פנייה דחופה ואישית לבנט ושקד

בעז שפירא , כ"ח בטבת תשע"ז

בעז שפירא
בעז שפירא
צילום: עצמי

לא סוד הוא שנשמעה מעבדכם בעבר ביקורת, לעתים נוקבת, על המפלגה בראשה אתם עומדים. כמו רבים גם אני מודע לדברים הטובים.

בחינוך נעשים דברים חשובים, ניכרת השפעת מה על מהלכים ביטחוניים, ישנה עשייה ללא לאות במשרד המשפטים כדי לנערו ממגמה אנטי יהודית ופוסט ציונית- מלאכת קודש ממש. יש עוד דברים טובים לומר, בצד ביקורת ואפילו נוקבת, בראשה הסכמה בפועל לשחרור שבעים ושישה רוצחים ערבים ניאו נאצים עת ישבתם בממשלה.

אלא שכעת רוצה אני לשים במוקד הדיון עניין עקרוני מהמעלה הראשונה המאיים על כולנו- החרבת עמונה חלילה וחס,  ובעקבות זאת פגיעה אנושה בהתיישבות כולה, עפרה תחילה....

נמצא שהגורל מזמן לכם, מובילי הבית היהודי, מבחן נוסף .  מבקש אני לשכנע ששעת כושר היא לכם וליהודים היושבים בציון. בתסריט אותו אציב לקמן ישנו מצב ייחודי- לאומי ופוליטי בהם באם תפעלו נכון יתברר שזהו מה שנקרא בלעז מצב של ""win win.

החרבת עמונה בצו בג"צ עומדת על הפרק ובידכם להציב אולטימאטום ולמנוע את המעשה הנפשע. תופתעו לגלות שבאם יהיה ברור לנתניהו שממשלתו עתידה ליפול , מצוא תימצא הדרך למנוע כבמטה קסם את הפורענות שכולה רשעות, אכיפה לא שוויונית של החוק, רדיפת היהודים וההתיישבות ושרירות לב של חונטה שיפוטית שאינה עושה צדק, ובקושי מנהלת משפט......

אפרט: נתניהו מותש, מותקף ומושפל על ידי תקשורת עוינת  הנועצת בו ובמשפחתו שיניים ארסיות במטרה לערוף את ראשו ולהחליפו ב"מנהיג" נוח יותר לאג'נדה האנטי יהודית והפוסט ציונית אותה היא וחונטת מדינת כל אזרחיה מנהלים בנחישות ובלא רגישות.  במצב דברים זה יכולתו ללכת למערכת בחירות מעמדת נחיתות וחולשה שואפת לאפס.

מצד שני,היהודים אוהבי עמם וארצם כמהים להנהגה לטעמם  ולפי רוחם.  כזו שתיישב ותבנה, כזו שתרומם את היהדות ותחדש ימי הציונות, כזו שתחזיר את צבא הגנה לישראל לתפישה של הכרעה וניצחון תחת הרפיסות הנוהגת של "הכלה" והשלמה. העם היושב בציון רוצה בהשבת כבודו שהיה למרמס, ברענון כוחותיו ושמחת העשייה הלאומית, בחינוך יהודי, מסורת יהודית, תרבות יהודית, משפט יהודי. הבנתם נכון- העם רוצה שמשהו חדש באמת יתחיל!!

נשוב לעמונה.

אולטימאטום שיוגש לנתניהו למניעת החורבן על ידי התעלמות מפסק דין דרקוני, לא חוקתי, שרירותי ומרושע של "בית המשפט הגבוה לצדק" יעצור את הזוועה וימנע את העוול. פשוט שכך, ובלבד שהאמת תהא ניכרת ויהיה ברור מעל לכל ספק שאם עמונה תוחרב חלילה, באותו היום מוגשים מכתבי ההתפטרות של שרי הבית היהודי. הפועל היוצא יהיה שלא תהיה ממשלה בראשות נתניהו. רעיון לא רע הוא להכין מראש מכתבי התפטרות שיוצגו לראווה עם הגשת האולטימאטום.

כחלון המרוסק לא יסכים ללכת לבחירות בה יקושש אולי מחצית המנדטים אותם יש לו היום. לפיד לא יסכים להצטרף לממשלה שכן הריקא לוקה בשיכרון שקרים (סקרים) על פיהם הוא זה שייבחר כראש הממשלה הבא. החרדים,ש"ס וליברמן המתחזה לימין יחששו להתייצב למהלך- עמונה תוותר על תילה .

נכון שבמקרה כזה תרעש הארץ-  התקשורת, האופוזיציה, האיחוד האירופאי , הערבים וכן, גם הבג"צ – ישתוללו. טוב ונעים יהיה לראות בסבלם, גם למעט הנחת הזו ראויים היהודים .

ובאם בכל זאת הממשלה תתפרק ותתקיימנה בחירות- כי אז תופתעו מר בנט והגברת שקד, תופתעו מאד להיווכח מה קורה להנהגה העומדת על עקרונות ומוכנה לעשות עבורם מעשה. הזכרנו לעיל את הכמיהה לשינוי, ובכן עמידה גאה,נחושה ומתוקשרת היטב על עקרון שלמות הארץ תוך נכונות "לשלם מחיר" מיידי על ידי עזיבת הממשלה וויתור על השפעה, כוח ומנעמי השלטון- תיטיב מאד עם כל אחד מכם כיחידים ועם מפלגת הבית היהודי ככלל.

על גלי אהדה ציבורית חסרת תקדים, עם רוח גבית מממשל חדש בארה"ב המצהיר קבל עולם שרצונו להשיב לישראל את כבודה ולהחזירה למעמד הראוי לה, ותוך הבטחת שינויים מרחיקי לכת בכללם החלת ריבונות על ארץ ישראל כולה מחד והשבת צה"ל להיות צבא מנצח כבעבר – תלכו מחיל אל חיל לבחירות כיהודים גאים הבשלים להובלה.

ואולי באמת תזכו להנהיג בכוחכם זה את העם היושב בציון.