שמחה וגאווה

יש לנו שבוע כדי לחבר אלינו את עם ישראל. לא נעשה את זה בהפחדות ובקמפיינים שלליים.

ח"כ בצלאל סמוטריץ'' , כ' באדר תשע"ה

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: יצחק קלמן

חברים, יש לנו את זה! פשוט כך.

יש לנו את התקווה שעם ישראל כל כך צריך, את האופטימיות שכל כך חסרה לו, את השמחה והאור בעיניים שיכולים להדביק אותו ולחבר אותו אל האמת הגדולה שלו עצמו.

יש לנו את זה כי יש לנו את האמונה בצדק הדרך, כי יש לנו את האמונה בצור ישראל וגואלו, כי יש לנו את הגאווה הלאומית והכבוד הלאומי והביטחון המלא במי אנחנו ומה אנחנו, כי יש לנו אהבה גדולה לעם הזה ולארץ הזו.

אחי בני הציונות הדתית, יש לנו את היכולת לסחוף אחרינו את עם ישראל. להדביק אותו בתקווה ובאמונה. אנחנו לא צריכים להתחפש בשביל זה, אנחנו פשוט צריכים להיות אנחנו. אוהבים, נחושים, מחייכים, מאמינים, ובמילה אחת - ציוניים דתיים.

ככה הוא אוהב אותנו וככה הוא ירצה לשלב איתנו ידיים, למרות כל הרעשנים והצעקנים בתקשורת ובאליטות הישנות שהולכות ונעלמות.

יש לנו שבוע כדי לחבר אלינו את עם ישראל. לא נעשה את זה בהפחדות ובקמפיינים שלליים. נעשה את זה בעזרת ה' אם נהיה בכל מקום ונפגוש את עם ישראל כמו שאנחנו.

יש לנו שבוע לחזור להיות גדולים ולקבל הרבה אמון והרבה כוח מעם ישראל כדי לעשות כאן טוב, כדי להרבות אור, להרבות אהבת תורה, אהבת הארץ ואהבת העם.

זה דורש התגייסות של כולנו. כל אחד נותן כמה שעות ומשכנע עשרים איש לפחות להצביע לבית היהודי. אנחנו יודעים לעשות את זה. כבר הוכחנו שכשאנחנו מתגייסים אנחנו יכולים לחולל שינוי. אנחנו חייבים את זה לעם ישראל.

בבקשה תשתפו את זה כדי שנצליח.

באמונה ובשמחה רבה,