חומר למחשבה

ידועה האמירה המתנשאת : "אל תטריד אותי עם עובדות"... וכמה שהיא נכונה בימים אלה .
השמאל הקיצוני ממציא מדי פעם " נתונים", מתקן את ההיסטוריה ומתבסס בעיקר על הזיכרון האנושי הקצר.

אל"מ (מיל.) משה לשם , ז' בסיון תשס"ד

משה לשם
משה לשם
צילום: עצמי
ידועה האמירה המתנשאת : "אל תטריד אותי עם עובדות"... וכמה שהיא נכונה בימים אלה .

השמאל הקיצוני ממציא מדי פעם " נתונים", מתקן את ההיסטוריה ומתבסס בעיקר על הזיכרון האנושי הקצר.

הזיכרון האנושי הוא קצר, והזיכרון הציבורי אף קצר יותר. ובמדינה כמו מדינת ישראל שאירוע רודף אירוע, הזיכרון מתקצר עוד יותר. עובדה, נסו להיזכר במאורעות שקרו לפני חודשיים, קל וחומר לפני 10 שנים.

את הזיכרון הקצר וטשטוש העובדות מנצלים בעלי עניין לצרכיהם וכך עושה השמאל הקיצוני בגיבוי תקשורת מגויסת .

אז בואו ונרענן קצת את הזיכרון בכמה עובדות המדברות בעד עצמן :

עזה תחילה: כמה רובי סער היו בעזה לפני הסכם אוסלו? מאות אחדות , לכל היותר.
מאז אוסלו ? עשרות אלפים אם לא יותר!

כמה מטעני צד הופעלו לפני הסכם אוסלו בעזה ? לי לא זכורים .. אבל יתכן והיו כמה אירועי מיקוש בודדים. אחרי הסכם אוסלו : מאות מטעני צד הופעלו עד היום ...

כמה טילי קאסם נורו לעבר ישובים יהודיים לפני הסכם אוסלו? התשובה : אפס, אף טיל לא נורה . כמה טילים נורו מאז הסכמי אוסלו ? כ- 4000 רקטות קאסם .

כמה פיגועי התאבדות יצאו מעזה או בתוך הרצועה לפני הסכם אוסלו? התשובה :אפס , נכון קשה להאמין אבל לא היה פיגוע התאבדות אחד!

הסכם אוסלו שהפך לשם נרדף ל"הסכם שלום" – המיט עלינו אסונות , פיגועי התאבדות , ירי אלפי רקטות קאסם וקרבות קשים בשטח בנוי נגד כוחות מחבלים שהובאו לכאן, חומשו ואומנו בהסכמתנו. בהסכמת אלה שהביאו לנו את הסכם אוסלו.

את עזה עזבנו כאשר החליטו אדריכלי אוסלו על תכנית "עזה ויריחו תחילה" זוכרים את האירוע? ועכשיו אנחנו נלחמים בתוך ערי הרצועה לא כפי שטוענים פוליטיקאים יחד עם השמאל הקיצוני כדי להגן על תושבי גוש קטיף זהו שקר! חיילנו נלחמים כדי להגן על תושבי הנגב המערבי, כיסופים, נחל עוז ,שדרות, ולהגן עלינו כנגד התחמשות מודרנית שתפגע בערי הדרום אשקלון ,אשדוד ואף צפונה מהם.

כמה עובדות על גוש קטיף: כדי להזים את דברי השקר המופצים על ידי פוליטיקאים שרוצים לברוח משם, בגיבוי גופי שמאל קיצוניים ותקשורת מגויסת :

א. "אוגדה שלמה שומרת על גוש קטיף" – זהו שקר!, האוגדה ברובה פרוסה לאורך הגדר שנבנתה סביב לרצועה, כדי להגן כנגד חדירות מהרצועה לתוככי מדינת ישראל, ולשמור על הגדר עצמה אחרת תפורק הגדר בין לילה. על יישובי גוש קטיף מגינים כוחות צה"ל בכוחות לא גדולים,

היום הכוחות הלוחמים של האוגדה מעורבים בלחימה בתוככי ערי רצועת עזה . כדי לחשוף מנהרות הברחת נשק שעלול לסכן את ערי מדינת ישראל. ולפגוע במחבלים שיורים רקטות קאסם בעיקר על הנגב המערבי.

ב. בראיון טלוויזיה זרק אחד המראיינים למתיישב מגוש קטיף : " לא מציק לך המצפון ,שאתה לוקח מהם את המים שלהם" ? שוב שקר! בדקו ותראו שאת כל המים לרצועת עזה מספקת מדינת ישראל!
ג. בראיון אחר, ובדמגוגיה של פוליטיקאים שמעתם בודאי כי :" היהודים בגוש קטיף יושבים על 1/3 משטח הרצועה " . זהו שקר ! שטח רצועת עזה הוא 360 קמ"ר וגוש קטיף הינו על שטח 40 קמ"ר, לא צריך להיות גאון במתמטיקה כדי לחשב ששטח גוש קטיף הוא רק 12% משטח הרצועה. ( שליש = 33.3% ).

שטח גוש קטיף היה דיונות חול שהערבים לא ידעו מה לעשות איתו ואפילו מומחים ישראלים פקפקו אם ניתן להצמיח עליו אפילו גבעול אחד. ובמקום לשאת על כפיים את מי שהפך שממה חולית לאסם ירקות ליצוא, וגם מפרנס כמה אלפי ערבים! שונאים את החלוצים והשמאל הקיצוני משתוקק לראותם מגורשים . ואריאל שרון זומם דרכים לעקור ולהרוס מפעל ציוני לתפארת.

ד. "8000 יהודים תקועים עמוק בלב 1.2 מילין ערבים !" זועקות הכותרות – שוב שקר!

גוש קטיף הוא המשכו הישיר של הנגב , חוף הנגב. בינו לבין הנגב חוצצים 4 ק"מ מיושבים בערבים. אם זה מצדיק עקירה וגירוש - יצטרכו לעקור יהודים גם מחלקים גדולים בגליל וואדי ערה .

ה. טענה דמגוגית נוספת –" 700,000 פליטים יש ברצועת עזה להם מיועד גוש קטיף". האם באמת מישהו חושב ש-40 קמ"ר, זה מה שיספק את הפליטים ברצועת עזה ? אלה שעונדים על צווארם מפתחות של בתיהם ביפו, אשדוד, מיגדל (אשקלון), פלוג'ה (חבל לכיש), גדרה ומכל הדרום וצפון הנגב. האם מישהו משלה עצמו שהם יסתפקו בהריסות גוש קטיף ? האם בעקירת 8000 יהודים ישביעו את דרישות הערבים? ויפסק הטרור ויבוא השלום לארצנו?

בכמה שקרים ניתן להאכיל ציבור גם אם זכרונו קצר? כמה אסונות צריך לספוג כדי שהאשליות של מחוללי שלום השקר יתפוגגו?
לכן עזבו אתכם מתירוצים כמו בטחון, דמוגרפיה, פליטים, גדר, מים, עלויות הצבא ואפילו "שלום". הרי אף אחד אפילו בשמאל הקיצוני אינו חושב, מאמין או טוען היום שעקירת גוש קטיף תביא שלום.

אז בואו נדבר אמת, שהבעיה המרכזית היא: זכותנו על הארץ.

אם בכל זאת תשאלו למה דווקא שם בגוש קטיף ? למה להתיישב בין ערבים , אז התשובה למה דווקא שם לא להתיישב? האם אין עשרות ישובים אחרים ה"תקועים " בין ישובים ערבים, כמו כרמיאל, נצרת עילית, וישובים אחרים בגליל.

הרי אחת מן השתיים : אם ארץ ישראל אינה ארצנו , אין לנו מה לחפש בשום מקום. ואם ארץ ישראל היא ארצנו ,איש לא יכתיב לנו איפה נתיישב.

והתשובה היא ברורה : ארץ ישראל היא ארצנו מאז ולעולם.