עצוב! מעצבן! מתסכל!

אני מתחנן בפני בוגי, ביבי ובכלל ממשלת ישראל, תבנו בתים, שכונות, ישובים, לזכר כל נרצח ונרצח, זו התשובה הכי קטלנית לטרור

איתי זר , כ"ח בניסן תשע"ה

איתי זר
איתי זר
צילום: עצמי

יום השואה, יום זכרון של העבר הזוועתי, שעמנו עבר ממש לא מזמן, כשלא היתה לנו מדינה והיינו כצאן לטבח.

אבל ממש ממש ממש כואב ומתסכל שבמדינתנו הריבונית שאנחנו כ"כ אוהבים, בארץ ישראל, אחרי כל מה שעמינו הקטנטן עבר בגלות, אחרי כל הייסורים, הסבל, הזוועה, הגהינום.

באותו היום העצוב הזה, זוג חמוד, יפה, תמים ואהוב, נרצח ע"י ערבי, אזרח שמקבל הכל ממדינת ישראל!! ויותר מתסכל שלמשטרה והתקשורת לוקח יום שלם להבין שזה רצח ולבני אדם פשוטים כמונו זה פשוט היה ברור מהרגע הראשון שזה רצח של יהודים ע"י ערבים!!

עצוב מאוד שיום לפני יום השואה, מדינת ישראל הריבונית, היהודית, הורסת ביכ"נ שנבנה "על אדמה של ערבי", במקום בו נרצחו!!! זוג ליד קרית ארבע לפני כמה שנים.

למה אנחנו כאלה מטומטמים?? יהודי נרצח? איפה שנרצח בונים ישוב, שכונה, בית כנסת, באותו המקום בו הוא נרצח, את מי זה מעניין שערבי טוען לבעלות? יהודי נרצח, האויב צריך לשלם מחיר! לא מתאים לכם? תפסיקו לרצוח יהודים כל שני וחמישי כאילו זה משחק מחשב!

אני בדיוק קורא את ספרו של בוגי, שר הבטחון, ספר מרתק וחשוב, בו מספר משה יעלון על תהליך ההתפקחות שעבר במהלך תפקידיו הבטחוניים.

דרך אגב תובנות, שלנו "המתנחלים", היו ברורות בערך מאז שאנחנו זוכרים את עצמינו..

אני זוכר שהפגנו נגד הסכמי אוסלו, שהיה ברור לנו שיביאו לרצח וטרור נגדינו ובהפגנות, מדינת ישראל התאכזרה אלינו עם סוסים ואלות, זרנוקים ומעצרים כאילו אנחנו (המגינים על חיינו) אנחנו האוייב ולא הערבים שרוצחים בנו יום יום, הם הפרטנרים לשלום ואנחנו ה"מכשול".

בוגי בספרו מדגיש מספר פעמים שהגיע לתובנה שהערבים צריכים לדעת שלא משתלם להם לעשות טרור.

אני מאמין בכנות ברצונו של בוגי להוביל מהלך כזה, של עמידה איתנה מול הערבים, אבל למען ה' למה להרוס בית כנסת שהוקם במקום הרצח של יהודים? מה זה אם לא ויתור לטרור? מה זה אם לא רוח גבית לערבי שרוצה לרצוח יהודים? הוא רואה שאנחנו נרצחים ואחרי זה הורסים לעצמינו! למה שלא יקומו עוד ועוד רוצחים?

אני מתחנן בפני בוגי, ביבי ובכלל ממשלת ישראל, תבנו בתים, שכונות, ישובים, לזכר כל נרצח ונרצח, זו התשובה הכי קטלנית לטרור, התישבות, ציונות, זאת התשובה האמיתית שלנו היהודים, שרידי הגלות המרה, לערבים והנאצים שרוצים להשמידינו!
כדברי ז'בוטינסקי "למות או לכבוש את ההר" נמאס למות, רוצים לכבוש את ההר..