מבצע ראש קטן

עזרא "אלנקם" יכין , ל' באב תשע"ד

עזרא יכין
עזרא יכין
צילום: ערוץ 7

(פליטון על מה שרואים משם)

ראש הממשלה בדיון בקבינט:

מה עושים נגד האיומים עלינו?

שר הבטחון: נגד הרקטות יש לנו את כיפת הברזל. גם אמריקה הבטיחה שלא תפקיר את בטחונה של ישראל.

ראש הממשלה: אני מדבר על איום יותר רציני.

הרמטכ"ל: גייסנו חמישים אלף מילואימניקים ונהרוס את כל המנהרות.

ראש הממשלה: כל זה לא נורא אני פוחד פחד מוות מהאיום בגינויים. איך מתגוננים בפניהם?

מה בחדשות? צה"ל תקף שבעים יעדי טרור בעזה.

הפלסתינים מדווחים כי שתי תרנגולות נהרגו.

מזכיר השמום בנקיקוריקו מזועזע. הוא טוען שיש לנו זכות להתגונן אבל איך העזנו להרוג תרנגולות שחיפשו מחסה בלול של אונררא ומטיל עלינו גינוי.

שר החקלאות: אבל הבאנו להם הוכחות שהתרנגולות בעזה מטילות טילים במקום ביצים.

שרת המשפטים: במשפט הבינלאומי זה לא תופס. תרנגולות הן תמיד תרנגולות גם כאשר במקור הן חופרות מנהרות.

מה עושים? ... נפרסם שניצחנו ונכריז על הפסקת אש.

לפי הדיווחים החמס הוכה קשות והודיע שתמיד היה בעד הפסקת הפסקת אש.

שר החוץ: זה עתה הייתה לי שיחה קשה עם מזכירת האיחוד האירופי קתרין אשתין. גם היא מגנה בכל לשון של גינוי. מה קרה לכם? היא שואלת. אמא שלה סיפרה לה שפעם במלחמת העולם היהודים היו כל-כך נחמדים שהאיחוד האירופי דאג שיסעו ברכבות למקלחות בפולין בחינם. עכשיו היא טוענת שבגלל הפגיעות שלנו בתרנגולות נוצר מצב הומניתרי קשה בעזה. יש מחסור חמור בביצים.

ראש הממשלה: מטעמים הומניתרים נתתי הוראה לאפשר מעבר של חמש מאות משאיות במעבר כרם שלום עמוסים בחביתות לעזרת הערבים המסכנים בעזה.

אזעקה בכרם שלום – אזעקה בכרם שלום.

שרת המשפטים: היזהר שלא להזכיר את המילה ערבים. אתה עלול לעמוד לדין על גזענות. אתה יכול להגיד פלסתינים או לחילופין בני אדם...

זה עתה קיבלתי טלפון מאובמבה. הוא דורש הפסקת אש מיידית ומגנה אותנו, אמנם יש לנו זכות להתגונן, אבל לדבריו אסור לנו להשתמש בנשק שיכול לפגוע במחבלים.

שר האוצר: חלמתי חלום והנה הקיבוצניקים מעין השלושה, מנירים, מכיסופים ומנחל עוז מפגינים עם שלטים: "להרוס את גוש קטיף!" – "הלאה הכיבוש" "המתנחלים מכשול לשלום עם שכנינו בעזה" ולאחר מכן ראש הממשלה דאז גייס את כל הכח האפשרי מהצבא, המשטרה, השב"כ ועוד... הסתערו וגרשו מבתיהם עשרת אלפים יהודים כולל המתים שבבית הקברות, הרסו בשיטתיות את כל הבתים, כולל בתי-ספר, בתי-כנסת מפוארים, גני ילדים...

ואז באו המוני הערבים מהרצועה, עטפו את הקיבוצניקים בחיבוקים ונשיקות והקיבוצניקים עוטפי חמאס הובלו את ילדיהם ונכבדיהם לתל – אביב לחזות במצעד הגאווה כשהנואם הראשי היה ראש החמאס אבו זכור שהכריז: "לא עוצרים בנצרים. - דין תל-אביב כדין גוש-קטיף.

אזעקה בגוש דן. אזעקה בגוש דן. אזעקה ברמת-גן.