העלילות בנאום שולץ והכשלים לפני הנאום

על נציגינו להסביר את אחד המנגנונים המכריחים את הערבים להמציא שקרים נגדנו.

ד"ר אברהם שלום , י"ג באדר תשע"ד

אורח
אורח
ערוץ 7

נשיא הפרלמנט הארופי מרטין שולץ אמר כי ה'פלסטינים' רוצים לחיות בשלום ולנוע בשלום אבל ישראל גוזלת מים מהם וכובשת אותם בהתנחלויות.

אם לא נרתע שולץ להשמיע את טענות השקר והתביעות החריפות שלו מעל בימת הכנסת הישראלית, מעיד הדבר על כשל חמור של נציגי ממשלת ישראל שנפגשו עם שולץ. לדבריו שאף ידיעותיו בשיחה עם צעיר מרמאללה.

האם נפגש גדעון סער עם שולץ והקשיב לו והשיב לדברי התעמולה הערבית והסביר לו את האמת? סער אינו מרוצה מנפתלי בנט שלא החמיא לקרי האמריקני ולא הקשיב לשולץ הגרמני, אך אין כל סימן שהוא הצליח למסור להם מסר כלשהו להבנת מצבנו. טוב עשה השר נפתלי בנט שעזב את האולם, למען יבין שולץ כמה חמורים דבריו והאשמותיו.

שולץ היה זקוק לתזכורת הזאת כי בשיח של קרי ושל האחוד האירופי מקובל ומוסכם כי בנית בתים של יהודים בארץ ישראל מעכבת את השלום, והם מתרשמים שאין עוררין על הדעה הזאת כאשר הם שומעים את ציפי לבני האומרת כל אבן בבית יהודי היא אבן בחומה נגד השלום.

גם ממשלת ישראל וראש הממשלה נתניהו מקבלים למעשה את הטעון של שולץ, כאשר מקפיאה הממשלה בניה של בתים ליהודים בירושלים. בכל אלף השנים שא''י היתה תחת שליטים מוסלמים שונים נוספה אך עיר ערבית אחת ויחידה, העיר רמלה. עתה בונה ממשלת ישראל עיר ערבית נוספת, הנקראת רואבי, אשר תהיה איום אסטרטגי על ירושלים. ובאותו הזמן מונעת הממשלה בניה יהודית בירושלים. הבניה היהודית אסורה בירושלים, אם כי מכריזה הממשלה על תכניות בנין כל פעם שהיא משלחת לחפשי מחבלים רוצחים, שיתקבלו בחגיגה ויאדיר את שמם מחמוד עבאס.

אם ראש הממשלה לא הסביר לשולץ לפני נאומו את זכותנו לבנות בתים בא''י, וגדעון סער ודאי לא עשה זאת, נראה כי שר החוץ לא היה מוכן לחלוק על שולץ, אחרי אשר רק הספיק למצא חן בעיני שר החוץ האמריקני. רק החוגים הלאומיים בכנסת ובממשלה יכולים להתריע כמה כשל משרד החוץ ושאר נציגינו שהיה עליהם להציג את עמדתנו, ורק אותם שרים וחברי כנסת בהירי חשיבה השומרים על כבודנו הלאומי מסוגלים להתחיל לתקן את הנזק.

קודם כל על נציגינו להסביר את אחד המנגנונים המכריחים את הערבים להמציא שקרים נגדנו. הערבים רואים כי ישראל הקטנה מתקדמת ופורחת וארצותיהם שקועות בבערות ובפיגור. והם מנסים בכל מאדם להסביר את הפגור ברדיפה של ישראל, בכבוש, בהתעללות, בגזילת המים מהם ועוד שאר האשמות על פי דמיונם הפורח, והכל כדי שלא יודו באמת.

והאמת אשר משרד החוץ הישראלי וראש הממשלה צריכים להסביר בעולם היא כי הערבים בעזה מעדיפים להשתמש בכספים הזורמים אליהם מן האחוד האירופי ומן הערבים העשירים ומשאר העולם, להרס ולא לבניין, לקניית נשק ולא להקמת בתי ספר ובתי חולים. ושאר הכסף שאינו מוצא על נשק ועל פצצות,זורם לחשבון הבנקים של המנהיגים של המחבלים הערבים בעזה. בזמן שהישראלים עובדים בכל מרצם לבנות ולהתקדם ולהמציא ולפתח, עסוקים העמים הערבים במלחמות ובשפיכות דמים , כפי שאנו רואים בסוריה ובעירק. השדות הישראלים פורחים בגלל המאמץ והחשיבה של החקלאים הישראלים, וגם בזכות המאמץ למצוא מקורות מים ולהשתמש בהם בצורה היעילה ביותר.

והאדמות אשר בצד השני צהובות ויבשות, כי מנהיגיהם מעסיקים אותם בשנאה ובהכנות למלחמה ולנקמה ואין להם עניין בעבודת יצירה. בדרום עירק היו מטעי התמרים הפורחים בשדות של משפחות יהודים, כי הם חפרו תעלות ומשכו מים מן הנהר. לא היה שם כבוש ישראלי ושלילת זכויות אשר מדבר עליהם מרטין שולץ הגרמני. המטעים האלה נשדדו ונפלו בידי הממשלה העירקית ומאז ירד יצוא התמרים מעירק, ובמקום זאת מוצפים שוקי ארופה בתמרים מישראל.

לא מן המיותר שממשלת ישראל תתעורר סוף סוף ותסביר לעולם כי כל הישראלים מוצאם ממשפחות פליטים, אם מארופה ואם מארצות ערב. וגם כאשר באו הפליטים האלה לארץ ישראל היו חייהם בסכנה ורבים מהם שפכו דמם במלחמות של הערבים. אף על פי כן בנו הישראלים הפליטים את מדינתם, והערבים שקעו יותר ויותר בבערות ובפיגור.

האמת הזאת כואבת לערבים והם תמיד מחפשים את מי להאשים במצבם. האשמת ישראל ותאור עצמם כקרבנות של כחות חזקים מהם, כפי שעשו כמדומה אותם אנשים שפגש שולץ ברמאללה, מספקת צורך נפשי נוסף, תענוג הנשאב מרחמים עצמיים. רגע אחד מתארים עצמם המחבלים כגבורים על ישראל הדומה לקורי עכביש, ומשבחים ומפארים את שופכי דם ילדים קטנים, ורגע שני הם מיבבים ונהנים מתאור סבלם, אם תגיב ישראל ותעניש את הרוצחים. זאת היא תופעת הסדיזם-מזוכיזם.

על ממשלת ישראל היה גם להזכיר לשולץ, כמו גם לקרי האמריקני, כי יהודים לא יכלו לחיות בשלום בארופה ולא בארצות ערב, ועתה משבאו לארץ ישראל, מבקשים לאסור על יהודים לבנות בתים בארץ ישראל, ומשתמשים בנמוק כי ההתנחלויות הן מכשול לשלום.

האם לממשלה בראשות בנימין נתניהו התבונה והאומץ להסביר לאורח הגרמני כי הכבוש הערבי שנקבע בקוי שביתת הנשק של 1949 נמחק והיה לאין כאשר תקפו הערבים במלחמה נוספת בשנת 1967.

בימים אלה אשר עשרות מליונים של אזרחי מדינות ערב מתישבים בארופה ובאמריקה, מדוע מותר לערבים להתלונן על בנית בתים של ישראלים בארץ ישראל ומדוע עסוק האחוד הארופי בתמיכה בהתנגדות הערבית. אין אנו נוטלים בתים לא לנו, אין אנו הורסים בתים, אלא בונים על אדמה נטושה, כמו שעשו הישראלים שהקימו את ישובי גוש קטיף על אדמת בִּצּוֹת שנחשבה אדמה מתה בעיני הערבים.

ועתה שהופקרה האדמה ונמסרה לשלטון החמאס הערבי, שוב נחרבו אותם שדות שיצרו הישראלים. האם שמע מרטין שולץ הסבר על כך ברמאללה, בעת שהוא מתלונן כי ישראל מטילה מצור על עזה? ומדוע לא שאלו אותו שאלה זאת ציפי לבני או גדעון סער, אביגדור ליברמן או מי מחברי הכנסת המלינים על נפתלי בנט על אשר לא נותר על מקומו להקשיב לעלילות של שולץ?