למה מאיר אטינגר מאחורי סורג ובריח?

למה כבוד שר הביטחון, אתה מגן על אזרחי ישראל מפני דעותיו של מאיר אטינגר ולא מגן עליהם מפני דעותיהם ומעשיהם של הטרוריסטים הערביים ומנהיגיהם?

צבי פישמן , כ"ח בשבט תשע"ו

לכבוד שר הביטחון:

אין לי הכרות אישית עם דעותיו או כתביו של מאיר אטינגר. אני רק יודע מה שקראתי פה ושם בתקשורת, ואין לי שום דרך לדעת אם הדיווחים הללו אמיתיים או לא. לכן, ברצוני לשאול אותך – למה מאיר אטינגר בכלא?

אם הוא במאסר מנהלי כיוון שהוא מתנגד באופן אידיאולוגי למדינת ישראל, אז אבו מאזן, ועוד מראשי הרשות הפלסטינית צריכים להיות אף הם במעצר מנהלי, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות.

אם מאיר אטינגר במעצר מנהלי כיוון שהוא מאמין שהצורה הנוכחית של מדינת ישראל צריכה להיהרס, אז אבו מאזן, ועוד מראשי הרשות הפלסטינית צריכים להיות אף הם במעצר מנהלי, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות.

אם מאיר אטינגר במעצר מנהלי כיוון שהוא מאמין שאלימות נגד צה"ל מוצדקת, אז אבו מאזן, ועוד מראשי הרשות הפלסטינית צריכים להיות אף הם במעצר מנהלי, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות.

אם מאיר אטינגר במעצר מנהלי כיוון שהוא חושב שטרור הוא מוצדק, אז אבו מאזן, ועוד מראשי הרשות הפלסטינית צריכים להיות אף הם במעצר מנהלי, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות.

אם מאיר אטינגר במעצר מנהלי כיוון שהוא חושב שלהסית את תומכיו נגד מדינת ישראל זה דבר נכון, אז אבו מאזן, ועוד מראשי הרשות הפלסטינית צריכים להיות אף הם במעצר מנהלי, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות.

אם מאיר אטינגר במעצר מנהלי כיוון שהוא שולל את החוקים והמדיניות של ממשלת ישראל, אז אבו מאזן, ועוד מראשי הרשות הפלסטינית צריכים להיות אף הם במעצר מנהלי, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות.

אם מאיר אטינגר במעצר מנהלי כיוון שהוא מנהיג של כנופיה שפועלת נגד חוקי מדינת ישראל, אז אבו מאזן, ועוד מראשי הרשות הפלסטינית צריכים להיות אף הם במעצר מנהלי, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות.

הנקודה צריכה להיות ברורה. למה מאיר אטינגר מוחזק במעצר מנהלי כאשר אבו מאזן ועוד מראשי הרשות הפלסטינית, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות חופשיים?

ראש הממשלה בנימין נתניהו, מאשים שוב ושוב את אבו מאזן וראשי הרשות הפלסטינית, כולל חברי הכנסת הערביים, בהסתה נגד ישראל שמובילה לטרור ורצח של ישראלים.

כשר הביטחון, איך אתה מאפשר לאבו מאזן, ועוד מראשי הרשות הפלסטינית, כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות, להסתובב חופשי כרצונם?

האם הסיבה היא כיוון שמאיר אטינגר הוא יהודי? האם יש חוק ששייך ליהודים ולא לערבים? או אולי זה רק קל יותר לשים נער יהודי בכלא מלעצור את אבו מאזן והמנהיגים האידיאולוגיים האחרים של האנתיפאדה הנוכחית - ההתקוממות צמאת הדם שהם מעודדים? למה כבוד שר הביטחון, אתה מאפשר את ההסתה שלהם, ורצח של יהודים הנובע מזה להמשיך, כאשר יכול אתה לשים אותם במעצר מנהלי כמו ששמת בכלא את מאיר אטינגר, בלי משפט, בלי להודיע ולפרט את ההאשמות נגדו?

למה כבוד שר הביטחון, אתה מגן על אזרחי ישראל נגד דעותיו של מאיר אטינגר ולא מגן עליהם נגד דעותיהם ומעשיהם של הטרוריסטים הערביים ומנהיגיהם?

אבו מאזן הסית הרבה יותר נגד מדינת ישראל ממאיר אטינגר. אבו מאזן פשע פשעים הרבה יותר חמורים נגד מדינת ישראל ממאיר אטינגר. מדוע ההפליה הזו?

אם שמת את מאיר אטינגר במעצר מנהלי להפסיק את פעולותיהם של נוער הגבעות ו"תג מחיר" – אז שים את אבו מאזן וחבר מרעיו כולל חברי הכנסת מהמפלגות הערביות במעצר מנהלי, ואז על ידי כך תפסיק את ההסתה שלהם ורצח יהודים הנובע מזה.

אם לא עכשיו, כבוד שר הביטחון, מתי?