הכתובת על הקיר

ממשלת ישראל המבולבלת מוסיפה לטמון ראשה בחול, להתעלם מרוחות המלחמה המתרגשת עלינו ולהלחם באויבים יהודיים מדומיינים

ד"ר מרדכי א' שורץ , א' בחשון תשע"ו

ד"ר מרדכי א' שורץ
ד"ר מרדכי א' שורץ
צילום: עצמי

אפילו עיוור אמור לראות ואפילו חירש אמור לשמוע!

שלא יספרו לכם על "מרקם היחסים העדין" ועל "דו קיום" בין יהודים וערבים. האוכלוסייה הערבית מעולם לא הסתירה את מהותה האירדנטית החותרת להשמדת המדינה היהודית, וכעת עלתה מדרגה.

אם ממשלת ישראל לא תתעשת ותזהה את האויב האמתי (רמז: לא "נוער הגבעות") אנו עלולים עוד להתגעגע לטרור הסכינים והאבנים. חוששני שמדינת ישראל נמצאת על סיפה של מלחמת אזרחים בין יהודים לערבים.

זה עשרות שנים שהאויב הערבי בישראל אוגר כמויות פנטסטיות של אמל"ח מכל הסוגים, המנהיגות הפוליטית והדתית של האויב הערבי מלהיטה את הרוחות ומסיתה לרצח באמתלות שקריות בעוד הממשלה וכוחות הביטחון מעלימים עין. רק טיפש יאמין שארסנל הנשק הבלתי חוקי העצום הקיים בישובי הערבים נועד רק ל"פנטזיות" בחתונות.

האויב בוחן אותנו צעד אחר צעד ולומד את תגובת הממשלה והציבור ואת גבולות הסיבולת שלנו. רק טיפש יאמין לסיפורים שמטפטפים לנו דוברי הממשלה וסוכניה כאילו טרור הסכינים, האבנים והדריסות, השביתה הכללית, ההתפרעויות ביישובים הערביים, הנסיונות לפרוץ את גדר המערכת סביב עזה וכו' הם "התפרצויות ספונטאניות" בלא יד מכוונת, "אינתיפדת פייסבוק" של "צעירים ללא מנהיגות" ושאר ירקות. התפרצות טרור מתוזמנת ומתוזמרת שכזו אינה יכולה לבוא לעולם ללא תכנון והכנה מדוקדקים וללא מנהיגות פוליטית, ובעיקר – מנהיגות צבאית שברור שהיא קיימת. אם הממסד הביטחוני הישראלי אינו מזהה אותה, זה המחדל המודיעיני הראשון שוועדת החקירה הבאה תידרש אליו.

טרור הדריסות, הסכינים, האבנים וההתפרעויות כמו גם ההסתה הבלתי פוסקת של המנהיגות הערבית הם סימני אזהרה ברורים להכנות האויב הערבי לקראת מלחמת האזרחים הממשמשת ובאה. ההתעלמות מהם היא טיפשות גרועה מפשע.

במדינה מתוקנת, הייתה הממשלה אמורה לזהות מזמן את הסימנים המוקדמים הללו ולנקוט בצעדי מנע מבעוד מועד. למשל, הכרזת מצב חירום והטלת משטר צבאי על האוכלוסייה המתמרדת הכולל סגר ועוצר כללי על מוקדי התפרעות והסתה, הוצאת הארגונים המסיתים מחוץ לחוק (כולל מפלגות פוליטיות), מעצרים מנהליים, גירוש והגליה של אוכלוסיות מתסיסות, משפטים צבאיים ואף הוצאות להורג של מנהיגי המרד.

אך ממשלת ישראל המבולבלת (בתמיכת המנהיגות הפוליטית והדתית של הציונות הדתית) מוסיפה לטמון ראשה בחול, להתעלם מרוחות המלחמה המתרגשת עלינו ולהלחם באויבים יהודיים מדומיינים. ראאד סאלאח, חנין זועבי, המופתי הירושלמי (שבכל יום ששי מסית לרצח יהודים בריש גלי) ושאר מסיתים ומדיחים מתהלכים חופשי בעוד שר הביטחון עסוק בהוצאת צווי מעצר וצווי הגבלה מנהליים לנערים יהודיים שנחשדים לכל היותר בריסוס גרפיטי על מסגדים והממשלה מתמידה במדיניות ה"מחוות" כלפי הרש"פ הכוללות התנכלויות להתיישבות היהודית, מגבלות על הגנה עצמית ו"ספר לבן" הכולל איסור רכישת קרקעות והקפאת בניה דרקונית. הרשתות החברתיות הערביות שטופות בהסתה ובתעמולת זוועה שקרית, ומשטרת ישראל מזדרזת לעצור יהודי שפרסם פוסט סאטירי בפייסבוק.

אסור לנו להרשות לדוברי הממשלה ולסוכניה להמשיך ולהרדים אותנו ב"קונצפציה" התורנית ("דו קיום" ו"מרקם היחסים העדין") שבחסותה ימשיך האויב להתעצם עד שיפתיע אותנו באסון שיפרנס את ועדת החקירה הבאה ח"ו היל"ת.