שקרנים צבועים ומתחסדים

למעשה הנבלה שסופו בכוחנות ברוטאלית וראשיתו בשקר וצביעות שותפים שורה ארוכה של בעלי כוח ושררה

בעז שפירא , י"ב באב תשע"ה

אחרי לילה קשה נוסף קשה להחריש. מאות בריונים במדים פשטו על בית אל כשבאמתחתם רשע פורענות אלימות וחורבן.

מדובר אמנם בשלוחי המלכות אלא שזו מלאה מינות, שופטיה צבועים, פרנסיה שקרנים יועציה מתחסדים . כל אלה משלחים פעם אחר פעם את כלבי התקיפה המיומנים היטב והמזוינים מכף רגל ועד ראש על מנת להכות, להכאיב ולשבור את גופם ורוחם של מיטב בניה של הארץ הזו בדור הזה.

הלילה זה קרה בבית אל, בלילות אחרים זה קרה בעוד מקומות, עוד הרבה מאד מקומות, הרבה מדי מקומות. כך צרובים בתודעתנו עשרות ומאות של אירועים דומים. פשיטות ליליות על חוות פדרמן, על יצהר,על גבעה שמונה עשרה, על חוות בגבעות,ועל רבים מהמאחזים. בחוות גלעד ירו שליחי האופל על יהודים (לא אש חיה).

בעמונה רוצצו גולגולות ושוברו גפיים, בגבעת תקומה ביצהר חשמלו בטיזר, אתמול הכו ללא רחם ועשו שימוש בגז פלפל. הגז , למי שלא יודע, צורב מאד בעיניים ובמערכת הנשימה. הצריבה והכאב בנשמה גדולים עוד יותר.

מי הפושעים המסוכנים נגדם מופעל כל הכוח הזה, מיהם העבריינים פורעי החוק אותם יש לעצור ולגרש באלימות קשה , מיהם אלה אותם יש להכות ולשבור ולהם יש להכאיב כל כך ?

התשובה קשה לעיכול, בלתי ניתנו להבנה ובכל זאת, זו האמת המרה. בכל האירועים שנזכרו ובעוד מאות שלא הוזכרו האנשים כנגדם מופעלת האלימות הזו הם טובי בניה של הארץ הזו. כל מי שמכיר את המחזות הקשים מתפלץ בראותו כיצד נוער נפלא, מאמין,דבק בשם ואוהב ישראל מוכה, נגרר,מותקף על ידי שליחי האופל של מלכות רשעה.

נשים צעירות עם תינוקות בידיהן, נערות אולפנא שופעות תום ואהבה בעיניהן, תלמידי ישיבה שעזבו לרגע את תורתם למען התורה, בחורים טהורים לפני גיוסם לצבא הגנה לישראל שם ישרתו במובחרות שביחידות במסירות נפש ללא גבול למען עם ישראל. רבנים ונשים צדיקות המגיעים לחזק ולתמוך.......

בציבור הקדוש הזה "נכנסים" כוחות הרשע (אין לי תאור טוב יותר, מצטער...) בכוח, באלימות, במה שנראה כלהיטות לגרום לסבל, לדכא לשבור ולהשפיל. קשה מנשוא לראות ולהאמין שכך קורה פעם אחר פעם אחר פעם...

אינני יכול לפתור מאחריות ולו אחד מהקלגסים העושים שמות בגופם ובנפשם של ילדינו. הצלקות הגופניות תעלמנה על פי רוב (לא תמיד ובוודאי לא במקרה של הטלת מום ממש – גם זה קורה) . הצלקות הנפשיות עמוקות עוד יותר ומכאיבות יותר.

מה שמקומם במיוחד בכל הרשעה הזו הוא העובדה שהמשלחים טוענים שהם פועלים בשם החוק (והרי אין למעלה מהחוק...) ובשם שוויון בפני החוק ושמירה על הדמוקרטיה- עגל הזהב של עכו"מ בני דורנו. עד היום אינני יודע אם טענה זו שבפיהם היא היתממות לשמה או שקר גס ביודעין. בכל מקרה, אפשרות שלישית אין !

היום הכול יודעים שהאכיפה של החוק היא כנגד יהודים . ברחבי ארצנו האהובה יש עשרות אלפי בתים שנבנו בניגוד לחוק על ידי שונאי ישראל ישמעאלים – בהם אין איש נוגע. את ההשתלטות הבדווית על הנגב פועלים להסדיר, מאות פסקי שדין חלוטים המצווים להרוס בניה ערבית בלתי חוקית אינם נאכפים, הכול בשם שלטון החוק חזות הכול.....

למעשה הנבלה שסופו בכוחנות ברוטאלית וראשיתו בשקר וצביעות שותפים שורה ארוכה של בעלי כוח ושררה. ראש הממשלה ה"ימני", שר הביטחון "אוהב ההתיישבות", פוליטיקאים צדקנים המחרישים נוכח העוול המתמשך, יועצים משפטיים מגלגלי עיניים, שופטים מוטים פוליטית הכופים תפישת עולמם האנטי יהודית ופוסט ציונית על העם היושב בציון, רובוטים מלחכי פנכה המאיישים תפקידי פיקוד בכירים בצבא ובמשטרה ועוד הרשימה ארוכה.

עדה של שקרנים צבועים ומתחסדים הפועלים בשרירות לב ובכוח נגד ארץ ישראל עם ישראל ותורת ישראל. איש מהם לא יינקה . כול המתבונן בגורלם של רבים ממחוללי הפוגרומים החורבן והגירוש בעם היהודי המחדש ריבונותו בארצו יכול על נקלה להיווכח בכך- איש לא יינקה !!!