טלי פחימה במעצר ושמעון פרס ויוסי ביילין לא?

טלי פחימה, פעילת השמאל הקיצוני הישראלית, שנעצרה לפני כשלושה שבועות, חשודה במעורבות בתכנון הפיגוע במחסום קלנדיה. היא חברתו של ראש התנזים זביידי שלקח אחריות לתכנון אותו פיגוע.

נדיה מטר , ח' באלול תשס"ד

דעות נדיה מטר ויהודית קצובר
נדיה מטר ויהודית קצובר
חזקי ברוך
טלי פחימה, פעילת השמאל הקיצוני הישראלית, שנעצרה לפני כשלושה שבועות, חשודה במעורבות בתכנון הפיגוע במחסום קלנדיה. היא חברתו של ראש התנזים זביידי שלקח אחריות לתכנון אותו פיגוע. היא מואשמת בקיום קשרים הדוקים עם מבוקשים מהרשות הפלשתינית . חושדים גם שהיא הייתה קשורה לתכנון העברת המטען לאנשיו של זביידה.

וברצוני לשאול: אם הדברים נכונים, על מה המהומה? מה כבר כל כך נורא במה שהיא עשתה, אם עשתה ? הרי השאלה המתבקשת היא: למה שמים במעצר את טלי פחימה האנונימית, כשמורי הדרך הרוחניים שלה, שמעון פרס ויוסי ביילין עשו ועושים בדיוק אותו דבר, ועדיין מסתובבים חופשי? טלי פחימה מתחבקת עם זביידי? שמעון פרס התחבק עד לא מזמן עם מפקדו של זביידי, רב המרצחים יאסר ערפאת, ומוכן בכל רגע להתחבק עם הטרוריסט דחלאן ואבו-עלא ! שלא לדבר על יוסי ביילין שעדיין מתרוצץ בכל העולם ומתנשק עם כל המי-ומי בצמרת הטרור של אש"פ ויחד הם זוממים איך ללחוץ על ישראל כדי שהיא תיכנע לערבים.

טלי פחימה חשודה במעורבות בפיגוע, כי אולי הסכימה להעביר איזה מטען ?

במסגרת הסכמי אוסלו, העבירו שמעון פרס ויוסי ביילין אלפי כלי נשק ותחמושת לערבים הטרוריסטים. ערי המקלט שנתנו פרס וביילין לרוצחים, שמרו עליהם מפני ענישה ישראלית. הסכמי אוסלו גם נתנו אור ירוק לחפירת המנהרות בין מצרים לעזה- דרכן הוברחה כמות אדירה של כלי נשק לטרור נגד יהודים. לכן, טלי פחימה אולי אחראית לפציעתם של כמה מג"בניקים (ומכאן אנו שולחים להם ברכות לרפואה שלמה)- אבל אל לנו לשכוח ששמעון פרס ויוסי ביילין , אדריכלי הסכמי אוסלו, אחראים לרציחתם של יותר מאלף יהודים ופציעתם של עשרות אלפים! דרך אגב, גם ידיו של אריאל שרון אינם נקיים, הרי גם הוא הסכים במסגרת תוכנית "ההתנתקות" לחמש מחדש את פעילי הטרור של הרשעות האש"פית!

טלי פחימה היא פרי, תוצרת ישירה ממנטליות אוסלו, מנטליות השוללת את הקשר הנצחי של העם היהודי על ארץ ישראל, המצדיקה את טענות הכזב של האויב הערבי ופעולותיו הרצחניות, ובעצם עושה את הכל כדי לעזור לאויב הערבי במלחמתו נגד המדינה היהודית, מדינת ישראל. כמו שבצבא אין להעמיד לדין רק את הש"ג עבור תקלה חמורה- כך אין להעמיד לדין אך ורק את טלי פחימה, אלא את מורי הדרך הרוחניים שלה: שמעון פרס, יוסי ביילין ושאר אדריכלי-פושעי אוסלו . יש להאשימם במתן נשק, תחמושת וחבלי מולדת לאויב. רק העמדתם לדין של אותם בכירים, ירתיע פעילים בשמאל הקיצוני ו/או פוליטיקאים חלשים הנמצאים היום בשלטון, מלהמשיך ולממש את מצע האויב הערבי הרצחני – מצע שכל מטרתו: גרוש יהודים מכל ארץ ישראל.

המקרה של טלי פחימה מחזק שוב את הקריאה: "אדריכלי –פושעי אוסלו לדין!".