אין צדק

מקום בו אין צדק, מקום בו אין חוק, מקום בו אין מוסר ומקום בו המינים שולטים ביד רמה- למקום כזה סדום ייקרא.

בעז שפירא , י' באלול תשע"ה

בעז שפירא
בעז שפירא
צילום: עצמי

לפני כחודש הוצת בכפר דומא בית ובשריפה נספו תינוק ואביו. המדינה רעשה וה"אשמים" נמצאו במהירות המתחרה במהירות האור - דתיים יוצאי ההתיישבות ביש"ע (רובם עם פאות וכיפה גדולה...).

עליהום כללי על התיישבות ועל היהודים קבע מסמרות וחרץ דין תוך מסע שיסוי יוצא דופן באכזריותו . כולנו היינו על כורחנו במגננה כאשר המלעיזים משלחים חיצי התרעלה במטח בלתי פוסק של רשע. נשיא המדינה, רבנים בעלי שם, פוליטיקאים מכל המינים (תרתי משמע), אנשי "חוק ומשפט" והתשקורת רובה ככולה.

אתמול בלילה נשרף בית נוסף בדומא. במקריות יוצאת דופן מתברר שמדובר בבית אחיו של בעל הבית הקודם שנשרף, מאותה חמולה...... במקום אחד דווח שבבית השרוף נמצא בקבוק תבערה, בשני דווח על סכסוך בין חמולות, בשלישי דווח על קצר חשמלי. כך בקול ענות חלושה תם (ונשלם?) הסיפור הזה. בלי תחקיר אמיתי, בלא לשאול את השאלות הקשות המתבקשות, בלא להכות על חטא, בלא להתנצל. העיקר שהשב"כ עצר כבר כעשרים יהודים טובים, בלא אישום ובלא משפט. תחי מדינת ישראל.

נושא אחר – לאחרונה נהרס שוב (בפעם המי יודע כמה) בית הכנסת חזון דוד שבקרית ארבע. התעקשות השלטונות על מניעת תפילת יהודים בבית כנסת קטן הממוקם למרגלות שכונת גבעת האבות היא משהו הגובל בהתעללות כפייתית ספק פסיכוטית. שטח קטן ותמים בו מתקבצים יהודים נאמנים לעבודת השם היה לזרא בעיני קובעי המדיניות. אלה כל כך חדורים בלהט המשימה עד אשר השטח הוכרז שטח צבאי סגור ממנו אין יוצא ואין בא - חוץ מ.....ערבים המזדמנים למקום ועושים בו כבתוך שלהם, לרבות טומאה וגללי בהמות שברשותם.

ועוד – לפני כמה ימים ניסה יהודי טוב להיכנס על קטנועו למתחם בית החולים ברזילי. כניסת היהודי למקום נמנעה משום שעל הקטנוע התנוסס קוממיות דגל ישראל. שמעתם טוב, דגל ישראל כחול לבן, כמו זה המונף מעל הכנסת, בהר הרצל, במצעדי צה"ל ובכל השגרירויות. לא עזרו ליהודי הטוב מחאותיו – אין כניסה למניפי דגל הלאום! כדי שהסיפור יהיה מושלם חשוב לציין שבמקום הונפו באין מפריע כמה וכמה דגלי ארגון הטרור אש"פ בהפגנה שקיימו שם ערבים בעניין מחבל שובת רעב ..

הבג"צ ממשיך להתעמר ביהודים בדרום תל אביב ובערים נוספות בהעניקו הגנה מסוימת לעבריינים השחורים המציפים באופן לא חוקי את ארצנו. האימה שהם מטילים על היהודים, האלימות והעבריינות בה הם נוהגים, הנזק הדמוגרפי והמוראלי ....כל אלה לא די בהם כדי לשכנע את הפוליטיקאים בגלימות השוכנים במגדל השן שיש לפעול כדי להציל. כחלק ממדיניות קידום "מדינת כל אזרחיה" מעדיפים שוכני הבועה ב"עליון" את זכויות העבריינים האלימים המציפים את ארצנו על פני חייהם, ביטחונם האישי ופרנסתם של היהודים. הצביעות והניכור זועקים לשמיים. מי מהשופטים היה מסכין עם מציאות כזו בשכונת מגוריו, מי ?!!

דוגמא מצוינת לשרירות לב שלא לדבר על רוע לשמו היא הפסיקה האחרונה בעניין בתי דריינוף.  המחלוקת על הבעלות איננה, הבתים עמדו על תילם, האישורים וההיתרים ניתנו והרשע בשלו – ייקוב השופל את הבתים וישמידם על אתר !!

עוולות נוספות - אלפים בתים שאותם בנו ערבים בניגוד לחוק - בהם אין איש נוגע, מניעת חופש פולחן מיהודים על הר הבית והטרור המשתולל במקומות רבים בארצנו . דומה שהיהודים באש קודש, במעלה זיתים, בפסגת זאב, בסובב יצהר, בכרמי צור ובגבעות כולן - היו למרמס תחת רגלו הדורסנית של השלטון ששכח על ידי מי הוא נבחר ולאיזו מטרה.

כל שנותר הוא לקוות שיתקיים בנו הפסוק "כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ" או אז יתחלף השלטון הרע הזה, יתפוגג מאליו ויוחלף בהנהגה שהעם ראוי לה והיא לו.