עצות לידידי טוני

ראשית, ברצוני כמובן להביע את צערי העמוק על הירצחם של חפים מפשע, סתם כך, באמצע היום, רק בגלל שכמה מוסלמים רצו להפריע לך לנאום בוועידת המדינות המתועשות.

צחי פנטון , ד' בתמוז תשס"ה

לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7
לכבוד מר בלייר:

ראשית, ברצוני כמובן להביע את צערי העמוק על הירצחם של חפים מפשע, סתם כך, באמצע היום, רק בגלל שכמה מוסלמים רצו להפריע לך לנאום בוועידת המדינות המתועשות.

כמו כן בשם העם בישראל אני שולח את תנחומי למשפחות השכולות ומאחל איחולי החלמה מהירה לכל הפצועים.

קראתי בעיון רב את תגובותיהם של ראש הממשלה שלי (אריק שרון) של שר החוץ שלי (סילבן שלום) ושל שר האוצר שלי (בנימין נתניהו) לפיגועי הטרור אצלכם. שלושתם אמרו פחות או יותר אותו דבר: "בלייר, אנחנו מבינים הכי טוב מה עובר עליכם, כדאי לכם ללמוד מאיתנו איך להלחם בטרור ולעולם אל תיכנעו לטרוריסטים".

אבל מה, שמתי לב שלא היה להם מספיק זמן לפרט איך בדיוק הם נלחמים בטרור ומה הם עצמם עושים כדי למגר את הטרור. לכן החלטתי לחסוך לך את החיפוש בארכיונים ולסכם עבורך בקצרה איך שלושת המנהיגים הנפלאים האלו נלחמים בטרור, וכיצד הם הצליחו לחלץ את מדינת ישראל ממעגל הדמים של הטרור הרצחני.

ראשית, השתמש במינוח נכון:

1) אין אצלנו יותר נרצחי טרור. יש רק "קורבנות שלום". הם גם לא נרצחים על ידי "מוסלמים" או "פלשתינים" אלא סתם על ידי "מחבלים" ללא לאום ודת.

2) איפוק זה כוח. אל תגיב, אל תעצור אף אחד. תתנהג כאילו לא קרה כלום. אתה תראה, הם יישברו מזה לגמרי.

3) תנו להם רובים. אחת המטרות של הפיגועים היא כנראה להשיג נשק. תחסוך לעצמך הרבה פיגועים אם ישר תתן להם כלי נשק, אמצעי חבלה ומחנות צבאיים. אם יש לך מספיק כוח אדם, אז תן להם גם מדריכים שילמדו אותם חבלה, לוחמה בשטח בנוי ומודיעין.

4) אל תלחם בטרור.זה בדיוק מה שהם רוצים להשיג! שתלחם בהם, שתפגע בהם ושתנצח אותם. אל תיענה לציפיותיהם, דווקא אל תיגרר לרמה שלהם. תן להם להמשיך.

5) תארגן מלחמת אחים. נסה לסכסך כמה שיותר בין אזרחים שלך, למשל בין אנגלים וקוקנים. אתה תראה, כשיתחילו המהלומות, הטרוריסטים יפסיקו את הפיגועים מרוב צחוק.

6) היענה לכל תביעותיהם. אם לא יישארו לטרוריסטים דרישות לא יהיו להם יותר סיבות לפיגועים. כמה פשוט. חשבת על זה?

7) גרש אזרחים בריטים מבתיהם. תבחר חבל ארץ פורה כלשהוא בממלכה המאוחדת ותגרש ממנו את כל האזרחים הבריטים. אתה תראה, שמה כבר לא יהיו פיגועים.

8) תן למפקד ארגון הטרור להלחם בטרוריסטים. זה ממש עובד מצוין. רק תגיד זאת באנגלית יפה ותראה שכולם קונים את זה. תקפיד רק לומר זאת נכון ובצורה משכנעת, משהו כמו "אנו מפקידים מעתה את הטיפול בבטחון המדינה בידיו של מנהיג אל-קאעידה. הוא היחיד שיודע לדבר בשפתם ויודע היכן הם נמצאים".

9) מנה טרוריסטים כחברי פרמלנט. האמן לי טוני, זה סוף הדרך. כל מה שהם רוצים זה הרי להשתלט על מדינתך. לך בהפוך על הפוך! תן להם להיות חברי פרלמנט, להצביע בהחלטות הנוגעות לעתיד ברטניה ובטחונה ותראה, לא עוד טרור!

10) לסיום, ממן את פעילותם. תשמע, אי אפשר להימלט מזה. בסוף הכל חוזר לגעלט מאני. אתה יודע - כסף. תדאג למימון שוטף של פעילויות טרור, הקם מרכז פרגי לשלום, הקם קרן דיאנה למרכזי סחר משותפים ואפילו מנה את צ'ארלס כשר לפיתוח אזורי. בדרך זו תוכל להזרים מליארדים (עוד קוראים לזה אצלכם שילינג?) למימון חינוך מוסלמי קיצוני, לאחזקת משפחות מוסלמים מתאבדים (חללים!) ולאימון מחבלים מוסלמים ברחבי הממלכה המאוחדת.

האמן לי טוני! אם תעשה את כל מה שכתבתי תהיה לך יופי של ארץ. נכון- קטנה, מלאה מוסלמים, בלי דמוקרטיה וכנראה בלי בריטים, אבל העיקר, בלי פיגועים.

ויודע מה? אולי אפילו נקפוץ לביקור עם הילדים.

ברגשי כבוד והערכה, נתינך הנאמן.

לסיום, אם יש כמה שלא הבינו שזה נכתב בציניות (ואני בטוח שיש כמה שמאלנים שקראו את הקטע הנ"ל) אז אני מבהיר כאן שוב, חד משמעית ובלי מרכאות:

ההתנתקות תחזק את המדינה, תשפר את המצב הבטחוני, תלכד את העם, תפריח את הכלכלה ותשפר לעין שיעור את מעמדה בעולם.

לא, לא שלך ושלנו. של הפלשתינים.

אתה הבנת את זה ביבי? אולי אתה הבנת את זה סילבן?

אני ממש לא מבין אתכם.