זועבי טובה ליהודים!

ברוך מרזל , כ"ד באלול תשע"ו

ברוך מרזל
ברוך מרזל
צילום: Hadas Parush/FLASH90

אמרו רבותינו, כי אין שמחה כהתרת הספקות. מוטב מציאות ברורה, שאדם יודע מה עומד למולו, אף אם אינה נעימה, על-פני ערפל וטשטוש, בו אינך יודע כיצד לנהוג.

לכן בדור עיוור כשלנו, כשאנשים נוהגים כסומה בארובה ואינם מזהים את הסכנה העצומה הטמונה בערביי ישראל למדינה היהודית, דואגת ההשגחה העליונה להציג בפנינו את הסכנה באמצעות נציגי ציבור ערבים, אשר גם עיוור רואה את כוונותיהם, שכן השנאה היוקדת מפיהם ניתנת למישוש גם למי שאינו רואה.

אם בעבר היו כאלו שהתעלמו משאיפתם של ח"כים כגון תאופיק טובי והאשם מחמיד להשמיד את מדינת ישראל, והקב"ה ראה כי העיוורון הזה עלול להמיט עלינו אסון – הרי שכיום שלח לנו את מפלגת בל"ד מיסודו של עזמי בשארה איש החיזבאללה, ונציגיו בכנסת כיום – חנין זועבי ובאסל גאטס.

למעשה, כאשר מתבוננים במבט שטחי, נראה כי זועבי וגאטס הם מהנושאים המעטים אשר בהם אני וחברי ב"עוצמה יהודית" רואים עין בעין עם אישי הציבור של מפלגות הימין ואף חלקים במרכז. אולם מבט מעמיק יותר מגלה, שגם בנושא זה אנחנו חלוקים לגמרי על אנשי הליכוד ועל בנט ואילת שקד ושאר אנשי הבית היהודי. זאת, מכיון שעל-אף שגם הם רודפים את אותם אויבים, סיבת הרדיפה היא שונה לגמרי.

בעוד אנשי הליכוד וחבריהם נלחמים בזועבי ובגאטס משום שהם רואים בהם ערבים ששוברים את חלום הדו-קיום שלהם, וגורמים לעירור מדנים בין יהודים לערבים, הרי שאנחנו הכהניסטים רואים בהם דוברים אותנטיים של הלאומיות הערבית, אשר אפילו בלא התוספת הדתית האיסלמית מעוניינת ברובה בהשמדת מדינת ישראל, בחורבן המדינה היהודית.

אני וחברי, תלמידי הרב כהנא, איננו זקוקים לאלו ולשכמותם כדי להכיר במציאות. אנחנו רואים את אחמד טיבי, את איימן עודה ואפילו את זוהיר בהלול ממפלגת העבודה בהופעתו המעונבת, עם כל הנחמדות והחיוכים והעברית המשובחת, ואנו יודעים כי יש לנו עסק עם אנשים ערמומיים ומתוחכמים, המצליחים להפיל בפח ישראלים תמימים רבים. אנשים כמו טיבי, כמו איימן עודה ה"מתון", שנתניהו מנהל איתו משא ומתן כאילו שלא מדובר במנהיג האויב בכנסת, אנשים כמו אחמד טיבי, זוהיר בהלול ודומיהם – אלו מהווים את הסכנה הגדולה לקיומה של ישראל כמדינה יהודית. הם אומרים בצורה שאינה משתמעת לשני פנים, כי כוונתם להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה, שזה היה הדגל של בשארה בהיותו בכנסת, ובאמצעות תרגילי יחסי ציבור הם מפילים בפח את הישראלים התמימים שמתפעלים מנימוסיהם והליכותיהם. כפי שאבו-מאזן מסוכן לאין ערוך מערפאת, כך טיבי ובהלול מסוכנים מזועבי וגאטס.

לכן עלינו להודות לה' ששלח לנו את זועבי וגאטס. אלו מזכירים לכולם עם מי יש לנו עסק. הם מייצגים מפלגה של מעל 120,000 בוחרים, ובעקיפין את כל ערביי ישראל, ש-95% מתוכם  הצביעו עבור הרשימה המשותפת, ממנה הם חלק אינטגרלי. (אמנם יש רבבות מערביי ישראל שלא הצביעו כלל, משום שהם קיצוניים עוד יותר...). אני מעדיף את זועבי וגאטס בכנסת על-פני אחמד טיבי הערמומי עם העניבה והעברית הרהוטה ודומיו. מלאכת ההסברה שלנו נעשית קלה הרבה יותר בזכות אנשי בל"ד.

לכן כשד"ר מיכאל בן-ארי היה הראשון לדרוש את פסילת זועבי ובל"ד, הוא לא הסתפק בכך וביקש לפסול גם את רע"ם ותע"ל שהם מסוכנים יותר מבל"ד, כפי שאבו-מאזן והפתח מסוכנים מהחמאס, אשר אומר בגלוי שהוא מעוניין להשמיד את ישראל. לכן אני מתנגד לכל חוק שיכוון נגד זועבי וחבריה ויותיר בכנסת את טיבי ועודה. כשאנו נהיה בשלטון, כמובן, נטפל בכולם – בשונאינו המתוחכמים והטפשים כאחד – באותה מידה, בלא אפליה.