אין פתרון, כי לא היה פתרון

דונלד טראמפ מבקר חדשות כוזבות, Fake News בשפתו, אבל נראה שאף הוא נדבק בדיוק באותה מחלה ההופכת שקר ל"אמת"

ד"ר רון בריימן , כ"ז באדר תשע"ז

עצמי

תוך פחות מחודשיים בבית הלבן החל הנשיא החדש דונלד טראמפ להטיח את ראשו בקיר, כמו קודמיו, לצעוד בדרך כל בשר במצעד האיוולת האוסלואידי, ולזמר את הנוסחה הכוזבת –– דבר שאיננו פתרון, כי לא היה פתרון, וגם לא יהיה פתרון בעתיד הנראה לעין. אין שלום עכשיו!

דונלד טראמפ מבקר חדשות כוזבות, Fake News בשפתו, אבל נראה שאף הוא נדבק בדיוק באותה מחלה ההופכת שקר ל"אמת" ואיוולת ל"פתרון"/"חזון". על כן, אם יאמץ את משנתם של קודמיו הוא עלול ללכת בדרכם ולהיכשל בתהליך השקרי הקרוי בשם היומרני והכוזב "תהליך השלום".

בשלב זה נראה שראש הממשלה בנימין נתניהו לא עשה די כדי להשתחרר מן השקר המכתיב את המהלכים המדיניים באזורנו כבר 24 שנים, לא חזר בו מנאום בר-אילן ולא הבהיר שאיסור על מגורי יהודים במקום כלשהו בעולם, קל וחומר בלב ארץ ישראל, הוא מעשה גזעני ואנטישמי, ואין לו מקום בעולם המתיימר להיות נאור.

בשלב זה נראה שראש הממשלה בנימין נתניהו לא עשה די כדי לשכנע את הנשיא דונלד טראמפ להשתחרר מן המוסכמה לפיה מותר וראוי להקפיא יהודים ואף לכלוא אותם בתחום המושב של "גושים". המשא ומתן על ריסון והקפאה של ההתיישבות היהודית, על אחת כמה וכמה כשהבנייה הערבית נמשכת באין מפריע וקובעת עובדות בשטח, הוא שגיאה מסוכנת. אסור להקפיא (לרסן בשפת המכבסה) את הבנייה היהודית בארץ ישראל, ואסור לשלם במטבע זה תמורת אישור להקים את עמונה שנהרסה כאשר בג"ץ הפך את עצמו ל- 9D של השמאל הקיצוני. בראש ובראשונה יש להקפיא את רוואבי, ספינת הדגל של התיישבות הכובש הערבי בלב ארץ ישראל.

בשלב זה נראה שראש הממשלה בנימין נתניהו לא עשה די כדי להתפנות מן העיסוק בפצצה  האירנית ולהעביר את עיקר עיסוקו לנטרול פצצת המדינה הפלשתינאית, שהיא חמורה ומוחשית עד מאד. פצצת המדינה הפלשתינאית וצמד התאומים עבאס/חמאס מסוכנים אפילו יותר מהצמד רשות/תאגיד.

בשלב זה נראה שראש הממשלה בנימין נתניהו לא עשה די כדי להשתחרר מן השקר מבית מדרשם של בוזילבני בדבר ברית עם "מדינות סוניות מתונות" שכל רצונן – לאחר קריעת המסווה מעל שפתיהן – הוא שישראל תתאבד כדי לזכות בזכות להגן עליהן מפני אירן.

אם יש פתרון כלשהו – בעתיד ולא עכשיו – דווקא אבו מאזן הצביע על המתימטיקה שלו. מכחיש השואה מרמאללה הביע נכונות "להסתפק" ב- 22% מארץ ישראל המערבית. בשלב זה נראה שראש הממשלה בנימין נתניהו אינו מבהיר שבהסכם השלום עם ירדן ויתרה ישראל על 78% מארץ ישראל ההיסטורית – והמנדטורית – השלמה באמת והסתפקה בכבשת הרש, 22% הנותרים, לנוכח מדיניותה העוינת של "המדינה הסונית המתונה" ברבת עמון, על נתניהו להבהיר לדונלד טראמפ שברבות הימים שם יוגשם "פתרון"/"חזון" שתי המדינות, כאשר לאבו-מאזן יהיו 78% מארץ ישראל השלמה ולא רק 22% מארץ ישראל המערבית. וכל זה, בלי לגרש אדם כלשהו מביתו, יהודי או ערבי, ובלי אפרטהייד, אפליה של יהודי או של ערבי. אגב, כבר בהחלטת החלוקה מ- 1947 נקבע שהערבים תושבי המדינה היהודית יצביעו לבית הנבחרים של המדינה הערבית.