שר הביטחון השמיע קול

אייל אסעד , ב' באב תשע"ז

דעות אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
צילום: יאיר דן

די עם הכניעה לארגוני הטרור, די עם הכניעה למחבלים שחיים ונהנים מהשפע שמדינת היהודים מספקת להם.

די עם מדיניות ההבלגה, עם ישראל זקוק למנהיג חזק ואמיץ. דם חיילנו, שוטרינו ואזרחינו אינו הפקר! 

צריך ואף חובה להחזיר את כוח ההרתעה. מה אתה רוצה להשאיר לדורות הבאים? במצב הנוכחי, מורשתך היחידה היא הישגים פוליטיים.

מעתה, צריך לחשוב ולחשב את הדרך ואת דרכי הפעולה, בכדי להשיב את הביטחון לאזרחי ישראל.

להזכירך, כשמשפחה שישבה לסעודת שבת נרצחה בדם קר, המניע והאשמה לרצח ידועה לכל העולם. 

משפחת סלומון היקרה; אנחנו מתנצלים על כך שנולדתם "יהודים".

מתנצל מראש על הבוטות, וההגזמה, אבל אומר לכם שאי אפשר להישאר אדיש, לאחר שצופים ורואים את תמונות מהזירה. תמונה סוריאליסטית לחלוטין, שלולית דם ענקית במטבח ששולחן שבת עומד במרכזו.

תעצמו עיניים לרגע, ודמיינו שהאירוע הזה קרה אצלכם בבית. כן כן בלי להתבלבל! האם עדיין תישארו אדישים? בתור דרוזי ציוני ישראלי, שחיי בקרבת ולצד עם ישראל, אינני מצליח להירדם וכואב לי. 

יצא לי לשרת קצת בעזה (צוק איתן), מלחמת לבנון השניה, ולצערי איבדתי חברים, אבל מעולם הצער לא הכה בי בצורה כזו, הלם וזעם על שר בטחון שלא נשמע קולו.

אני זוכר, שכישב באופוזיציה יצא נגד המדיניות הביטחונית של הממשלה, כל יום. די שבענו מפוליטיקליקורקט, למען השם עזוב לרגע את הפוליטיקלי ותיישם את הקורקט.

מפלגת הבית היהודי אף היא נפלה בפח, ותרמה את מיטב איבריה, כדי שתקבל את תיק הביטחון. בציפייה שממשלת ימין תוקם, קיבלנו ממשלה שעוקרת ישובים. ומגרשת יהודים מביתם, ממשלה שמסרבת להעניק ולו במעט זכויות לעדה הכי נאמנה לעם היהודי.

ממשלה, שמפקירה חיילים, עוקרת והורסת ישובים. ממשלה,שנכנעת לטרור. ממשלה שמתקשה לרסן את שופטי העליון. ממשלה שמיישמת את רצון האמריקאים, גם אם הדבר בניגוד מוחלטת לטובת עם ישראל.

עם הנצח, ראוי להנהגה חזקה ואיתנה, שכלל לא מתרפסת ונכנעת לאלו שחפצים להרוג יהודים. עם ישראל זקוק למנהיגים אשר יעיפו את הרשימה המשותפת לעזה. באמת ולא בהצהרות.

עם ישראל זקוק למנהיגים כמו יהודה המכבי שיצא נגד האימפריה היוונית, וגבר עליהם. עם ישראל זקוק לקצת אמונה, ועוד אמונה ועוד אמונה ובאותה נשימה הרבה תפילות בבתי כנסת ובתי מדרש.

להזכירכם, אנחנו בתחילת תקופת הגאולה, תקופת ימות המשיח כמתואר בספרים (זכריה, יחזקאל)...
וכל אומות העולם יקומו על ירושלים. אנחנו בתקופה מאתגרת ועל כן חייבים להתלכד מחדש ולהלחם בטרור המוסלמי.לא להתקפל.

החלטת הקבינט מאתמול בלילה מצביעה על חולשה ומעניקה פרס לטרור. מי שחושב שמשפחת סלומון הי"ד נרצחה בגלל גלאי מתכות, אז כנראה השתחרר לו בורג במוח. חברים, משפחת סלומון נרצחה בגלל סיבה אחת והיא ידועה לכל: השתייכותם לדת היהודית.

השוטרים שנרצחו לפני שבועיים בכניסה להר הבית, בני עדתי, נרצחו כי הם סמל לריבונות הישראלית בירושלים, ולמצער, מסתבר שאין ריבונות ישראלית בהר הבית.

במדינה שמחבל שרוצח אזרחים מקבל טיפול רפואי VIP ברור לכל שמעשה זה מכשיר את הפיגוע והרצח הבא.

נפתלי בנט, זה הזמן להחליף את שר הביטחון, אתה יהודה המכבי של זמננו. נבראת ונועדה להוביל את עם ישראל, עזרך מהשם יבוא.