אוהבים אתכם, וביחד אתכם ננצח

ביום שני הגדול הוכיחו אנשי ה"בית הלאומי", את אהבתם הגדולה אליכם. כאחים נאמנים עמדו כולם בצמתים ובחסימות הכבישים, והודיעו קבל עם ועולם, אנחנו לא ניתן שיפגעו באחינו, לא ניתן שיגרשו אותם מביתם.

מיכאל פואה , י"א באייר תשס"ה

דעות מיכאל פואה
מיכאל פואה
עצמי
לאחי ואחיותי תושבי גוש קטיף וצפון השומרון, היקרים והאהובים, ה' עמכם.

ביום שני הגדול הוכיחו אנשי ה"בית הלאומי", את אהבתם הגדולה אליכם. כאחים נאמנים עמדו כולם בצמתים ובחסימות הכבישים, והודיעו קבל עם ועולם, אנחנו לא ניתן שיפגעו באחינו, לא ניתן שיגרשו אותם מביתם.

אהבה זו אליכם בלטה לא רק אצל החוסמים, אלא גם בצפירות האהדה וההזדהות הרבות שקיבלנו בכבישים מהנחסמים. נכון, הטלוויזיה כדרכה מצאה מפגין אחד או שניים שצעק אני "שונא אתכם" וצילמה אותו מכל זווית אפשרית והקרינה את תמונתו כמה פעמים, אבל אנחנו שהיינו על הכביש ראינו את האהבה הגדולה של הרוב המוחלט.

אפילו במשטרת ישראל, זו שלכאורה אמורה לגרש אתכם מביתכם, זכינו לראות גילויי חם ואהבה. אמת, יש מספר שוטרים קטן ואלים, אבל מולם ישנם רבים שעל אף הסיכון של מקום עבודתם עזרו, מי בהעלמת עין ומי בעזרה ממשית. הם אוהבים אתכם, הם אוהבים אותנו, הם עם ישראל.

כאשר קראתי סיפור של נערה בגוש קטיף, שביום שלישי בבוקר ראתה את אביה קם עם חיוך רחב להשקות את הדשא לאחר כמה חודשי הזנחה אמרה: "ידעתי שהאהבה נקלטה". האהבה נקלטה והיא הופכת לדשא ירוק, האהבה נקלטה והיא הופכת לעוד עץ פורח, האהבה נקלטה והיא הופכת לעוד ילדים שייוולדו בעזרת ה' בשנה הבאה, בגוש קטיף וצפון השומרון.

אחים ואחיות יקרים. עליכם לדעת, איננו מצפים שתצאו איתנו להפגנות וחסימות. איננו רוצים שתכינו ביצורים. אנו מסתכלים עליכם בהערצה, על כוח עמידתכם המופלא, ומתפללים שתמשיכו על אף הכל בשגרת יומכם.

אל תתפתו ל"ביטוחי חיים" למיניהם הם מיועדים לאנשים מתים. אל תתפתו ל"חסדיה" של השרה ציפי לבני, היא מנסה להציל את עצמה ולא אתכם. אם במקרה, ברגע של חולשה, חתמתם על אחת מהתוכניות ההזויות האלו לכו ובטלו את החתימה. המשיכו לעמוד יחד חזקים, אנחנו אוהבים אתכם ואנחנו נגן עליכם.

בימים אלו סביר להניח שתעמדו בניסיונות לא פשוטים. לא רק ממשלת ישראל הבינה שבלי עזרתכם היא לא תצליח לממש את הגירוש, גם הערבים הבינו זאת. מיד לאחר יום שני האחרון הם פתחו במתקפה שנועדה "לעזור" לממשלת ישראל להקשות עליכם את החיים "ולעודד" אתכם לחתום על תוכנית הגירוש.

חזקו ואמצו אנחנו מנצחים. ממשלת ישראל תאלץ לצאת ולהגן עליכם.

יהי רצון שה' יפרוס עליכם סוכת שלומו, ותשבו לבטח בביתכם.

אוהבים אתכם, וביחד אתכם ננצח.