השקר הדמוגרפי הגדול

הגיע הזמן, אחת ולתמיד, לחשוף את התרמית הגדולה של השמאל בכל הנוגע לשד הדמוגרפי.
השמאל טוען מזה שנים רבות, שאם לא ניסוג משטחי יהודה, שומרון וחבל עזה – נאבד את הרוב היהודי בין הירדן לבין הים ונהפוך למדינה דו-לאומית.

עו"ד יוסי פוקס , כ"ד בכסלו תשס"ד

דעות דווקא ביו"ש. עו"ד פוקס
דווקא ביו"ש. עו"ד פוקס
צילום: יח"צ
הגיע הזמן, אחת ולתמיד, לחשוף את התרמית הגדולה של השמאל בכל הנוגע לשד הדמוגרפי.
השמאל טוען מזה שנים רבות, שאם לא ניסוג משטחי יהודה, שומרון וחבל עזה – נאבד את הרוב היהודי בין הירדן לבין הים ונהפוך למדינה דו-לאומית.

ניתוח אמיתי של העניין מעלה, שלא זו בלבד שאין בנסיגה כזו כדי לפתור את הבעיה הדמוגרפית, אלא להפך, נסיגה כזו תביא בסופו של דבר לאובדן המדינה היהודית.

בכל השטח שבין הירדן לבין הים מתגוררים היום 5.5 מיליון יהודים וכ – 4 מיליון ערבים, כולל ערביי ישראל. גבולותיה הריבוניים של המדינה הם מהירדן ועד הים ואין "זכות שיבה" דה-פקטו ולו של ערבי אחד מארצות ערב אל תוך השטח שממערב לירדן, ולעומת זאת אף קיימת עזיבה של ערבים אל מזרח לירדן, בייחוד בשלוש השנים האחרונות.

הריבוי הטבעי של הערבים בתוך השטח, הוא אכן גדול מזה של היהודים ומכאן הבעיה הדמוגרפית.

דא עקא, ליהודים יש זכות שיבה על אמת, דהיינו חוק שבות המתיר לכל היהודים בעולם לעלות ארצה. כאשר לוקחים בחשבון שמדובר בעתודה של 8 מיליון יהודים ומוסיפים את הגל האנטישמי השוטף את העולם כולו, דבר שיוליד לבסוף גל גדול של עליה ארצה – מגיעים למסקנה שהשד אינו נורא כל כך ובתנאי שלא פותחים את הדלת ל"זכות השיבה" לערבים, לשטח שבין הירדן לבין הים.

מה שהשמאל מציע, וכן אלו המתחזים לימין, הוא לסגת משטחי יש"ע וכך להפסיק "לשלוט" על קרוב לשלושה מיליון ערבים. הכיצד זה פותר את בעיית הרוב בין הירדן לבין הים?!!

האמת צריכה להיאמר, ולאנשי השמאל כדאי לקרוא היטב את המילים הבאות: הדרך היחידה לאבדן הרוב בין הירדן לבין הים היא על ידי הקמת מדינה פלשתינית ריבונית ממערב לירדן.

מדינה ריבונית מעצם הגדרתה יכולה להעלות אליה כמות בלתי מוגבלת של עולים, פליטים וכו' ואין מי שיכול למנוע זאת ממנה.

הקמת מדינה פלשתינית בין הירדן לבין הים תסלול את הדרך להגעתם של 4 מיליון פליטים ערבים שידחקו אל תוך השטח ויגרמו להתפוצצות אוכלוסין בשטחים, הצפופים ממילא, ואין אף גדר או חומה שתמנע מהם לבסוף להתפרץ לתוככי ישראל ולעקר את מדינת ישראל מקיומה כמדינה יהודית. זאת האמת. היתר, מניפולציה של השמאל שחוטא לאמת.

ומה הפתרון שלכם?! ישאלונו חכמי השמאל, והתשובה מחולקת לשנים.

ראשית, עדיף להתמודד עם הבעיה הדמוגרפית ע"י עידוד עליה וילודה, במקום התאבדות דמוגרפית ע"י הזרמת מיליוני פליטים ערבים אל לב הארץ. שנית, גבולות הגזרה של הפתרונות האפשריים, ובכפוף לשלב הבלתי נמנע של פירוק הרשות הפלשתינית וגירוש כל בכיריה, הם כדלקמן. אוטונומיה מנהלית אחת באחריות ביטחונית של צה"ל, חלוקת השטחים לקנטונים או הענקת מעמד של תושבות לערביי יש"ע עם זכות הצבעה עתידית בפרלמנט בירדן.

הקמת מדינה פלשתינית וזכות השיבה לשטח שבין הירדן לבין הים – תקרב חלילה את קיצה של המדינה היהודית.