברה שניצלו בנס, תודה לכם, כל הכבוד גיבורים! תמשיכו לאהוב את ארץ ישראל ולהלחם עליה. כשכולם התעייפו/ התייאשו מזמן ומותירים את גורלם בידי קרי, אובמה ושות'. אתם העתיד. אנחנו נעזור ככל יכולתנו. ונקווה שכל עם ישראל יצטרף לעגלה שלכם בעגלא ובזמן קריב.