מבצע קישט"ה

אסף פריד , י"ד בסיון תשע"ח

דעות אסף פריד
אסף פריד
צילום: עצמי

אבו מאזן הולך ככל הנראה להזדכות על ציוד בימים הקרובים ולעלות לעולם שכולו רע, כמו כל הדיקטטורים הוא לא שם אסימון שחוק על מה שיהיה ביום שאחרי לכתו. משפחתו דאגה כבר לעצמה ועברה לירדן, מה שיאפשר לה כמובן לחיות בבטחון. ולהנות ממליארדי הדולרים שגנבו במשך השנים.

מאחר והארגון המכונה "הרשות הפלסטינאית" אינו ארגון דמוקרטי ואין לו גם מסורת שלטונית כלשהיא. ישנו סיכוי, יותר מסביר, שמיד אחרי מות הדיקטטור תפרוץ מלחמה על תפקיד מנהיג הרשות. לפי מסורת העמים הערביים כנראה שמאבק זה יהיה עקוב מדם.

בנקודה זאת אנו צריכים לחשוב איך מדינת ישראל צריכה להתנהג במידה ואכן ותפרוץ מלחמת אזרחים בין הערבים המכונים "פלסטינאים"

לענ"ד ישראל צריכה לגבש מדיניות המבוססת על מספר עקרונות.

קנטוניזציה.

אין עם פלסטינאי, מעולם לא היה עם פלסטינאי. המונח "עם" לא רלוונטי בכלל בעולם הערבי, מדובר באוסף של חמולות ושבטים. אין כמעט שום קשר בין ערבי מג'נין לבין ערבי מחברון. השלטון המרכזי בעולם הערבי הוא אשליה שמנסה למכור לנו השמאל ודרך מצוינת לגרום לכמה ערבים להתעשר. אין צורך "לפרק" את הרשות הפלסטינאית, אין בכלל צורך לצאת בהצהרות. צריך לעשות. יש ליצור מציאות שכל אזור המאוכלס בערבים מנותק משאר האזורים. את מעט התפקידים אותם מבצעת היום הרשות הפלסטינאית צריך להעביר לגורמים מקומיים / אזוריים. שיטה זאת ידועה בכינוי "הפרד ומשול" מאחר אין לנו עניין למשול בערבים הרי מטרת שיטה זאת היא "הפרד ותן לערבים לריב"

התיישבות

את החולשה שתיצור מלחמת האזרחים וחיסול השלטון המרכזי יש לנצל להתיישבות. יש לעבות את הישובים הקיימים, להקים ישובים חדשים בכל המקומות האפשריים וכמובן לתפוס את השטחים הפתוחים באמצעות חקלאות והקמות חוות.  כאשר הערביים יהיו עסוקים בלהרוג אחד את השני, איש לא יתעניין ב"יוזמות שלום" ובבניה הישראלית בהתנחלויות, זאת הזדמנות פז לחזק את ההתיישבות בצורה משמעותית,

טרנספר

מלחמת אזרחים, אובדן השלטון המרכזי והתבססות יהודית. יבהירו לערבים שאין להם תקווה לנצח אותנו במאבק על ארץ ישראל, את חוסר התוחלת שיחושו ודאי המוני ערבים צריך לתעל להגירה ולאפשר במגוון דרכים הגירה של ערבים למדינות ערב ולשאר העולם. אירופה קלטה מליוני פליטים ערביים קטן עליה לקלוט עוד כמה מאות אלפי ערבים מיש"ע

קנטוניזציה – התישבות – טרנספר

או במילה אחת – קישט"ה