תעשיית ההכפשה העצמית

הרבה יהודים מתפרנסים יפה מהשחרת המדינה בחו"ל. עד מתי?

דודו אלהרר , ט"ו בסיון תשע"ד

קשה מאוד עד בלתי אפשרי להשכין שלום בין הניצים על הארץ הזו. אחת הסיבות הוודאיות לכך שאין מצליחים לכונן שלום בין יהודים לערבים היא העובדה שמדינת ישראל מלאה תנועות שלום ולערבים יש אך ורק תנועות מלחמה. אין איזון נדרש להליך של פשרה ושלום. הואיל ולשלום נחוצים שני צדדים ולמלחמה די בצד אחד, נמצאים שוחרי השלום בישראל המצדדים בערבים – בצִדה של המלחמה. מדינת ישראל נאבקת בכל פוטנציאל ערבי של מלחמה ומגלה אוזלת יד נפשעת מול יהודים המאיימים על קיומה מתוכה.

תנועות השלום בישראל, עם כל כוונותיהן המתחזות לטהורות, נלחמות מלחמת חורמה במדינת ישראל. שדה המערכה שלהן הוא התודעה הבינלאומית. את רוח הלחימה מניעה הרדיפה אחר כסף קל, והנשק והתחמושת שלהן הם הדיווחים המגמתיים הערוכים כאמת ואינם אלא שקרים נלוזים. לא קשה במיוחד לחשוף מה בדיוק מזין את הכנופיות הללו, משום שהדברים ידועים גם אם הם עוטים מסכות של חסד ואמת. מדובר אפוא על בצע כסף לשמו.

גופי "שלום" וארגוני "זכויות אדם" ועמותות "צדק" וקרנות "סיוע" ממומנים על ידי שונאי ישראל בעולם ורוב הכסף המוזרם אליהם הולך לכיסיהם הפרטיים של ההנהלות – למנכ"לים, לסמנכ"לים, לנשיאיהם, ליושבים בראשם, לסגניהם ולשלישיהם. משכורות דשנות ודמי הוצאות נדיבים ביותר. יתר הכסף מבוזבז על טיולים וכנסים ועצרות ברחבי העולם הגדול וקבלות פנים וארוחות שחיתות. מעט שבמעט מוקדש למנשרים ולפרסומים וכמובן להפגנות ולמחאות. כל הכפשה של ישראל בעולם מגדילה את התקציב וכל טינופת מטנפת יהודים ממלאה את כרסיהם עוד ועוד ממתקים ומגדנות. החיים נפלאים ולעזאזל המדינה.

האנטישמים בעולם זיהו את תאוות הבצע אצל עלובי היהודים האלה והם מממנים את הרשעה הזאת ברצון מהול בבוז – הא לכם, קחו כסף כסף ועוד כסף, אתם ונבזותכם חוד החנית שלנו במלחמה נגד היהודים, נרעיף עליכם הון עתק בשביל שתשמידו את עצמכם ולא תותירו זכר לקיומכם. מה שלא הצלחנו אנחנו במשך דורות רבים, תעשו אתם בתוככי תוככם. הכו באחיכם ובאחיותיכם, הלשינו על אמותיכם וסבי סבתותיכם, קלקלו, השחיתו ורמסו כל חלקה טובה עד אשר תימחה הריבונות היהודית מעל פני האדמה. אנחנו סומכים עליכם ועד כה היבול והתנובה שלכם עולים על כל דמיון.

אין מחיר שהוא גבוה בעבור האנטישמים למען הצהרות נוקבות כדוגמת ה"ניאו-נאצים" של עמוס עוז או ה"יודונאצים" של ישעיהו ליבוביץ או ה"נוער היטלר" מחברון של משה צימרמן או ה"אפרטהייד" וה"פשעי מלחמה" וצלב הקרס על מצחו של קצין צה"ל והצילומים המבוימים ושידורם בכל העולם. מדוע לעבוד קשה כשיש פרנסה בשפע וחיי תענוגות בתמורה להבלי פה ולביטויי שטנה נגד כל מה שמדיף ריח יהדות. מלאכת השטן האנטישמי נעשית בידי אוטואנטישמים. אי אפשר יהיה להאשים איש בשואה המאיימת עלינו ולא יהיה לנו להלין אלא רק על עצמנו. איך אפשרנו את הרעה החולה הזאת?