​מלחמה מוחשית על הבית שלי

מלאכי לוינגר , י"ב באדר תשע"ה

הרב לוינגר ובנו מלאכי
הרב לוינגר ובנו מלאכי
צילום: ינון פוקס

מרץ 2015-בוזי וציפי בשילוב המפלגות החרדיות כחלון וליברמן מצליחים לבנות בלוק קואליציוני בתמיכת הערבים מבחוץ.

יולי 2015-בוז'י וציפי חותמים על הסכם ההתכנסות בלחץ אמריקאי וההחלטה על ההתכנסות עוברת בממשלה ובכנסת בתמיכת הערבים. ינואר 2016  מתחיל "יישובם מחדש" של 200,000 יהודים מתושבי יהודה ושומרון שאינם גרים בגושי ההתיישבות. פברואר 2016- ממשלת ישראל הורסת את הבית שלי ומשכנת ב"קראוילות" את התושבים המגורשים בניצן ב' חדרה ג' וגדרה ד'.

הלמ"ס מפרסם: עקב הביקוש הרב לדיור [הנצרך ע"י המגורשים] מחיר הנדל"ן מזנק בעשרות אחוזים כעת לא ניתן להשיג בית במחיר שפוי גם בפריפריה המרוחקת.. מאי 2016- ירושלים מחולקת הר הבית לא בידינו. נשמע מוכר? האמת שהיינו בסרט דומה. פחות משנה לאחר הפסד הליכוד בשנת 92 נחתם הסכם העקרונות עם אש"פ, שמעבר להכנסת אלפי מחבלים עם נשק גבה למעלה מ-2000 הרוגים מאז במלחמות ובפיגועים

אפשרות 2- מרץ 2015-בנימין נתניהו יחד עם הבית היהודי מצליחים להקים קואליציית ימין רחבה. יולי 2015-ממשלת הימין מאמצת את דו"ח השופט לוי ומאשרת מגורי יהודים בכל מקום שנקנה או שהוגדר כאדמות סקר יעודיות להתיישבות [קיימת מפה יעודית מוכנה שמשרד השיכון הכין כבר בשנת 91 !].

הלמ"ס מפרסם: עקב הפשרת הקרקעות והבינוי הרב יורד מחיר הנדל"ן  20 שנה אחורה, עשרות מבקשי דיור זוכים להגיע לדיור בר השגה. מרץ 2019 – היהודי המיליון מתיישב ביהודה ושמרון.
אז במי זה תלוי? המחשבה כאילו השמאל לא מנצח לא נכונה! חשוב לדעת שלמרות הניסיון להסיח את הדעת לנושאים חברתיים, הבחירות הן באמת בין ימין ושמאל

עם זאת, קיימת שאננות בלתי מוסברת  שכנגדה פועלים ארגוני שמאל למיניהם -v15, הקרן החדשה לישראל "קצינים למען בטחון ישראל" ועד ארגוני שמאל מעוטי מתנדבים אך משופעים בכסף, שבמימון הררי כסף אירופאי ואמריקאי עושים הכל! הכל! ע"מ ששלטון הימין יפול.

ארגונים אלו משלמים לפעילים הון עתק, והפעילים עוברים מדלת לדלת ומשכנעים להצביע למרכז-שמאל [הצבעה ליש עתיד כמוה כהצבעה לגוש השמאל-דברי לפיד]  הצבעה שמשמעותה אחת: פגיעה חמורה בארץ ישראל, נסיגות ללא הסכם (התכנסות ] וגירוש עשרות אלפי יהודים מבתיהם.

אנו לא נותנים לזה לקרות! בעוד כשבוע במוצאי שבת "ויקהל פקודי" 14/3 נתכנס כולנו, עם ישראל לגווניו השונים בכיכר רבין בתל אביב. ושם נחזור ונאמר ארץ ישראל לא למכירה  ועם חזק לא מתקפל נכון, מוצ"ש זה קשה, תל אביב זה רחוק אך כעת אנו חייבים לקום מהכורסה לקום ולעשות לפני שיהיה מאוחר מדי

אני אהיה שם, אתם תהיו שם ויחד נשמור על הבית שלי הבית שלנו. יוצאים כעת מהבית ומשכנעים: את השכן ממול, את החבר מהצבא ואת החבר מהעבודה. אפשר לעשות זאת דרך הטלפון בוואטסאפ בפייסבוק. העיקר התוצאה ויחד נשמור על הבית שלי ועל מחיר הבית שלך.