אבא, מה עשו לך ?

בעז שפירא , ז' בטבת תשע"ה

בעז שפירא
בעז שפירא
צילום: עצמי

למדנו כבר לדעת,לא פעם על בשרנו (או ליתר דיוק על שום הרס בתינו החרבת יישובינו וביזוי עקרונותינו), עד כמה יכולה הפוליטיקה להיות צינית ומזיקה. פעם אחר פעם נשברים שיאים של צביעות והתחסדות הדרים בכפיפה אחת ובשלום עם חוסר יושר ועושים שפטים בנו, היהודים התמימים.

קחו למשל את החבירה הכול כך נלוזה בין גברת ואדון שניהם נקיי כפיים מאד (בלא נטילה...) אשר חוברים לגוף אחד, הזוכה בינתיים על פי הסקרים, לאשראי ציבורי לא קטן. הגברת, בוגדנית ונטולת ערכים, מדלגת ממפלגה למפלגה תוך שהיא משמידה אותן עד היעלמות אגב התעלמות מחברים ל"דרך", מהבטחות, מתוכניות משותפות ומכל דבר מאחד. שמעתי מפי אחרים את הכינוי "אישה קטלנית" וגם דימוי זה עמו אני מסכים לחלוטין, מלמד על אופייה.

והאדון , משמיע מעל כל במה אפשרית את דרישתו לטוהר מידות, ניקיון שלטוני ומיגור השחיתות. נאה דורש אך האם קיים בעצמו ? הרי הכול יודעים שעת זומן להיחקר בפרשת העמותות של ברק מילא פיו מים ובכך הקשה על החקירה ומן הסתם הקל על עצמו ואולי גם הגן על עצמו ואחרים מפני שבט המשפט המונף מעליהם...

עניין זה מזכיר כמובן את הרשע (ציטוט מפי מר"ן הרב עובדיה יוסף זצ"ל) אריה דרעי שעל אף ששמר (כמו הרצוג) על זכות השתיקה, הורשע בפלילים וריצה שנים לא קצרות מאחורי סורג ובריח - מעמיד עצמו היום לבחירה כראש מפלגה שפעם רצתה להחזיר עטרה ליושנה. לא התפלאתי כלל עת צוטט דרעי באומרו שאין סיבה שהרצוג לא יהיה ראש ממשלה, שהרי לא בחינם הלך הזרזיר אצל העורב...

באם יתגשם חס ושלום החזון של המועמדים ממנזר השתקנים, יתברר שוב עד כמה חולה השיטה הנוהגת במקומותינו, בה עבריין מורשע ואיש ציבור המפר את האתיקה הציבורית המתבקשת ושומר על זכות שתיקה בחקירה משטרתית חוברים להנהיג עם.

אם בדרעי עסקינן שאז אי אפשר להתעלם מאירועי היממה האחרונה. העבריין המורשע הזה, חברו הטוב של עבריין המין חיים רמון מעמיד עצמו ללא כל בושה לבחירה כראש ש"ס. במסגרת המאבק הפוליטי המר בו אנו חוזים, זכינו לראות קטע ובו מתועד מר"ן הרב עובדיה יוסף זצ"ל אומר מילים חריפות מאד בגנות אריה דרעי. בין היתר כינה אותו רשע והוסיף כי אינו נשמע לו. טוב, צפינו והקשבנו ברוב קשב והתברר שמה שהיה מן המפורסמות לא נעלם מעיני גדול הדור.

אלא שבפוליטיקה הכול כשר. היום התבשרנו שכמה מתומכי דרעי, בני משפחת הרב , מקוננים על העוול שנגרם לזכר אביהם !! האמת נעדרת, הצביעות חוגגת, המשטמה מעבירה אנשים על דעתם. תחת להכיר באמת המרה (מנקודת ראותם) אותה ביטא הצדיק, מצאו לנכון לקונן על מר גורל זכרו המחולל.

ואילו עבדכם, בעל דעה מגובשת על אריה דרעי ומעלליו לאורך שנים, קבלתי אמש חיזוק להשערותיי והשגותיי באשר לעבריין המורשע דרעי. דברי אמת שנמסרו מאב לבן אשר תועדו באופן הכי אינטימי שניתן, המגלים טפח משנעשה בחדרי חדרים בפוליטיקה הפנימית של ש"ס בהובלת העבריין המורשע דרעי.

לאחר אסון אוסלו בעקבותיו נשפך דם יהודי רב ובהקשר לדברים המפורשים אותם שמענו מפי הרב עובדיה זצ"ל הכותרת הלקוחה מציטוט דברי בת הרב, נראית נלעגת ומטעה.

נאמר מעתה "הוי אריה דרעי, מה עשית לנו?"