"נטפל קודם במחבלים"

בעז שפירא , א' בחשון תשע"ו

בעז שפירא
בעז שפירא
צילום: עצמי

עוד אנו מנסים לעכל המצב החדש אליו נקלענו ברוב עוונותינו עת הרוצחים הערבים הניאו נאצים טובחים, דוקרים וזורעים חורבן ברחבי ארצנו והנה אני נחשף שוב לזוועות מבית, תוצרת כחול לבן.

בעוד יש הרבה מאד זוועות כאלה, אתייחס ברשותכם לשתיים בלבד.

תחת הכיתוב "הדסה עין כרם בימינו" פורסמה ברשתות החברתיות תמונה של מחבל המאושפז בבית החולים הדסה עין כרם. בתמונה ובמצורף לה חסרו רק פירוט הקומה, המחלקה והחדר בו מתארחת המפלצת על מנת שהחפצים בכך יוכלו לקיים מצוות ביקור חולים....

המחבל הוא מאלה שניסו לרצוח יהודים בשל היותם יהודים ומאחר שלא חוסל על אתר אלא "נוטרל" הינו יושב כעת בבית החולים הנ"ל, זחוח ומרוצה מעצמו, ביודעו שכלכלית הוא מסודר, בקרוב יבלה בקייטנה ובנופש הנקרא "כלא" בישראל ולימים יצא לחופשי כשבאמתחתו תואר אקדמי כזה או אחר אותו ירכוש מן הסתם בין כתלי ה"כלא".

מציאות בלתי נסבלת בעליל. דע עקא שהרב דוד סתיו, רב חשוב , הביע אתמול עמדה לפיה באם מחבל נוטרל ואיננו מהווה סכנה כי אז אין לפגוע בו בשום פנים ואופן. ובכן כבוד הרב- הרי התוצאה לפניך , זחוחה ובוטחת. יום יבוא והמפלצת הזו תנסה לרצוח, שוב...

והבוקר אנו קוראים חדשה נוספת מתחום המדע הבדיוני שבחיינו המבולבלים הופכת למציאות. מנכ"ל מד"א אותו אינני מכיר אישית מביע עמדתו לפיה באם בזירת פיגוע יימצאו יהודי ומחבל, שניהם פצועים, כי אז יטפלו אנשי מד"א קודם במחבל - באם זה פצוע קשה יותר מהיהודי. קראתם נכון- הרוצח בכוח הערבי יזכה לעזרה ולרפואה לפני הנרצח בכוח היהודי- העולם על פי מד"א .....

לו בידי הדבר כי אז הייתה המנכ"לות של האומלל הזה היסטוריה והוא היה אנוס לחפש פרנסה בבית חולים בעזה או בסהר האדום הערבי. בכל מקרה – לא אצלנו היהודים.

אלא שהדבר לא בידי ומן הסתם יימצאו בקרבנו ערב רב "הומניסטים" ואוהבי זכויות "אדם" שיגלו הבנה והסכמה עם דבריו המזעזעים של המנכ"ל לעת עתה...ואילו עבדכם ויהודים רבים עמו יתויגו כ"קיצונים", מתלהמים ופנאטים. מה לעשות, דרכו של עולם במקומותינו.

אלא שאנו לא נחריש ונמשיך לפעול ולשכנע, להטיף ולבקר, לעמוד בשער ובפרץ ולמחות, עד אשר נזכה לתיקון עולם במלכות שדי או אז יתקיים כאן בארץ הקודש חזון הנביאים ובא לציון גואל.