דמוגרפיה שקרית

בין טיל לפצמ"ר נפלה בימים האלה פצצה מדעית ופוליטית, בעלת עוצמה גדולה פי כמה. הפצצה הזאת בכוחה להחריב עד היסוד את המיבצר הראשי של השמאל, מיגדל-העוז ששמו "הסכנה הדמוגרפית"

עו"ד אליקים העצני , י' בשבט תשס"ה

דעות לבן ריק
לבן ריק
פלאש 90
בין טיל לפצמ"ר נפלה בימים האלה פצצה מדעית ופוליטית, בעלת עוצמה גדולה פי כמה. הפצצה הזאת בכוחה להחריב עד היסוד את המיבצר הראשי של השמאל, מיגדל-העוז ששמו "הסכנה הדמוגרפית". אם להשתמש בדימוי אחר, כוונתנו לנשק החד ביותר שבידי אויבי ארץ ישראל מבני עמנו, זה שערפאת קרא לו "הרחם הפלסטינית".

הפרו'פ ארנון סופר מאוניברסיטת חיפה, שהפך את צפירת האזעקה הדמוגרפית לשירת חייו, לשליחות קדושה, מזהיר בכתב ובע"פ שבשטח שבין הים לנהר, היהודים יהיו בקרוב מיעוט של 49%, ובעוד 18 שנים ירדו לשיעור של 40% בלבד.

המומרים הפוליטיים, המומר הוותיק אולמרט והמומר הטרי שרון, נימקו את "תוכנית ההתנתקות" בצורך , בהכרח, לברוח – לא מן הלוחמה הפלסטינית, כי אם משיעור הילודה הערבי.

מה שנחשב כ"ריבוי הילודה" הערבי הוצג כפיצצת-זמן, המכוונת להתפוצץ בתאריך מסויים, הוא התאריך שבו הערבים משני צידי הקו הירוק יגיעו לשוויון מספרי עם היהודים, והמסר הוא, לקום ולברוח עכשיו, כדי שהתאריך הגורלי הזה כבר ימצא אותנו בחוץ.

לא הועילה הטענה, שערביי יש'ע אינם מצביעים לכנסת, ולכן, בתאריך הזה לא יקרה כלום. לא רצו לשמוע, שכבר אחת עשרה שנים ערביי יש'ע אינם תחת שלטון ישראל, והם חוסים בעושר ובאושר תחת כנפי הרשות הפלסטינאית האשפ"ית.

גם הטענה שאין כל הבדל, אם בין מדינת ישראל לאוטונומיה פלסטינית יעבור קו ירוק או שבינה למדינה פלסטינית יחצה קו אדום של גבול, כך או כך - כפי שהערבים התרבו עד כה, הם ימשיכו להתרבות. להיפך, אם ישראל לא תשלוט במעברי הגבול, הם יכניסו לתוך הארץ פנימה מליונים רבים, והדמוגרפיה תהפוך לקטסטרופה.

אך מה מועילים טיעוני הגיון קרים למי שאחזה בו פאניקה, או למי שהחליט בדם קר לנצל את הפאניקה לצרכיו הפוליטיים המפוקפקים?

וכך רוכב פרס על הסוס הדמוגרפי ולאחרונה עלה עליו גם שרון. מעניין, מה יאמרו ומה יעשו, עכשיו, שהסוס הזה התמוטט, כרע, נפל?

לא נמתח עוד את הקוראים וניגש ישר לענין. החודש ראה אור מחקר חדש, ההופך על פניהם את כל הנתונים הדמוגרפיים ששימשו בסיס לתחזיות השחורות, ולתכניות הנסיגה והעקירה למיניהן. את המחקר ערכה קבוצה מעורבת, אמריקנית-ישראלית, הוא הוצג בפני מכונים חשובים בוושינגטון ואף עבר בדיקה קפדנית של דמוגרף מוביל בוושינגטון.

בין חברי הצוות הישראלים: יורם אטינגר, אלוף משנה דוד שחף, לשעבר ראש המינהל האזרחי ביו'ש, פרו'פ עזרא זוהר ואברהם שבות וכן הפרופסור דוד פאסיק, מומחה בטכניקות של חיזוי מתימטי. גם על הצוות האמריקני נמנה סטטיסטיקן מתימטי.

ואלה כותרות המחקר: מספר ערביי יש"ע הנקוב ע"י משרד הסטטיסטיקה המרכזי הפלסטיני, 3.8 מיליון, הוא בלוף. המספר הנכון של ערביי יש'ע הוא לא יותר מ-2.4 מליון. ההפרש של 41.41 מיליון ערבים לא היו ולא נבראו.

התוצאה החשובה מבחינה פוליטית היא, שיש רוב יהודי של 60% מול ערביי ישראל וערביי יש'" ביחד, והנתון הזה לא השתנה לרעה מאז 1967. המחקר מתבסס בין היתר על נתוני משרד הבריאות הפלסטיני ושתי ועדות בחירות פלסטיניות מרכזיות, זו של בחירות 1996 וזו של הבחירות האחרונות.

משרד הבריאות הפלסטיני דיווח על ירידה בגידול האוכלסיה הפלסטינית – מ-3.8% ב-1997 ל-2.4% ב-2003. זאת, בניגוד לבלוף שהפיץ משרד הסטטיסטיקה הפלסטיני : גידול של 4.5%, כביכול. דא עקא, שאת הבלוף הזה בלעו המומחים הישראלים, ובראשם הפרופסור ארנון סופר. הנתון הזה, 2.4%, מתאים לנתון בירדן: 2.7%.

משרד הבריאות הפלסטיני דיווח גם על ירידה תלולה בפוריות, קרי, במספר הילדים בממוצע לאישה:
מ-7.4 ילדים לאשה ל-3.89 ב-2003. וכך גם במספר הלידות ל-1000: 43.7 ב-1997 - .27.2 ב – 2003.

איך נוצר הבלוף? איך רימו את האקדמיה הישראלית התמימה ואת כל העולם?

א. ניפחו את מספר הלידות ב-20,000 כל שנה, והעלימו פטירות.

ב. מאז 1950 יש הגירה ערבית החוצה של 10,000 בממוצע לשנה. ממוצע זה כבר מביא בחשבון שלוש שנים של מגמה הפוכה, השנים 1993 עד 1995 , שנות אוסלו, שבהן מספר הנכנסים גבר על היוצאים.

אני מוסיף, שידוע ומורגש היטב בשטח, שבשנים האחרונות, שנות המלחמה, ההגירה הערבית הפכה מטפטוף לזרם, אך עובדה זו עדיין אינה משתקפת במחקר.

ג. את 200,000 ערביי ירושלים ספרו פעמיים. ישראל ספרה אותם בין ערביי ישראל והרש'פ ספרה אותה בין ערביי יש'ע.

ד. כך ספרו פעמיים גם כ-150,000 ערביי יש'ע ש"התנחלו" בישראל וקבלו בה אזרחות.

(אגב: הפאניקה לגבי שיעור הילודה של ערביי ישראל נוצרה מכך, שכללו את 150,000 המהגרים הללו בתחזיות הילודה לעתיד.)

בלעדיהם – הריבוי הטבעי של ערביי ישראל הוא 2.1%. יותר קטן (לא תאמינו!) מן הריבוי הטבעי של היהודים, ששיעורו 2.5% !

הבלוף בנתונים הפלסטינים ניכר גם מן הנתון הזה: ב-1996 המספר הרשמי מטעם הרש'פ היה 2 מליון ערבים ביש'ע. לשנת 2004 הם מדברים על כמעט 4 מליון. וכי יתכן שב-8 שנים תגדל אוכלסיה פי שניים?

זאת ועוד: בכל המזרח התיכון הערבי יורדים שיעורי הילודה. ניתנו הסברים מלומדים, מדוע אצל ערביי ארץ ישראל זה כביכול הפוך. כל ההסברים האלה, עכשיו אפשר לעטוף בהם דגים. המלומדים ניסו להסביר תופעה שאינה קיימת כלל. החוקרים הסתמכו גם על המספרים שנמסרו לצרכי הבחירות האחרונות, ולפיהם האוכלסיה הערבית ביש'ע אינה עולה על 2,4 מליון.

עד 1994 ניהלה ישראל את רישום הלידות הפלסטיניות ביש"ע. אם משווים את המספרים האלה לרישומים הפלסטינים ב-1997, מוצאים קפיצה פתאומית של 50% , האומרת דרשני...

ה. הרשות הפלסטינית הכלילה בנתונים שלה 300,000 פלסטינים הגרים בחו'ל ואינם כאן כבר תקופה ממושכת.

ו. הדמוגרפים שלנו הפחיתו ממספר הישראלים 300,000 עולים נוצרים מברית המועצות לשעבר, למרות שמדובר בבני זוג, סבים וסבות או נכדים של יהודים, המתפקדים לכל דבר כחלק מן החברה היהודית.

במקום אחר במחקר נוקבים החוקרים במספר של 250,000 מערביי יש'ע שהתנחלו בתוך הקו הירוק, וזה במקרה גם מספר המתנחלים היהודים ביש"ע. יש רק הבדל קטן אחד: את הערבים הללו איש אינו חולם לגרש מישראל...

עוד מציינים החוקרים, שאין לספור ביחד עם ערביי ישראל, כגוש אחד, 100,000 דרוזים, שנאמנותם נתונה למדינה.

העתונאית הידועה, קרוליין גליק, בהתייחסה למחקר הנדון, מוסיפה שלאמיתו של דבר פוריות האשה הערביה יורדת: בשנת 1999 היו לה בממוצע 4.1 ילדים וב-2003 : 3.4.

יש עוד הרבה לומר בנושא הדמוגרפי, אך לא נדבר הפעם על הפאראדוקס שהשמאל, שכביכול כל כך פוחד מפני הגידול הדמוגרפי הערבי, הוא הוא שגרם לכניסת המוני ערבים כתוצאה מאוסלו, והוא שמתכוון להביא עלינו שטפון אדיר, אם חלילה יעלה בידו לסלק את הפיקוח הישראלי ממעברי הגבול.

זאת ועוד: בעזרתו האדיבה של בנימין נתניהו חותר השמאל להפחית, דווקא, את הילודה היהודית. מה שנחשב בעבר "משפחה ברוכת ילדים" נהפך, רחמנא ליצלן, למשפחה "מקוללת ילדים". איך הגענו לעיוות ולפשע הלאומי הזה – שווה מחקר מיוחד. ולא אדבר כאן על הצורך לעשות משהו למניעת עשרות אלפי ההפלות היהודיות, כל שנה, ועל הגברת העליה מבין נדחי ישראל כמו בני מנשה (שהשמאל חוסם את דרכם לארץ) או צאצאי אנוסים. ככה זה - מי שמואס בארץ, סופו שמואס גם בעם.

מתבקשת עוד שאלה אחת: האם המחקר החדש הזה, ההופך על פניהם את כל הנתונים הדמוגרפיים, ישפיע על הפוליטיקאים? האם מי שהשליך מאחוריו את ארץ ישראל בבריחתו המבוהלת מפני איום הדמוגרפיה הערבית, יחזור בו עכשיו? זוג מבשרי ומחוללי החורבן, פרס ושרון, יחזרו בתשובה ויבטלו את "תכנית ההתנתקות" בגלל הרוב היהודי המוצק של 60% שנתגלה לפתע? הצחקתם אותנו!

השמאל, ובראשו שני מנהיגיו, פרס ושרון – יכחיש את הנתונים החדשים וגם ימציא תירוצים חדשים, למה צריך לוותר על ארץ ישראל. מפני שהקרע הפנים-יהודי אינו שייך עוד לתחום השכל וההגיון, כי אם לעולם הרגשי של השמאל , שנטישת ארץ ישראל הפכה אצלו לאובססיה, לדיבוק, ליצר לאו-בר-כיבוש.

לכן, גם מגמת "ההתנחלות בלבבות" כל כך שגוייה, כמו שחסר תכלית ואף נלעג הוא הנסיון, לדבר אל ההגיון שלהם. אנחנו יכולים לשכנע את יריבינו ומבקשי חורבננו רק בדבר אחד: בנחישות שלנו להלחם ללא פשרות על האמת שלנו, כדי שיגיעו למסקנה תכליתית, תועלתית – שאי אפשר, שהמחיר שנגבה מהם על סיפוק תאוות ההשמד שלהם יהיה להם ללא נשוא. על כן , עיקר חשיבותן של העובדות הדמוגרפיות החדשות, המתוקנות, הוא בהשפעתן עלינו – באימוץ ידינו לקראת המאבק הגורלי הצפוי לנו.