חוצפה וצביעות!

בואו נדמיין, לשנייה, מה היה קורה לו מנכ"ל תנובה, אריק רייכמן, היה אומר על הציבור הערבי בישראל שהם " סרטן ממאיר בלב המדינה".

נדיה מטר , ט"ז בכסלו תשס"ה

נדיה מטר ויהודית קצובר
נדיה מטר ויהודית קצובר
חזקי ברוך
בואו נדמיין, לשנייה, מה היה קורה לו מנכ"ל תנובה, אריק רייכמן, היה אומר על הציבור הערבי בישראל שהם " סרטן ממאיר בלב המדינה". הנהלת תנובה הייתה מוציאה התנצלות מיידית ואין ספק שבאותו יום גם היו מפטרים את רייכמן מתפקידו. ולא, הציבור הערבי היה מתקומם, התקשורת הממלכתית, הפוליטיקאים וכל פעילי "זכויות האדם" היו זועקים זעקה גדולה ומרה.

אך רייכמן אמר את הדברים הנ"ל על ציבור מתיישבי יש"ע, הציבור המושמץ והנרדף ביותר במדינה. ציבור שעד היום התנהג בצורה נוצרית וכמעט ולא הגיב לכל ההשמצות, העלבונות, היריקות וההתקפות.

סוף סוף החליטו מתיישבי יש"ע להגיב למסע הדלגיטימציה, כפי שכל ציבור אחר המכבד את עצמו היה עושה, והכריזו על חרם של מוצרי תנובה עד שתבוא התנצלות. וראו זה פלא, במקום להתקיף את רייכמן המשמיץ ולדחוף אותו להתנצל מתקיפים את הקורבן, מתיישבי יש"ע, המעיזים להגיב ולגונן על שמם הטוב!!

כבר מזמן לא ראינו צביעות וחוצפה כזאת.

אני מקווה שציבור מתיישבי יש"ע ותומכיהם הרבים לא ייכנעו וימשיכו בחרם מוצרי תנובה עד שרייכמן יפוטר ו/או תבוא התנצלות רשמית על דברי הבלע.

הגיעו ימות המשיח: מתיישבי יש"ע ותומכיהם הפסיקו להיות כבשים נחמדים. לתשומת ליבו של, ראש הממשלה, אריאל שרון.