סכנת ההתבוללות בישראל

ההתבוללות בישראל היא לא רק סכנה דמוגרפית, אלא היא גם יכולה להביא לידי סכנה ביטחונית של ממש.

דוד העברי , ז' באדר תשס"ה

דוד העברי
דוד העברי
ערוץ 7
ההתבוללות בישראל היא לא רק סכנה דמוגרפית, אלא היא גם יכולה להביא לידי סכנה ביטחונית של ממש.

במקרים רבים חוסר זהות יהודית מוביל לידי הזדהות עם האויב, עד כדי תמיכה ולקיחת חלק פעיל בפעילות חבלנית נגד ישראל.

טלי פחימה, יהודיה תושבת תל אביב, נהגה לבקר בתכיפות את תושבי ג'נין, שם פיתחה קשר רומנטי עם זכריה זבדי, ראש גדודי אל אקצה, שהוא מבוקש מספר אחד בשומרון.

לא די שהיא "ידועה בציבור" כידידה למחבל ערבי, אלא שהיא עצמה נעצרה ע"י כוחות הביטחון באשמת מעורבות במעשי טרור נגד יהודים בישראל.

הנ"ל הפכה להיות דוברת מבוקשת אצל כלי התקשורת בישראל, שמזדרזים לפרסם את דברי הבלע שלה בשבח המחבלים מתוך כותלי בית הסוהר.

דוגמא לדבריה: "אז מה אם זכריה ביצע פעולות נגד ישראל, הוא חי תחת כיבוש והוא לוחם חופש".

פחימה המכנה עצמה "פעילת שלום", עומדת לדין בישראל על עבירות של תמיכה באויב, בעת מלחמה, בכך שעפ"י החשד היא העבירה מידע ביטחוני לידי מחבלים על מנת לסייע להם בפעולות טרור.

היא עוד אמרה שהיא רצתה לשמש כמגן אנושי עבור זבדי, על מנת להגן עליו מפני הצבא הישראלי.

לצערנו זו לא תופעה חדשה. קשה לקבל נתונים סטטיסטיים לגבי מספר הבנות היהודיות הנמצאות בכפרים ערביים, אך הגורמים שעוסקים בעניין סבורים שיש עשרות אלפים.

כחלק מהמלחמה הכוללת נגד ישראל, הם שולחים באופן שיטתי בחורים ערבים לפתות בנות יהודיות ולמשוך אותם לכפריהם, ערבים אלו נכנסים באופן חופשי לערים ולישובים יהודיים ושם הם נפגשים עם בנות יהודיות. לרוב הם מציגים את עצמם כיהודים ספרדים.

הם מגלים את זהותם האמיתית רק לאחר שהבנות כבר קשורות איתם בקשר רומנטי. אז זה כבר מאוחר מדי, הבנות כבר כלואות רגשית, ולרוב כלואות גם פיזית. הן הופכות להיות כשפחות, ושקי אגרוף של בעליהם הערבים ובני משפחותיהם, עם כל הצער והכאב הם נשארות שם כבנות ערובה משום שאין להן לאן לפנות. הילדים הנולדים מהקשרים האלו הם יהודים על פי ההלכה, אך כמובן שמחנכים אותם כערבים לכל דבר, עוינים לישראל.

הרשויות במדינת ישראל לא מעיזות להתערב כדי שלא יאשימו אותם בגזענות. לא מספיק מתכחשים לתופעה, אלא שלאחרונה אמא יהודיה בתל אביב נעצרה ע"י המשטרה משום שניסתה להפריד בין בתה בת ה-17 לבין "חברה" הערבי, איזה עיוות! במדינה יהודית אמא יהודיה מוחזקת כפושעת משום שניסתה להציל את בתה מידיהם של האויבים הערבים וכל זה בשם "ההומניות", אולי יותר נכון לומר, בשם חולי הנפש.

לאמא כזאת צריך לתת פרס ישראל, לכל הפחות ממשלת ישראל צריכה לעזור לה להציל את בתה מגורלה של טלי פחימה. אך לא, אמה של הילדה ועוד ארבעה מבני משפחתה נעצרו ועומדים לדין על כך שע"פ החשד ניסו לחטוף את החבר הערבי על מנת לשכנע אותו לחסל את הקשרים עם בתה.

זה מזכיר לי מקרה דומה ותגובה יהודית אמיתית בספר בראשית פרק ל"ד, כאשר דינה בת יעקב אבינו טיילה בשכם ונחטפה ע"י בן המלך, שעינה אותה ואז שלח שליחים ליעקב עם הצעה לשידוך.

האחים שמעון ולוי לא היו יכולים להתעלם מגורל אחותם השבויה, הם לקחו את חרבותיהם, הלכו לשכם ולימדו לקח לאלו שזלזלו בכבוד אחותם.

לדאבוננו, אילו שמעון ולוי היו חיים במדינת ישראל היום, הם ודאי היו נכלאים על התנהגותם הבלתי דמוקרטית (במקרה הטוב).

אחת הסיבות שהקב"ה נתן לנו את ארץ ישראל, היא שנוכל לדור בה לבד, בהפרדה מאומות העולם כדי לא להתערבב עימהם, כך בספר דברים פרק ז' אנו מצווים שלא להתחתן עימהם, " ולא תתחתן, בם: בתך לא-תתן לבנו, ובתו לא-תקח לבנך. כי-יסיר את-בנך מאחרי..."

התקבצנו יחד והקמנו מדינה על מנת ליצור מקום בטוח, שם בנות ישראל יוכלו להתחתן עם בני ישראל, ולהביא לעולם ילדים יהודים, שם אמהות ואבות יהודים לא יצטרכו לדאוג שמא ילדיהם יתבוללו.

אך במקום זה אנו עדים למגיפה של נישואי תערובת, תופעה שפעם חשבנו שהיא מוגבלת לגלות, ובנוסף "הפתיחות" של החברה המערבית המעודדת אווירה ריקה מערכים יהודים, סוללת את הדרך ליהודים רבים כדי לחצות את הקווים ולהצטרף לאויב.

הבה נביא סוף לחולי זה לפני שזה יהיה הסוף שלנו.