אחי גיבורי גוש קטיף

עכשיו, כבר ברור למחריבים, שאם אתם לא מגרשים את עצמכם, הם פשוט לא יכולים לעשות את זה.
ביאושם הם מפתים אתכם לחתום שתלכו בשקט, ובתמורה יבנו לכם "גוש קטיף חדש" בניצנים.

משה פייגלין , כ"ט בניסן תשס"ה

ח"כ משה פייגלין
ח"כ משה פייגלין
צילום: פלאש 90
עכשיו, כבר ברור למחריבים, שאם אתם לא מגרשים את עצמכם, הם פשוט לא יכולים לעשות את זה.

ביאושם הם מפתים אתכם לחתום שתלכו בשקט, ובתמורה יבנו לכם "גוש קטיף חדש" בניצנים. זאת אומרת שקודם, כשהם אמרו שמי שיקדים לחתום יקבל יותר, הם שיקרו. ועכשיו הם אומרים אמת?

גיבורי הגוש, שמעו נא: בכל ניסיון, הכי קשה, בסוף לכם קשה נורא, אבל גם למחריבים קשה. אפילו יותר מלכם! אני נמצא קרוב אליהם, אני רואה אותם, אני מריח אותם, הם בהיסטריה. אני מכיר את ציפי ליבני. אני מכיר את הראש של כל החבר'ה האלה. הם בפאניקה. והם יבטיחו לכם עכשיו כל דבר.

אתם צריכים להבין שאנו נמצאים עכשיו בעיצומו של המפנה. עוד ועוד חיילים מסרבים. עוד ועוד מפגינים נכנסים לכלא. אלו רק סנוניות ראשונות המבשרות את בואו של אביב החירות הישראלי הגדול.

אבל הכל תלוי בכם. אם אתם תגרשו את עצמכם, שום דבר כבר לא יעזור.

לא יעזור אם נחסום, לא יעזור אם נעצר, לא יעזור אם נסרב, לא יעזור אם נגיע לגוש ולא יעזור אם נעשה מרי אזרחי. תהיה ימית משופרת ותו לא.

המחריבים יודעים את זה, לכן הכל ממוקד עכשיו בכם, שתגרשו את עצמכם.

אנא, אתם הילד עם האצבע בסכר.

גוש קטיף וצפון השומרון זו ההתחלה בלבד. אתם באמת חושבים שהאיש שאין מילת אמת בפיו, השקרן שהכריז לפני כל העולם על כך שיקבל את תוצאות משאל המתפקדים, יקיים את הבטחותיו לכם?

ברגע שתעזבו, יהיה ספין חדש. אייל ארד כבר ימציא משהו. החזית עכשיו תהיה בבית אל, בעופרה, בגולן ובירושלים, אתכם איש כבר לא יזכור. אתם תהיו שלג דאשתקד. שר האוצר יסביר שאין כסף, אולי בעתיד, בינתיים תמתינו... על המזוודות...

אולי שרון שוב יסביר שזו הייתה טעות להבטיח. ואולי כבר ביבי או אולמרט יחליפו אותו ויסבירו שכמו חוק החמץ - זה פשוט בלתי ישים...

אתם תקבלו את שהובטח לכם, כמו שפליטי צד"ל קיבלו, וכמו שמשפחות המשת"פים קיבלו, וכמו שפולארד קיבל, וכמו שכל אדם שהתפתה לעשות עסקים עם מי שאין לו אלוקים – קיבל...

מי שאינו נאמן לארץ ישראל ולאלוקי ישראל, גם לא נאמן לעם ישראל. בעצם לא נאמן לכלום.

אחי גיבורי התהילה. תבינו, שהאופציה לוותר על כל מה שהאמנתם, תמורת הבטחת העתיד החומרי, פשוט אינה קיימת. המצב בו אתם עומדים הוא: או להרוויח גם את הרוח והכבוד, וגם את החומר והשגשוג. או שחס וחלילה, יגזלו מכם את החומר והשגשוג, אבל לא את הרוח והכבוד.

אם תאמינו ותלכו אחרי שרון, תפסידו בכל מקרה, גם את הרוח וגם את החומר.

אינני במצב שלכם, אינני שופט אתכם, ובלי קשר להחלטתכם, אעריץ אתכם כל חיי בגין עמידתכם עד כה. אבל אולי דווקא מהנקודה שבה אני נמצא כרגע, יש דברים שאני יכול לראות טוב יותר.

אני רק רוצה לומר לכם שאתם מנצחים. המחריבים מתחילים להתפורר. אני רק רוצה לומר לכם שבכם תלויה כיום המדינה כולה. פשוט כך, חיי מיליוני יהודים בארץ ישראל תלויים היום בכם. ואני רק רוצה לומר לכם שאחרי 5000 פצ"מרים, זה פשוט לא ניתפס שתיכנעו בגלל הבטחה של ציפי ליבני...

לא נתפס!

אתם מגש הכסף. אני בטוח שאם רק תחזיקו מעמד, בעזרת השם אתם תנצחו! אתם תצילו את כולנו!

ותצילו את עצמכם ואת כבודכם! אתם ובניכם ובני בניכם, תפרחו ותשגשגו עד סוף כל הדורות, בארצכם ובאחוזתכם, בגוש קטיף ובצפון השומרון.

באהבה ובהערצה.