עיצרו את הטירוף

בשעה שהתקשורת עולזת למראה דחפורים שעוקרים ישוב יהודי ,גם יקרא "מאחז" הוא ישוב ! בשעה קשה זו , בא לי לזעוק :" היי עיצרו רגע ! זה הרי טירוף מה שקורה כאן !"

אל"מ (מיל.) משה לשם , י"א בסיון תשס"ג

משה לשם
משה לשם
צילום: עצמי
בשעה שהתקשורת עולזת למראה דחפורים שעוקרים ישוב יהודי ,גם יקרא "מאחז" הוא ישוב ! בשעה קשה זו , בא לי לזעוק :" היי עיצרו רגע ! זה הרי טירוף מה שקורה כאן !"

עשר שנים לא הספיקו להבין את גודל האסון שאליו נפלנו? דמם של מעל ל-1000 בני אדם לא מספיק כדי להבהיר מי הן חיות הטרף שמולן אנו עומדים במלחמה קשה זו?
כנראה שאנו נמצאים בטירוף מערכות , ובחלק מהציבור ובעיקר במנהיגים אחזה תזזית. אז עיצרו רגע ,שבו חישבו לאן אתם ,המנהיגים, מובילים אותנו.

נשיא אמריקאי שחושב ומתנהג כשליחו של הקב"ה או אולי אפילו יותר מזה כופה עלינו תכנית הזויה , מכנה אותה "חזון" ואצלנו ממהרים לומר הן ולהיסחף בטירוף ? "היי עיצרו רגע!"

ראש ממשלת ישראל ,אריאל שרון, מלווה בצוות יועצים ושרים בכירים , מתייצבים לפקודת הנשיא האמריקאי , לנו הם מספרים שהגישו הסתייגויות רבות , אבל מזכיר המדינה קולין פאוול מודיע :" מפת הדרכים תבוצע כלשונה ובמלואה " כאילו אמר: "תרצו או לא תרצו אתם תאכלו את מה שאנחנו נאמר לכם."

בוועידה מתוזמרת מראש ,בעקבה , ראש ממשלת ישראל מבטיח הקמת מדינה פלסטינית ועקירת יהודים מאדמתם ומולו רב המחבלים ,אבו-מאזן , מדושן עונג , מבטיח שישתדל למנוע טרור , הוא צריך זמן . הוא לא מוותר על כלום ,כמו חברו רב המרצחים עראפת הוא לא מוותר על זכות השיבה הוא לא מוותר על ירושלים הוא לא מוכן לשמוע על איזה שהיא התנחלות יהודית שתישאר על כנה. משלחת ישראל מחייכת למצלמות וחוזרת הביתה עם הזנב בין הרגליים , אבל כאן חוגגת התקשורת העוינת והמטמטמת בכותרות "בעקבה הוקמה פלסטין " , הם לא יכלו למצוא הקבלה יפה יותר מדבריו של הרצל . לגבי התקשורת היה זה ניצחון גדול! רבותי איש לא צעק "עיצרו את הטירוף"!
בתוך ימים ספורים מבהירים לנו הערבים את דעתם על ההסכם , זוג יהודים נרצח באכזריות איומה בחורשה ליד ירושלים ,בני הזוג רוטשו ללא רחמים בגרזנים . ישראל לא מגיבה, "כי צריך לתת צ'אנס לאבו- מאזן" , ההמשך מגיע ביום ראשון 4 חיילים נהרגו במחסום ארז, שאותו פתחה ישראל למעבר עובדים ערבים כמחווה לתחילת השיחות בעקבה. החוליה הורכבה מנציגי הפתח ,החמאס והג'יהאד האיסלמי , מי אמר שאין תיאום ביניהם ? (להזכיר , למי ששכח ,הפתח הוא הארגון של אבו מאזן ) החוליה התארגנה על ציוד שהמתין לה באזור התעשייה , אין לי ספק ש"פועלים " אשר להם נתנו להיכנס מטעמים הומניטריים סייעו להכניס את הציוד . אין לי ספק שהפועלים באותו בוקר יום א' ידעו על העומד להתרחש וכנראה גם היסוו את חברי חולית הרצח.

ואצלנו הס מלהגיב , באותו ערב נהרג חייל נוסף, בחברון, ואין תגובה !

עד כדי כך נאטם לב מנהיגנו, אריאל שרון, שבאותו יום בועידת הליכוד אפילו לא הזכיר את החיילים ההרוגים ואת הנרצחים בירושלים , שלא לדבר על דקת דומיה לזכרם של 7 הרוגים ביממה אחת . דקת דומיה אחת , אפילו לא מילת תנחומים אחת?! עד לאן הגיעה האטימות . "רגע, עיצרו את הטירוף!!!"

באמצעי תקשורת ששרון הפך יקירם, אפילו לא הרימו גבה ,אף לא מילת ביקורת על חילול זכר נופלים . אבל מה כן ? קראנו דברי שבח על המנהיג , כותבת סימה קדמן בידיעות אחרונות : " כמו פסל גדל מידות יצוק בטון עמד שרון על הבמה מול המשיחיים והסהרורים ,מול האידיאליסטים והאופורטוניסטים ,מול מייסדי תנועתו ומביישיה מול מחוללי מפלגתו ומחלליה...." אתם מבינים את הטירוף? חברי ועידה דמוקרטית שקוראת בוז למנהיג שסטה מדרכה , שזועקת על כי זנח את עקרונותיה , שמסכן חיי יהודים ועומד לעקור אותם מאדמתם , הם מכונים "סהרורים" והוא "פסל בטון" דמות נערצה . האם ה"תיאור העיתונאי " לא מזכיר לכם שיר הלל לרודנים בדיקטטורות אפלות? אז האם לא תגידו שזהו טירוף ?

התקשורת הפסיקה לחטט בעסקיו הפרטיים של שרון ובניו , נשכח האי היווני, נשכחו הקשרים ם המיליונר סיריל קרן , נשכח עניין הקרקעות החקלאיות ,הכול נשכח כי שרון הפך לאחד "משלהם " ולכן הכול זניח והעיקר שיעקור התנחלויות וכמה שיותר !
תגידו שזה לא טירוף?

הברק חזר לעיני השמאל , תאוות ההרס , "רוצים לראות עקירה של מאחזים !" כמו המון שלוח רסן באמפיתיאטרון רומאי זועקים חברי שלום עכשיו "תנו לנו דם !"

מי ארגן לאבו- מאזן את מפת המאחזים ? ישראלים כמובן , צוותים של " שלום עכשיו"
במימון שונאי יהודים מהאיחוד האירופי . "טירוף" תגידו , אכן טירוף!

לרב המחבלים אבו-מאזן , (שלא תהיה לכם טעות הוא רב מחבלים גם אם הוא מתגלח ולובש חליפות מהודרות) הוא נהנה בודאי מהמראות של יהודים שעוקרים את אחיהם מאדמתם . לו זה לא מספיק הוא מבהיר שכל ההתנחלויות מאז 1967 הן בלתי חוקיות ויש לעקור את כולן. חכו , זה רק השלב הראשון ומה יקרה כאשר יטען שערים ישראליות ,קיבוצים ומושבים התנחלו על אדמות ערביות ב-1948 ? תגידו אז ,זה טירוף? אבל אז עלול להיות מאוחר מדי!

והשותף הבכיר מזכיר המדינה האמריקאי, קולין פאוול, מתרה בנו ואומר :" למרות הטרור יש לפנות המאחזים ,הפיגועים אינם תירוץ לעיכוב יישומה של מפת הדרכים . הייתה התחיבות שישראל עשתה ואני סבור ששרון ימלא אותה . אבו מאזן התחייב להוריד את החמאס ,הג'יהאד,זה ייקח זמן וזה צריך להיעשות לאט ובזהירות ,אחרי שיבנה כוח משטרה ,כוח צבא וכוח פוליטי " .. (ידיעות אחרונות ,9 יוני 2003 )

דברים שבעיני הם טירוף , אבל איש לא מצייץ . הרי זה כאילו אמר: אז מה אם ירצחו כמה מאות יהודים ויותר ,אתם תקברו את מתיכם ותמשיכו לעקור מאחזים , הם הערבים זקוקים לזמן. דחלן יקים צבא של מחבלים מכל הארגונים מטרוריסטים ש"יחזרו בתשובה". בינתיים אתם הושיטו צוואר לרוצחים , עיקרו ישובים יהודים , כי לנשיא בוש ירום הודו אצה הדרך לקדנציה שנייה . ולמה אני לא שומע את הזעקה "עיצרו את הטירוף הזה!"

בכל מקום בעולם "טיהור אתני " הוא פשע נגד האנושות , בכל מקום בעולם ,רק לא בישראל כשמדובר ביהודים ? יהודים לעקור מאדמתם מותר ?!

כשעמוס עוז אמר על טרנספר לערבים :" מול רעיון גירושם והגלייתם של הערבים...טרנספר..עלינו לקום ולומר בחריפות ובפשטות...לא ניתן לכם...אפילו נצטרך לפלג את המדינה ואת הצבא .אפילו אם נצטרך להשתטח תחת גלגלי המשאיות"... (פורסם ב"יש גבול" ) .

את זה מותר לומר כשמדובר באפשרות של גירוש של ערבים ואבל לומר מילים דומות כנגד גרוש יהודים ,אסור ? האם לומר מילים דומות תהיה זו הסתה? אז אני אומר את אותן מילים של עמוס עוז ומתייחס ליהודים . אנחנו לא ניתן לכם !

אני קורא להמוני בית ישראל אוהבי הארץ ובוניה בואו להתייצב כחומה בצורה כנגד כל אלה שינסו לעקור יהודים מאדמתם . כנגד אלה שלא נותנים לחלוצי יש"ע אפילו את הזכות האלמנטארית שניתנת לערבים שהתנחלו בתוך שטח אש של צה"ל ,להם אפשרו לעתור לבג"ץ.

בואו נקים חומה אנושית סביב הישובים היהודים ונמנע את חורבן המפעל הציוני ביש"ע.

ואת פושעי אוסלו יש להעמיד לדין !אל"מ (מיל.) משה לשם הוא יו"ר עמותת "שנית גמלא לא תיפול".