רוצים להיפרד

סקרים שמתפרסמים מעת לעת מספרים על ציבור ישראלי שמעוניין להיפרד מהעם הערבי החי בתוכו. וגם פתרון מתבקש יש לו, הגיע הזמן להקשיב להגיון הבריא.

תגיות: איילת לאש
איילת לאש , כ"ט באדר תשע"ו

סקר מרתק שערך מכון סקרים אמריקאי מציג בין היתר נתון לפיו כמחצית מהיהודים בעד גירוש הערבים מישראל.

זהו נתון שדורש התייחסות רצינית. הציבור בישראל מפתח קריאת כיוון, וכדאי להקשיב לו.

נכון, אין לנו כרגע הנהגה שתשתף פעולה. אין לנו הנהגה שתרצה או תוכל לחשוב על צעד אחד אופרטיבי בעניין, אבל בכל זאת. נתון חשוב.

ראשית, זהו נתון בהחלט מעודד. מעודד לראות שהציבור הישראלי מבריא מתפיסות עקומות. מעודד לראות שהציבור בישראל מאס בשקר שהאביסו אותו כל השנים על חלומות מדומיינים שויתורים על שטחים יביאו שלום. נגמר הסיוט הזה. היום כל ילדון יודע שוויתור על שטח לטובת אוייב, יוסיף עוד מעגלי רדיוס של אוכלוסייה תחת אש וטרור. מה שבשמאל, אגב, לא השכילו להבין. אולי זאת הסיבה לכך שהם הולכים ונעשים כל כך לא רלוונטיים.

אם וויתורים על שטחים לא, מה נשאר? מדיניות ה'הכלה', ממנה אנו סובלים כיום. או פרוטקשן מדיני, אם תרצו. אנחנו נכיל אותם בקירבנו, ניתן להם שלל כספים ונשק ומים וחשמל וגז, והם בתמורה לא ירצחו.

דא עקא, שגם הדיל הזה קורס.

תקציבי ענק נשפכים על האוכלוסיה הערבית (ישראלית ופלסטינית כאחד) וגורנישט. הם לא מרוצים. הטרור אותו טרור והריח של הדם היהודי מגרה כתמיד.

אז האסימון נופל.

להנהגה (מימין ומשמאל) אין פתרון. עוד התמגנות ועוד פרוטקשן לא יעזרו, גם הם שם למעלה יודעים.. אין משא ומתן כי אין עם מי ואין על מה.

הנה באה הבשורה.

אלא שכאן לא נותר אלא לחפש מנהיג שמבין את הצורך בפתרון היחיד והאמיתי. כזה שיבין שזו העת להתחיל בפרקטיקה, בשאלת האיך.

גירוש אלים כמו זה שביצעו ביהודים בגוש קטיף לא בא בחשבון.

חייבים למצוא פתרון הומני, ויש, ברור שיש.

תמריצים, עידוד הגירה, דרך אנושית להגיד לשודד האלים- תשמע חמוד, ניסינו לחיות ביחד, אתה זה שמתנהג לא יפה, אנחנו טיפשים שנתנו לך אשליה שיש לך סיכוי להעיף אותנו מפה, שנתנו לך תקווה שהאלימות שלך תנצח, סליחה, עכשיו בוא, תן לנו לעזור לך. למצוא מדינה שתקלוט אותך, ניתן לך כסף, נסדר אותך כלכלית, נגרום לך לפתוח בחיים חדשים וטובים יותר.

בכלל, מה יש לך לחפש פה, הרי אנחנו כאלה אכזרים ומדכאים, לא?

טוב שנפל האסימון, הגיע הזמן. עכשיו צריך לאתר ולקדם את היד המבצעת.