ברני היקר

המתמודד היהודי הדמוקרטי לנשיאות ארה"ב ברני סנדרס אמש: ישראל הרגה עשרת אלפים פלסטינאים חפים מפשע. תשובתי אליו.

יעקב (כצל'ה) כץ , כ"ח באדר ב תשע"ו

ברני היקר.

כותבים אנו אליך בהערכה ובהערצה.

מקומך איתנו. קום עלה ארצה והשאר את העבודה המלוכלכת להילרי קלינטון, המתחרה בך. היא חכמה וגם נוכריה, חושבת כמוך, אך יודעת להסתיר זאת.

בוא אלינו ברני נחמד. אצלינו במדינת ישראל למרות שאנו מהווים רק אחוזים בודדים בציבור, הצלחנו להשתלט על מדינת ישראל. יש לנו סופרים כמו עמוס עוז, א. ב יהושע, דוד גרוסמן ומחזאים כמו יהושע סובול. הצלחנו להקים ארגונים הכותבים, מצלמים ומסיעים לבי. די. אס, בצלם, שוברים שתיקה, יש גבול ושלום עכשיו.

יש לנו עיתונאים המככבים ברדיו ובטלוויזיה, כמשה נגבי, אריה גולן , רזי ברקאי, אמנון אברמוביץ', גדעון לוי ועמירה הס. יש לנו אלופים וראשי שב"כ לשעבר משלנו כעמי איילון,יובל דיסקין ועמירם לוין. יש לנו פוליטיקאים כמו זהבה גלאון. בנינו לך תשתית ויסוד. מה לך שם בארה"ב. קום עשה עליה, ונחייה יחדיו את ליאון טרוצקי מנהיגינו היהודי משכבר הימים מחדש.

אנחנו כמוך עסוקים בשנאה עצמית ובהלקאה אין סופית את עצמינו ואת אחינו היהודים הסובבים אותנו. יש לנו אפילו עיתון שאם תכתוב במשך השנה הקרובה מאמרים ברוח הדברים שאמרת, שמור לך מקום במערכת. רק המשך והצלח ואל תפסיק להאשים את היהודים במדינתם בכל דבר אפשרי.

שמור לך מקום בטוח בעולם העליון ליד טרוצקי סטלין לנין וכל משתפי הפעולה.

עלה והצלח, אל תירא ואל תחת.

חבריך בארץ הקודש המצפים לעלייתך ארצה במהרה.