אל תירא ישראל!

שותפים יקרים למאבק, בימים אלה אנו עוברים מסע רדיפה ודה-לגיטימציה שמובל על ידי פוליטיקאים ואנשי תקשורת.

תגיות: גוש קטיף
יוני גולדבלט-לבב , י"ח באדר תשס"ה

שותפים יקרים למאבק, בימים אלה אנו עוברים מסע רדיפה ודה-לגיטימציה שמובל על ידי פוליטיקאים ואנשי תקשורת. הם מנסים לצייר את כולנו באור שלילי של קיצוניות ופנאטיות ובכך הם מקווים להשתיק את הקול השפוי בעם, זה שצפה את העתיד לבוא בתקופה שלפני אוסלו, וזה שהיום חוזר ומזהיר מתוכנית העקירה.

אסור לנו היום להתכופף ולהרכין ראש בפני מסע ההכפשות של השמאלנים החדשים והישנים. זה מסע מתוזמן היטב שידענו כמוהו בעבר, ועוד צפויים לנו כמוהו בעתיד. אסור לנו להתייאש או לתת לציר הרשע להרפות את ידינו, כי גורל ההתיישבות העברית כולה ביהודה ושומרון, חבל עזה רמת הגולן וירושלים תלוי רק בעוצמת המאבק שננהל היום על גוש קטיף.

אל תיתנו למסוממי השלום ולמסומאי הביטחון להוליך אותנו שוב אל הסכמי אוסלו שניים. עוד לא יבשו טיפות הדם האחרונות על רגבי האדמה, וכבר יש מי שרוצים להחזיר אותנו שוב לחלום הבלהות שנקרא בפיהם "שלום".

אל תירא ישראל, כי כל מסע האיומים הזה יש לו מטרה אחת – להשתיק את המאבק הציבורי נגד קואליציית הרשע של אריק שרון. הם יזרקו עלינו בוץ, לאחר שבמשך עשרות שנים הלכו איתנו יד ביד. הם ידקרו אותנו עם סכין בגב לאחר שבמשך שנים בנו קריירה מפוארת על גבנו כאנשי ארץ ישראל. הם יעשו הכל כדי להשתיק אותנו ולרמוס את זכותנו הדמוקרטית וחובתנו המוסרית להתנגד לממשלה הרעה, אך ככל שיענונו כן נרבה וכן נפרוץ!

ציד המכשפות הפרוע מעיד כי הם נמצאים בפאניקה. כל בר דעת מבין שהמערכת במדינת ישראל נמצאת בכאוס מוחלט כי בפעם הראשונה בתולדות מדינת ישראל, החלטת ממשלה לא תעבור. ההתנגדות העממית הרחבה, וההתנגדות האמיצה בשורות הצבא והמשטרה יעבירו לממשלה מסר ברור – פקודת העקירה לא עוברת את מבחן השכל הישר ולכן לא תצא לפועל.

לכן, אל תיתנו להסתה ולהכפשות להרפות את ידיכם. צאו מחוזקים וחזקו אחרים בכל פעם שהתקשורת או ראש הממשלה ישתלחו בנו. כפי שעמדנו במבחנים אחרים בהיסטוריה, כך נעבור גם את המשוכה הנוכחית ונסכל בכוחות משותפים את תוכניות העקירה.

חיזקו ואימצו!