מכתב גלוי לרב יגאל לוינשטיין

ברוך מרזל , י"ח באדר תשע"ז

ברוך מרזל
ברוך מרזל
צילום: Hadas Parush/FLASH90

שלום רב, ויישר כח עצום על פועלו למען עם ה' וארצו!
 
שמעתי את האיום החמור של שר הביטחון, ליברמן ואף על פי שהרקורד שלו מלא בהצהרות נפוחות מול האויב ואפס מעשים, ואכן אילו האיום היה כלפי ערבים לא הייתי מציע להם לדאוג כלל, מכל מקום אצל המתחזים לימין ישנה תופעה, שככל שהם חלשים מול האויב, כך הם חזקים נגדנו, ולכן לא הייתי מזלזל באיום.

כמובן, שלגופו של עניין, הרב צודק, ולכן אסור לרב ולכל אוהבי המדינה והצבא להפסיק את המערכה החשובה, גם במחיר אישי שליברמן עשוי לגבות ממנו.

מובן הדבר, כי הרב אינו זקוק לשבח מפי אחרים, שכן פועלו הרב למען בטחון ישראל מדבר בעד עצמו. הרב נלחם בהרבה קרבות, ותמיד הצטיין במסירותו וביכולותיו. אולם כעת באתי לחזק את הרב, משום שבקרב זה הוא ניצב אל מול ארגון הטרור הגדול והמסוכן בעולם, הלא הוא הפמיניזם, הנתמך על ידי רבים משונאי ישראל בארץ ובעולם. זהו הקרב החשוב והאמיץ ביותר, והרב חייב לאזור את כל כוחותיו על-מנת לנצח בו!!!

מדובר בקרב על המהות, על הערכים, על הדברים הבסיסיים ביותר שמגדירים אותנו כעם. זהו קרב להצלת צה"ל מפיקוד מבולבל, שירד מהפסים, ואשר סולם הערכים שלו כולל דברים רבים שהקשר בינם לבין צבא אינו קיים. את ערך הניצחון ואחוות הלוחמים המירו בעידוד סטיות, בביטול ההפרדה וההבדלה שטבע הבורא בין נשים לגברים, ובכל אותם ערכים ליברליים אשר השחיתו את התרבות המערבית ודרדרה אותה אל פי תהום, כאשר רבים הם החוקרים התוהים האם בכלל יש לה עתיד, לאותה תרבות המתנגדת לערכי המשפחה ומביאה את האנושות לכליון.

אני חי בקרב החיילים בחברון, ומתוך כך יודע כמה חשוב הקרב הזה. דווקא כאן, בחזית מול מאות אלפי ערבים הצמאים לדמנו, אני מבין כי הקרב הזה לא יוכרע על-ידי הנשק היעיל יותר או על-ידי אסטרטגיה צבאית כזו או אחרת. הוא יוכרע על-פי האמונה בצדקת הדרך, על-פי רוח הלחימה והאחווה, אשר קיימת רק בקרב חברה, הבנויה על ערכי המשפחה והאומה, חברה שמוקירה משפחות ברוכות ילדים ובזה לאגויזם, הגורס שהקמת משפחה היא נטל.

רק חברה, בה מעניקים כבוד לאשה עבור תפקידה הנעלה כאם המגדלת את ביתה, בה האשה איננה אובייקט לניצול אכזר כפי שהיא בתרבות המערבית – רק חברה כזו יכולה לעמוד יציבה אל מול כל אותם אויבים. הפיקוד של צה"ל בשנים האחרונות עלה על מסלול מסוכן ביותר, והקרב שהרב מנהל על-מנת להציל אותנו מהאסונות הכרוכים באותו מסלול – קרב זה הוא החשוב ביותר שניהל בימיו. אני מתפלל יומם ולילה להצלחתך.

חזק ואמץ, אל תירא ואל תחת.