הכשלון של שרון

להלן מקבץ התראות ממוקדות: בתקופה הקרובה, ובעצם בכל זמן שיוכלו, יעשו אויבינו כל אשר לאל ידם להשמיד כמה שיותר יהודים.

עו"ד אביעד ויסולי , כ"ג באב תשס"ג

(לזכר הילדים, הנשים והגברים שפתיל חייהם נקטע באיבו ולרפואה שלמה לכל הפצועים)

להלן מקבץ התראות ממוקדות: בתקופה הקרובה, ובעצם בכל זמן שיוכלו, יעשו אויבינו כל אשר לאל ידם להשמיד כמה שיותר יהודים. ערביי יהודה ושומרון ינסו להחדיר פצצות תת-אנושיות לכל ריכוז של יהודים אוטובוסים, שווקים, מרכולים, קניונים, טיילות ומסעדות. ערביי ישראל יסייעו להם ככל שיתבקשו יסיעו אותם, יסתירו אותם, יספקו להם מידע ויעבירו עבורם חומרי נפץ.

ערביי עזה ירו רקטות קסאם על שדרות, אשקלון וכל מה שביניהם. כל נושא נשק ערבי ירה על כל מכונית יהודית בטווח היעיל של נשקו. ממשלת ישראל לא תעשה כל צעד משמעותי להפסקת הטרור.

ההודנא התגלתה כתרמית המי-יותר-כמה שהערבים הצליחו לעבוד עלינו בסיועם הפעיל של האירופאים והאמריקאים. שלחו לנו כפיתיון זקן חביב שיודע לדבר בשפת חלקלקות דו-משמעית, וכך הוא השלה את מחנה השמאל, מאחמד טיבי ועד אריאל שרון, במה שהם ערגו לשמוע מקדמת דנא. הערבים הטובים יהרגו את הערבים הרעים.

כך אבו מה-שמו והרועד קנו את האמריקאים, הרדימו את הממשלה, שיתקו את צה"ל, קיבלו משרון במתנה מיליארד ורבע ש"ח (לא טעיתי – מיליארד ומאתיים וחמישים מליון ש"ח) על מנת לקנות נשק, לממן את בניית התשתית של ארגוני הטרור, לשכור מחבלים מתאבדים ולשלם תשלומי פנסיה למשפחותיהם. הם מילאו את שורות ארגוני הטרור מחדש במאות המחבלים ששוחררו מהכלא, בנו בעזה מאות רקטות קסאם משופרות, הבריחו באין מפריע כמויות אדירות של נשק ברפיח (שרון שילם).

נס היה לנו שרק הפיגוע הזה קרה ולא עוד עשרות כמותו, אך בתקופה הקרובה הם יעשו הכל ל"השלים את החסר".


התגובת הרגילות ימלאו את אמצעי התקשורת. המשטרה תכריז על כוננות עליונה ותסגור את האורווה אחרי שהסוסים ברחו, צה"ל יכריז על כתר- סגר שיוסר אחרי שלושה ימים, לפיד יגיד שהכדור נמצא אצל הפלשתינאים (תמיד הכדור נמצא אצלם כי ממשלת ישראל חסרת כל יוזמה, נחישות או יכולת ביצוע), פריצקי יכריז שיש רק פתרון מדיני וכל שאר נערי המקהלה ישירו "גדר הפרדה". להרוג, לגרש ולאבד את המחבלים ותומכיהם מקרב הארץ? כלום, שום דבר, נאדא, גורנישט.

צריך להבין את המכניזם של הפיגועים כדי לראות עד כמה חיה ממשלתנו בעולמות רחוקים ובלתי מציאותיים. למבצעי הפיגועים מחכות לא רק 70 בתולות בגן עדן אלא גם כבוד גדול בחברה האיסלאמית ויותר מזה – פנסיה מלאה למשפחה. ישר מקופת החמאס - ערפאת – שרון והאיראנים. הוא מודיע על רצונו להתאבד ומוכנס לקו היצור של הפיגועים.

מצד אחד מייצרים חגורות נפץ מחומרי נפץ וזבל כימי הנמצא בכל חנות לחומרים חקלאיים. מצד שני מאכסנים את השהיד בדירת מסתור, מצלמים אותו ומכינים אותו היטב שלא יתחרט בדרך.

את חגורות הנפץ מעבירים באמצעות ערביי ישראל ומזרח ירושלים ומאכסנים אותם בתוך תחום הקו הירוק. את השהיד מעבירים באותה צורה, מפגישים אותו עם החגורה והפיגוע בדרך.


"גדר ההפרדה" לא רק שאינה יכולה לסכל את הפיגועים, היא אף עוזרת למחבלים. הכיצד? בשנה האחרונה השקיעה ישראל למעלה מ – 2 מיליארד ש"ח בגדר ההפרדה. אם היו לוקחים את הסכום הזה ומשקיעים אותו באנשים במקום באבנים וברזל, היו יכולים להוסיף יותר מ - 10,000 חיילים בחובה, קבע ומילואים, כלומר עוד 70 פלוגות נוספות לבטחון שוטף. קציני השלישות בצה"ל מתביישים להודות שיש כיום יותר חיילי מילואים המבקשים לשרת ממכסת ימי המילואים המוקצים להם.

קציני המבצעים אינם יכולים להוציא אל הפועל יותר ממחצית המשימות המוקצות להם מחוסר כוח אדם. הכל הלך לחור השחור הנקרא "גדר הפרדה" שעוד לא עצר פיגוע אחד, אך כבר נתן מיגון ומסתור מצוינים לרוצחיה של התינוקת נועם לייבוביץ הי"ד.


שרון נכשל כשלון חרוץ במלחמה בטרור. במשך שלוש השנים האחרונות הוא ניסה את כל האמצעים שהכתיבו לו השמאל (ההבלגה, התהליך המדיני, ההודנא), התקשורת (גדר ההפרדה), האמריקאים (מפת הדרכים) והאירופאים (חסינות לראשי הטרור). בכולם הוא נכשל ואנחנו נהרגנו. כצאן טיבחה היינו.


ניתן לעצור את הטרור האיסלמו-נאצי, אם נשתמש באמצעים אחרים לחלוטין:

1. חיסול ארגוני הטרור מהראש כלפי מטה . החל מערפאת ויאסין דרך כל המבוקשים במוקטעה ובעזה.


2. פירוק הרשות הפלשתינאית . כל השירותים האזרחיים יינתנו ברמה המקומית בכל אזור בנפרד.


3. החרמת כל הכספים וחשבונות הבנקים של כל הארגונים הקשורים לטרור. כולל הרש"פ, הפתח, החמאס וכל שאר הארגונים.


4. איסוף והשמדת כל הציוד, הרכוש והנשק שניתן לעשות בו שימוש צבאי.


5. גירוש כל המשפחה של כל אדם המעורב בטרור, לעזה או לירדן


6. הפרדה מוחלטת בין גבול מצרים ורצועת עזה כך שלא ניתן יהיה לחפור מנהרות ביניהם


7. חיסול כל מפעלי הנשק בעזה.


במשך שלוש השנים האחרונות ממשלת ישראל בראשות שרון לא נלחמה בטרור. לכן היא גם לא נפטרה ממנו. כל מה שעשתה הממשלה היה להתקפד מאחורינו האזרחים ולתת לנו לספוג פיגוע אחר פיגוע, כשהיא מתחננת לאויבינו שילחמו עבורה. הגיע הזמן שהממשלה תיקח את היוזמה לידיה ותילחם במאורת הטרור כפי שנצטוינו מפורשות: "והכיתם החרם תחרים אותם לא תכרת להם ברית ולא תחנם"(דברים ז' ב). עם שרון זה לא יקרה.