המאבק הוא על חיינו

בימים אלה התקשורת ממש יוצאת מגדרה ומדביקה בהתלהבותה פוליטיקאים כי הנה אנחנו בפתח שינויים דרמטיים ברשות הרצחנית הפלסטינית. רב המרצחים ערפאת נעתר ללחצים והחליט למנות לראש ממשלה את מחמוד עבאס המכונה אבו מאזן.

אל"מ (מיל.) משה לשם , ח' באדר ב תשס"ג

משה לשם
משה לשם
צילום: עצמי
הרצח הנפשע של דינה והרב אלי הורוביץ הי"ד בשעת סעודת ליל שבת בביתם בקרית ארבע אינו הראשון. אתרום כאן הצעתי הצנועה להתגוננות : דלתות בתי המתיישבים ביש"ע חייבות להיות נעולות תמיד. רצוי גם שדלת הכניסה תהיה דלת חזקה. אסור לפתוח דלת בעיקר בלילה בלי לבדוק או לשאול "מי שם "? ולשבת ליד שולחן השבת כשנשק נמצא לצידכם, אקדח חגור למותניכם. אני יודע שזה לא נעים וגם קצת מפריע, אבל באמצעים אלה ניתן לצמצם את הסכנה, ולהגיב במהירות ובנחישות בעת התקפת מחבלים על בתינו. (על אמצעים ושיטות נוספות, ניתן לקרוא בספר "סודות ההישרדות").

בימים אלה התקשורת ממש יוצאת מגדרה ומדביקה בהתלהבותה פוליטיקאים כי הנה אנחנו בפתח שינויים דרמטיים ברשות הרצחנית הפלסטינית. רב המרצחים ערפאת נעתר ללחצים והחליט למנות לראש ממשלה את מחמוד עבאס המכונה אבו מאזן.

כדוגמא להתלהבות אביא קטע ממאמרו של העיתונאי עופר שלח מידיעות אחרונות : "בשבועות האחרונים אמרו לי בכירים במערכת הביטחון הישראלית שמינויו של אבו מאזן לראש ממשלה יהיה אות לאנשי השטח להתחיל לפעול באמת נגד הטרור. על פי התפיסה הישראלית, הרואה בערפאת אבי כל רע ומשבית כל מאמץ להרגעה, נחוצה סמכות רשמית שתאפשר לראשי מנגנוני הביטחון לפעול כעושי דברו של השלטון ולא כבוגדים מטעם עצמם בסבל הפלסטיני. כלומר גם מהצד הישראלי ראו את המינוי כתקווה".

עלי כמו שאני בטוח גם עליכם נמאסו דיווחים מפי "בכירי מערכת הביטחון". מי הם אותם אווילים שעדיין חושבים שניתן לרמות את הציבור כי רשות הטרור הפלסטינית תעודד פעילות כנגד טרוריסטים ערבים. עופר שלח אינו היחיד, רוב התקשורת התגייסה להלל את המנהיג ה"מתון" מחמוד עבאס. הוא יביא את הישועה, ובעצם מינויו, המחווה שלנו צריכה להיות על פי אותם "סוכני השפעה" , הפסקת פעילות חיסולים נגד ראשי טרור והנחת אבן נוספת ליסוד מדינת פלסטין.

מיהו אבו מאזן "המתון"? מהן דעותיו? בשאלות בסיסיות אלה לא מתעסקים בתקשורת וגם לא חלק גדול מהפוליטיקאים. למה לקלקל את ה"שמחה" בשאלות קשות?

אבו מאזן, בן 68, ממייסדי הפתח', המזכיר הכללי של אש"ף ויד ימינו של ערפאת. הוא אחד מאדריכלי אוסלו וחתום על הסכמי אוסלו. הוא הצליח בחיוכיו לרמות יהודים מדממים. הוא מכחיש שואה, ומחבר הספר: "הצד האחר, מערכת היחסים הסודית בין נאציזם לציונות".

הוא שולל את ה"פנטזיה הציונית והשקר הגדול של רצח שישה מליון יהודים". בספרו הוא טוען שהיה קשר סודי בין הנאצים ליהודים וכי נהרגו "רק 890 אלף יהודים על ידי היטלר", וזה כחלק מאותה קונספירציה סודית שבהמשכה הוקמה מדינת ישראל. אין הוא מכחיש שואה "רגיל", הוא מתעלה על מכחישי השואה בטענתו כי בעצם רצח יהדות אירופה היתה פרי תכנון משותף ציוני – נאצי.

עם איש זה ישבו בקרוב קברניטי מדינת ישראל, ילחצו ידיו יחייכו וימשיכו במסלול המוות של אוסלו למימוש חזונו של רב המרצחים להקמת מדינה ערבית ממערב לירדן.

האם התקשורת פרסמה עובדה זו? מה הייתה כותבת אילו תיכנן ראש הממשלה להיפגש אם היידר האוסטרי או לה פן הצרפתי?

ביום ראשון ציטט אריה גולן את אבו מאזן שקרא בשבוע שעבר לרצוח מתנחלים. הוא ראיין בעניין זה את ח"כ דני יתום, ראש המוסד לשעבר, ודני יתום חבר מפלגת העבודה שהפכה לשמאל קיצוני השיב כי הוא מפקפק בדיווח. אריה גולן לא הרפה מהנושא וראיין את קאדורה פארס מהמועצה המחוקקת הפלסטינית וזה השיב בעברית צחה שרצח מתנחלים יימשך וכי " ההתנגדות לכיבוש תמשך". על פי "דעה מתונה" זו, יירצחו יהודים כל עוד ישראל ממשיכה לשלוט בשטחים, וזה כולל הגבעה הצרפתית, רמות אשכול ושכונת רמות בירושלים.

את הפוליטיקאים אסור להטריד בפרטים ובעובדות, העיקר שיהיה ראש ממשלה פלסטיני.

שמעון פרס, שותפם של ערפאת ואבו מאזן, אמר באותה תוכנית: "כי אבו מאזן הוא מנהיג מתון, וזה לא משנה מה שהפלסטינים אומרים". כן, גם את המשפט הזה שמענו לא מעט בעשר השנים האחרונות, כאשר שמעון פרס וחבריו שהמיטו עלינו את אסון אוסלו רימו את העם שזה לא משנה מה שהערבים אומרים. כך שטפו לציבור את המוח ורימו אותו כי האמנה הפלסטינית שונתה ובוטלו סעיפי חזון השמדת ישראל, וכך הם מתייחסים לדברי המיועד להיות ראש ממשלה ברשעות הפלסטינית ופרטנר לשיחות עם הצמרת הפוליטית הנוכחית.

ואם כאן מתלהבים מ"הצעד הדרמטי" של מינוי אבו מאזן, ברור שצעד זה יתקבל בהתלהבות יתרה באירופה, הנציג היווני, המכהן כנשיא התורן של האיחוד האירופי, בירך את המהלך וציין אותו: " כמקדם את הרפורמות בצד הפלסטיני ומכשיר את הקרקע לפריצת דרך להסדר שלום".

ומה אומר על המינוי "חתן השמחה" אבו מאזן: "הנשיא ערפאת הוא יושב הראש הנבחר של הרשות הפלסטינית ושל אש"ף והוא חופשי להעניק חלק מסמכויותיו למי שהוא חושב כמתאים". אולם הוא מוסיף ואומר: "אבל אנחנו לא נסכים לשום לחץ חיצוני מכל גורם שהוא" ובכך הוא מתייחס למאמצים האמריקאים והישראלים ליצור שינוי במנהיגות הפלסטינית.

קוראי היקרים, שוב מתעתעת בנו כנופיית הרצח של ערפאת, שום שינוי אמיתי לא יתחלל. הכל כזב! ולהצלחת השקר שוב מתגייסים "סוכני ההשפעה" היהודים – התקשורת ופושעי אוסלו.

אסור להפסיק לרגע, יש להמשיך במאבק נגד טרור הרצחני של אלה שרוצים להשמידנו. רשות הטרור הפלסטינית נגועה כולה בתאוות רצח יהודים ואין זה משנה מי יעמוד בראשה
יש להלחם בה ללא חשש ופחד ולפגוע בצמרת הפשע תחילה.

צריך להשתחרר מ"סינדרום הגטו", לפיו אנחנו כל הזמן מתייראים מ"מה יגידו הגויים".
כשצריך להגן על יהודים לא צריך אישור מאיש.

הנשיא האמריקאי, ג'ורג' בוש,יכול להוות דוגמא, בשבוע שעבר הוא אמר: "כדי לפרק את סאדם מנשק ההשמדה ארה"ב לא זקוקה לאישור האו"ם וכדי להגן על האומה האמריקאית הוא לא זקוק לאישור מאיש".

כך גם אנחנו צריכים לנהוג כשמדובר בקיומנו, גם אם אנחנו לא אומה בעלת גודל ועוצמה כארה"ב, זכותנו להגן על עצמנו ללא קבלת אישור מאיש.

ואת פושעי אוסלו יש להעמיד לדין !!!אל"מ (מיל.) משה לשם הוא יו"ר עמותת "שנית גמלא לא תיפול".