"עובדים עלינו"...

באותו יום וכמעט באותה שעה פורסמו דבריהם של שני רוצחים מתועבים, סאדם חוסיין וערפאת. הראשון העביר חוק נשיאותי האוסר על ייצור נשק להשמדה המונית. והשני אמר כי אכן ימנה ראש ממשלה לפלסטין ובכך הוא יפתח תקופה חדשה.

אל"מ (מיל.) משה לשם , כ' באדר תשס"ג

משה לשם
משה לשם
צילום: עצמי
באותו יום וכמעט באותה שעה פורסמו דבריהם של שני רוצחים מתועבים, סאדם חוסיין וערפאת. הראשון העביר חוק נשיאותי האוסר על ייצור נשק להשמדה המונית. והשני אמר כי אכן ימנה ראש ממשלה לפלסטין ובכך הוא יפתח תקופה חדשה.

שניהם "עבדו עלינו", כמו שאומר המשפט העממי. כמיטב המסורת וההיסטוריה של שניהם, שאחת מיכולותיהם היא ההטעיה וההונאה ברמה גבוהה כמעט ללא תחרות.
מעניינות היו התגובות, בעולם התקבלה הצהרתו של סאדם חוסיין באהדה רבה.

הצהרתו נתמכה בדו"ח פושר ומגמגם של ראש צוות הפקחים בליקס, שביקש עוד זמן להמשך בדיקותיו ושיבח את תחילת שתוף הפעולה עם העיראקים. המשכו של אותו דיון במועצת הביטחון הציגה את שגריר צרפת כאיש "שוחר שלום" וכך גם צפינו בהפגנות המונים ברחבי העולם של "שוחרי שלום", נגד המלחמה בעיראק ונגד האמריקאים והבריטים "צמאי הדם".

אפילו בישראל, המדינה שנפגעה במלחמת המפרץ וסכנת המלחמה מרחפת גם על ראשנו, יצאו אנשי שמאל קיצוני נגד המלחמה. "תנו צ'אנס לשלום", ועוד סיסמאות הדהדו באוויר. אני משוכנע שהקצב מבגדד ישב וחייך למראה ההפגנות, הלחץ הופנה מהאיום לשלום העולם, אל אלה שמנסים להציל אותנו מאסון ידוע מראש. אני מתאר לעצמי שאותו מבט מחויך או משועשע היה על פניו של היטלר כששמע את נאום צ'מברליין באוקטובר 1938 שכותרתו הייתה "שלום בזמננו" ולמראה המפגינים באוניברסיטאות אוקספורד וקמברידג' שקראו בגרון ניחר "שלום עכשיו "!!

עמוס עוז, איש "שלום" ידוע כתב בידיעות אחרונות: "אמריקה תטעה אם תצא למלחמה לכיבוש עיראק" וההסבר ה"חכם" שלו הוא: "את האיסלאם הקיצוני יכול לעצור רק האיסלאם המתון. את הלאומנות הערבית הקיצונית תוכל לרסן רק הלאומיות המתונה. את משטרו המתועב של סאדם חוסיין צריך שיפילו מבפנים דווקא על כוחות עיראקים", כבר מזמן לא שמעתי דברי הבל כאלה. לדעתך מר עוז, מדוע לא הפילו את סאדם בעשר השנים האחרונות?

ומסדאם לרב המרצחים ערפאת. הודעתו על כי הוא הולך למנות ראש ממשלה, בלי לנקוב בתאריך או שם של מועמד, התקבלה בעיתונות בברכה מהולה קצת בחשדנות, והסבירו לנו ה"פרשנים המהוללים" כי: "הקוורטט לחץ עליו" ונשמעת ברקע התקווה שהנה עומדים להשתנות דברים ודמוקרטיה צעירה פלסטינית עומדת להיוולד.

כל זה במקום לזעוק בכותרות גדולות "עובדים עלינו"!!!

ידידי עו"ד אליקים העצני ציטט מספר קטעים שתיארו את עוזרו הקרוב של עראפת, האני אל חסאן המיועד להיות שר הפנים. ואני מבקש להוסיף מספר קטעים מאותו ספר "אופקים אדומים", שיבהירו לכולנו את מזימת עראפת הנוכחית.

קטע ראשון: האני אל חסאן היה אחד ממוחות ההונאה הערבית, תוך גיוס של סוכני השפעה באירופה, אינטלקטואלים ומדינאים שנפלו ברשתו. האני אל חאסן היה ונשאר האיש הקרוב ביותר לערפאת. "זהו אחי האני אל חאסן... הוא ידידי המסור ביותר ועוזרי הקרוב ביותר, אף על פי שהוא ידוע רק כאחד מיועצי. רק מעטים יודעים כי הוא מנהל את רשת המודיעין כולה, מעטים עוד יותר יודעים מהו תפקידו האמיתי ... אל תלכו שולל אחר הופעתו המהודרת אחי אל חאסן איננו אקדוחן, הוא שכל, הוא מוח, הוא המוח שלנו".

בקטע אחר, בפגישה עם הרודן הרומני צ'אושסקו ,סיפר האני אל חאסן :"ברגע זה ממש אנו עושים משהו בווינה והתוצאות יכולות להביא לקרייסקי את הפרס לשלום", באותו זמן כיהן ברונו קרייסקי כקנצלר אוסטריה. עראפת פרץ בצחוק "מתנה ליהודי מאש"ף".

ידידי היקרים, ערפאת ה'שועל הערמומי' שוב עובד עלינו. כמו שעבד על קרייסקי בזמנו, שסייע להציג את אש"ף כארגון פוליטי מתון שהארגונים הקיצוניים מאיימים עליו. בעוד רב המרצחים שלט בשתי הקצוות גם באש"ף וגם בארגוני הרצח כמו "יוני השחור" ואחרים.

כל זה כדי גם לחזק את התזה המלומדה של אינטלקטואלים כמו עמוס עוז שחושב שיש "לאומיות מתונה שתלחם בלאומנות קיצונית".

באותה דרך ערמומית, שוכנעו אדריכלי אוסלו שהם מביאים לנו שלום. ולעם צמא שלום מכרו את האשליה שהמיטה עלינו אסון כבד.

נתנו להם רובים כי ערפאת הבטיח שיפנה אותם כלפי הארגונים הקיצוניים. שחררו מאות רוצחים מבתי הכלא שלנו כמחוות שונות ומשונות. רוצחים ומחבלים אלה פוגעים בנו, וחיילינו, שדמם מוקז, מנסים יום יום ללכוד אותם מחדש.

עבדו עלינו שיש גורמי אש"ף "פוליטיים" ויש "קבוצות מיליטנטיות של הפתח", רב המרצחים (בשיטות הידועות לכל מי שנלחם בטרור) המציא עשרות קבוצות רצח בשמות שונים, שכולן נשלטות על ידו. וגלגל עיניים שאינו יכול לשלוט בכולם. ואצלנו בתקשורת סייעו לו לשכנע את הציבור כי אכן כך הדבר. אפילו בנימין בן אליעזר אמר פעם: "כולם היו בניו מהחמאס ועד לג'יהאד". אבל אותנו רימו כאילו הגורמים הפוליטיים בשלים למשא ומתן ורק "השטח", יוצר את הבעיה.

עכשיו עובדים עלינו שוב כי ערפאת בדרך לדמוקרטיזציה, והעובדה שהוא ימנה ראש ממשלה, ושר פנים יהיה האני אל חאסן, (המתכנן והאחראי לטבח הספורטאים שלנו במינכן), מלמדת שפניו לשלום.

בזמנו שלחתי את הספר "אופקים אדומים" למקבלי החלטות בישראל, כדי לחשוף את פרצופו האמיתי של ערפאת. היום אשלח את החומר על האני אל חאסן, למרות שאני בטוח שלגורמי המודיעין שלנו יש חומר רב עליו. אבל משום מה החומר לא מתפרסם ואולי גם לא נמסר לחלק מהפוליטיקאים. מה גורם להעלמת המידע הזה.

מהם הגורמים שמאפשרים לרוצחים כמו סאדם חוסיין וערפאת לעבוד עלינו ועל העולם ועוד בסיוע אלה שעלולים להיפגע מהם? רק לאל פתרונים.

אנחנו קוראים למנהיגי המחנה הלאומי אביגדור ליברמן, אפי איתם וחברי כנסת בליכוד "אל תתנו שיעבדו עלינו". זה שבקווי היסוד לא מוזכרת מדינה פלסטינית אבל תוזכר בנאום ראש הממשלה, זו עבודה בעיניים. אל תשחקו בכאילו. אל תתנו לאיש לתעתע בנו.

כי אנחנו לא ניתן להקים כאן מדינה ערבית בלב המולדת, מדינה שמתכנניה רוצים להקים על חורבות מדינת ישראל.

ואת פושעי אוסלו יש להעמיד לדין !!