אריק שרון לך הביתה !!

בשבוע שעבר כתבתי על הגן הפגום שלנו, אחרת לא ניתן להסביר את יצר ההתאבדות הלאומי, שפוגע בנו כל הזמן.

אל"מ (מיל.) משה לשם , ג' בסיון תשס"ג

משה לשם
משה לשם
צילום: עצמי
בשבוע שעבר כתבתי על הגן הפגום שלנו, אחרת לא ניתן להסביר את יצר ההתאבדות הלאומי, שפוגע בנו כל הזמן.

אין הסבר אחר ליצר הבלתי מרוסן של חלק מבני עמנו לנתץ מיתוסים, ולחתור תחת אשיות קיומנו וכל זה כאשר סיסמאות לא לנו יוצאות מגרונם של החתרנים.

בשקיקה הם רומסים, הורסים, מנתצים את כל היקר לנו, בהתלהבות שאין שנייה לה אצל בני עם אחר.

מסע ההרס העצמי היה בתחילה נחלתו של ציבור קטן ושולי, קבוצות שחיו בתוך עולמם הדמיוני, האוטופי. קבוצות מתוסכלות, של אנשים אכולי שנאה עצמית, אנשים נגועים בתאווה עיוורת להוכיח שכל מה שמקודש, כל מה שיש בו סמל של גבורה הקשור ליהודים, פסול.

הם יצאו למסע ההרס בצורה שיטתית, כאילו מדעית, נראה כאילו הכינו רשימה של אנשי מופת, גיבורים, שהיו לסמל עמידתו של עם ישראל ולחימתו לחירות במולדתו והחלו במסע ההכפשה. כך הם ניתצו את "מיתוס מצדה" ומנהיג הלוחמים אלעזר בן יאיר הפך אצלם מגיבור לקנאי מטורף, שאסור להזכירו בכלל בהקשר לגבורה יהודית.

אחר כך "טיפלו" בבר כוכבא, שירי הגבורה, סיפורי הקרב נגנזו. המורד ברומאים הוצג כדמות שלילית ומעשי הגבורה של המרד ברומאים הוצגו כמעשה חסר אחריות.

בקפיצת דרך היסטורית, אזכיר את ה"טיפול" שקיבל מידיהם יוסף טרומפלדור, מפקד מגיני תל-חי, אשר שמו נישא בפינו בכל י"א באדר כסמל לגבורה יהודית, סמל לנחישות סמל של מתנחל יהודי באזור ערבי עוין וגועש.

"טוב למות בעד ארצנו" הייתה סיסמא שכולנו גדלנו לאורה ונשבענו לשרת את המולדת למרגלות המצדה ואל מול הכותל המערבי.

סיפור טרומפלדור הושלך לקךן זווית, "הרי בסך הכול היה מתנחל באותה תקופה, והוא קילל ברוסית". התאריך י"א באדר נשכח כמעט לחלוטין.

שנים התפללו אבותינו לארץ ישראל ולירושלים הבנויה, וכשעלו עלינו לכלותינו במלחמת השחרור מדינות ערב חמושות היטב, יחד עם ערביי ארץ ישראל הפורעים, נלחם קומץ יהודי קטן נגד כולם ונגד כל הסיכויים וניצח. הוא ניצח כשרוחם של אלעזר בן יאיר, בר כוכבא טרומפלדור וגיבורים מיתולוגיים אחרים מפעמת בו.

בששת הימים שוב יצאנו למלחמה כשחרב האויב על צווארנו ומצור על ארצנו וניצחנו בצורה מזהירה. שוחררו חבלי מולדת, נחלת אבות, צה"ל שיחרר את חברון ושילה, את בית אל וגוש עציון, וירושלים חוברה לה יחדיו. שמענו את קולו הנרגש של מוטה גור קורא: "הר הבית בידנו". ראינו כיצד סגנו, משה פלס (סטמפלה), תולה את דגל ישראל וצנחנים בוכים מול הכותל. עכשיו, בימים אלה מנתצים גם מיתוס הגבורה של הקרב על ירושלים. את הקרב על גבעת התחמושת.

אבל כשכולנו ראינו את הניסים וכולנו חגגנו את שחרור ארץ ישראל, היו קבוצות שוליים שבמחתרת רקחו כבר אז את הרעל. ובמקום דגל הלאום הניפו את דגל הרס האומה.

השמאל הקיצוני כינה את שחרור נחלת אבותינו כ"כיבוש". הם חתרו בכל כוחם נגד כל סממן יהודי ונגד בניה והתנחלות. הגיע המצב לכך ששרת חינוך שולמית אלוני המליצה לא ללמד את ספר יהושע כי הוא מספר על כיבוש וההתנחלות בארץ ישראל.
מי היה מאמין שהרוח הרעה זו שהפכה לסופה שחורה לפני 10 שנים בעת החתימה על הסכם המוות באוסלו, שאותה רוח רעה תדבק בלוחם אמיץ למען ארץ ישראל, מצביא שרבים השוו את רוח הגבורה שפיעמה בו לרוחם של בר כוכבא ויהודה המכבי. אדם ששורשיו נטועים עמוק באדמת הארץ שגדל במשפחה של עובדי אדמת ארץ ישראל. שאיש זה – אריאל שרון, יכנה את אדמת ארץ ישראל כ"אדמה כבושה". וכך הפך את מלחמת שחרור יש"ע – מלחמת ששת הימים – למלחמת כיבוש !

מי היה מאמין ?
למרות חטאיו בהרס ימית, עדיין נחשב אריאל שרון לאחד מעמודי התווך במפעל ההתיישבות הציונית בעת החדשה. הוא שיכנה את המפעל הזה – כיבוש!?
וכאשר בארזים נפלה שלהבת, עלזו אזובי הקיר, שוב יצאו מקיניהם כמו צפעונים, קבוצות השוליים של השמאל, שמאל שעלה וצמח בתקופת אוסלו. שמאל שנשלח לפח האשפה של ההיסטוריה בבחירות האחרונות. לשמאל זה בא עכשיו העדנה. האיש שהם השמיצו, האיש שכונה בפיהם "רוצח", ו"איש מלחמות", רוחם דבקה בו.

עכשיו הגיעה העת על פי דרכם לנתץ את חזון ארץ ישראל השלמה, ומוביל את המהלך מי אם לא אריאל שרון, מי שהיה שנוא נפשם ועכשיו יקירם. כך שהשמחה לא יכולה להיות גדולה יותר במאורות הפריצים.

שרון הפך להיות יקיר התקשורת, איש מהם לא מבקר אותו, מלטפים אותו והודפים כל מילת ביקורת נגדו.

שוב קוראים אנו את דברי ההסתה נגד הציבור הלאומי ונגד המתנחלים, מכונת הענק של שטיפת המוח הציבורי שוב הופעלה ואנחנו שוב הרעים, המסוכנים, אלה שמתכננים מעשים נפשעים.

מהציבור הרחב מסתירים את האמת המרה, מצפים אותה במתק שפתיים ובמילים נבובות:
"הנה מגיע השלום, לא נורא שאבו מאזן הוא אותו רב מחבלים כערפאת, הוא השתנה". זה לא חשוב שהוא לא מתכוון להכיר במדינת ישראל כמדינה יהודית העיקר שהוא מחייך ומבטיח שלום, וכן בואו ונקריב למענו את מפעל ההתיישבות ואת המתנחלים.

התעוררו ידידי היקרים אנחנו יכולים לעצור את הסחף כפי שלחמנו בעשר השנים האחרונות, כפי שלחמו אבות האומה למען ארץ ישראל.

בלי לגמגם יש לומר : "אריק שרון לך הביתה וקח את מפת הדרכים איתך" !
לא נסכים למדינת טרור ערבית על נחלת אבותינו ואם אתה לא מסוגל להנהיג בשעות קשות וכואבות ומבקש מאיתנו להקריב את המפעל הציוני שאותו אתה פתאום מכנה "כיבוש" ועל בשרנו אתה מתכוון לפשרות כואבות, אנחנו אומרים לך : לך הביתה !

לידידנו השרים וחברי הכנסת של מפלגות האחוד הלאומי, המפד"ל ואוהבי ארץ ישראל בליכוד אנחנו קוראים אל תישארו בממשלה עם אדם זה .

צאו מהממשלה הזו כי כל יום שאתם נמצאים בה רק מחזקת את הגישה שאתם תומכים במהלך של הרס ההתיישבות ובהקמת מדינה פלסטינאית, מהלך שעלול להוביל חס וחלילה לחורבן הבית השלישי בארץ ישראל.

ידידי היקרים, הציפו את חברי הכנסת ושרי המפלגות הלאומיות בטלפונים, פקסים מכתבים ודואר אלקטרוני (הכתובות מצויות באתרי אינטרנט רבים ).
אמרו להם: אנחנו נאמני ארץ ישראל קוראים לכם בואו הצטרפו למאבק, בואו איתנו ואמרו : "לא ניתן לכם להרוס את כל אשר יקר לנו ולמורשת עם ישראל !

אמרו להם לא להיות שותפים לפשע נגד העם היהודי, אמרו להם להדיח את אריאל שרון.

ואת פושעי אוסלו יש להעמיד לדין !!!