הביישנות הקטלנית

אסף פריד , י"ב בחשון תשע"ז

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: עצמי

באופן מפתיע תעו הסוקרים בשלוש מערכות בחירות עם דמיון רב בינהן. מדובר כמובן בבחירות האחרונות אצלינו, בברקזיט באנגליה ובבחירות לנשיאות בארצות הברית. בכולן התמודדו גורמים ימנים – לאומיים מול גורמי שמאל רדיקלי.

יש קשר רב בין תנועות השמאל הרדיקלי בעולם, קשר ידוע ומפורסם. נאמר רק שאחד המממנים של ארגון 15V  שפעל נגד בחירת נתניהו היה לא אחר מאשר "מחלקת המדינה" האמריקאית תחת ממשל אובמה.  ולא דברנו בכלל על הקרן לישראל חדשה וארגוניו הבין לאומיים של ג'ורג' סוורוס.

מדוע טעו הסוקרים בשלוש מערכות בחירות?

התשובה האוטומטית שנשמעת תמיד היא שהסקרים מוטים בגלל אינטרסים פוליטיים של הסוקרים או בגלל איטרסים ברורים של מזמיני הסקרים. טענה זאת יכולה להיות נכונה בחלק מהסקרים אבל ודאי שלא בכולם. איזה אינטרס יש למכון סקרים להוציא סקר מעוות? הרי במוקדם או במאוחר יגיעו תוצאות האמת ומכון הסקרים יתפס כלא מקצועי, במקרה הטוב או כרמאי במקרה הרע.

האמת, כנראה שונה, ככל הנראה הסקרים אמרו את האמת, או לפחות את האמת שהנסקרים אמרו לסוקרים.

הבחירות בארצות הברית טבעו מושג חדש "Shy voter" – "המצביע הביישן" מדובר באדם שהצביע לרפובליקנים אבל אמר לכולם – לחבריו, למשפחתו, למעסיקיו וגם לסוקרים שהוא יצביע עבור הדמוקרטים. אם נשוה את תוצאות הבחירות לסקרים נגלה שמדובר בחמישה אחוזים לערך מכלל המצביעים, מה שאומר שמדובר בכשישה מליון בוחרים, אנשים בעלי עמדות רפובליקניות שחיים כאנוסים ומצהירים על תמיכה בדמוקרטים.

הנתון הזה הוא לא פחות ממדהים. פלח נרחב מאוד באוכלוסיה, במדינה דמוקרטית, מתבייש להביע בפומבי את תמיכתו במועמד לגיטימי, מעומד שישב בקרוב בבית הלבן. האמת אנחנו צריכים להתפלא שיש רק חמישה אחוזים של "מצביעים בישנים" הרי בשנים האחרונות נעשה מסע דה-לגיטימציה אדיר בכל אמצעי התקשורת נגד אנשים המחזיקים בדעות שמרניות – רפובליקניות. אם אתה נגד הגירה אתה שונא אדם. אם אתה מתנגד למצעד הגאווה אתה הומופוב. אם אתה אוהב את עמך אתה פאשיסט.

המיין סטרים שיצרה התקשורת מחייב החזקה בעמדות ליברליות קיצוניות, מי שלא כזה מוקצה מחמת מיאוס ונמצא תדיר תחת מתקפה. אז מה הפלא שיש מיליוני "אנוסים" בארצות הברית, דמוקרטים בפומבי ורפובליקנים מאחורי הפרגוד?

אם לאמריקאים יש את המצביע הביישן לנו יש את הקצין הביישן. שינוי פקודות מטכ"ל לגבי שילוב נשים בתפקידי לחימה הוא לא פחות מאסוני לצה"ל. הכנסת בנות לתפקידי לחימה אינו טוב לאיש, אינו טוב לצה"ל, אינו טוב למדינת ישראל, אינו טוב לנשים עצמן. היחידים שחדירת נשים לצה"ל טוב להן הוא אוסף של פמיניסטיות רדיקליות שמטרת חייהן הוא למחוק כל הבדל בין גברים ונשים אל אף ההבדלים הפיזיולוגים והמנטלים. זה יפגע בנשים? למי אכפת! זה יפגע בדתיים?  מצויין! זה יגרום לצה"ל להפסיד במלחמה? מעולה!

אם כך מדוע המטכ"ל על כל קציניו המהוללים מקדם בטרוף את פקודת "השילוב הארור"? האם הם באמת לא מבינים את הנזק שזה גורם ויגרום לצבא? מה גורם להם להסכים או ליזום מהלך ששום דבר טוב לא יצא ממנו?

הם פשוט הפכו לקצינים בישניים, הם הרי יודעים מה יקרה להם אם הם יעיזו לאמר מילה אחת נגד הפמניזים הרדיקאלי. הפמניסטיות הרדיקליות התמחו בחיסול ממוקד של מתנגדיהם באמצעות אמצעי התקשורת השבויים בידי השמאל הרדיקלי. רק בעלי הנטיות ההפוכות מוכשרים מהם בסיכולים ממוקדים.

במקרה הזה, הביישנות, יכולה להרוג.

להרוג אותנו.