הם מ-פ-ח-ד-י-ם מהנוער הנפלא שלנו

כוחות הרשע בממשלה, בפרקליטות, במשטרה ובתשקורת שרויים בתדהמה. הם לא יודעים מאיפה זה בא להם. הם באמת חשבו שעם גירוש וחורבן גוש קטיף והשומרון הם הצליחו לרמוס אותנו סופית.

נדיה מטר , כ"ח בתשרי תשס"ו

נדיה מטר ויהודית קצובר
נדיה מטר ויהודית קצובר
חזקי ברוך
כוחות הרשע בממשלה, בפרקליטות, במשטרה ובתשקורת שרויים בתדהמה. הם לא יודעים מאיפה זה בא להם. הם באמת חשבו שעם גירוש וחורבן גוש קטיף והשומרון הם הצליחו לרמוס אותנו סופית. הם באמת חשבו שלאחר הקיץ הנורא הזה, המחנה היהודי, יתנהג סוף סוף כנדרש: כמו כבשים שקטים וכנועים של "הרועה"- הדיקטאטור אריאל שרון.

הם באמת חשבו שלאחר חורבן גוש קטיף וצפון השומרון, המחנה היהודי יתמקד אך ורק בפעילויות שקטות בעפולה וחדרה. בפעילות של "פנים אל פנים" ו"באהבה ננצח", פעילויות שלא מפריעות כלל לדיקטטורת שרון וחבורת פושעי הגירוש הסובבת אותו.

כוחות הרשע של אריאל שרון ושמעון פרס באמת ציפו שלאחר הקיץ הזה, המחנה היהודי יתייאש לגמרי ואז כוחות הגירוש יוכלו עכשיו לסלק את כל שאר יהודי יהודה ושומרון ,להפוך את כל האזור ליודנריין, בלי שהם ותומכיהם במחנה היהודי יעזו למחות.

אך שומו שמיים, פתאום מתברר שהמחנה היהודי עדיין חי. והוא לא רק חי, אלא הוא בועט, נושם, מרים את הראש ומעז להגיד: אני כאן! אם חשבתם שהרסתם אותנו, אז יש לכם טעות מרה. אם חשבתם שהפסקנו להלחם על ארץ ישראל, אז טעיתם בגדול.

לתדהמת המערכת המושחתת של שרון, קמה תנועה חדשה ובה אלפי בני נוער- מאורגנים, גאים, חזקים, ולא מפחדים. לא מהערבים, ולא מהשמאלנים. כן, אותם אלפי בני נוער שנאבקו על גוש קטיף וצפון השומרון, התארגנו מחדש וקוראים לעצמם "נוער למען ארץ ישראל". בני נוער בגילאים 13 עד 25, שמסוגלים להתארגן ולהקים בו זמנית 4 מאחזים במקומות שונים, עם מאתיים חמישים חבר'ה בכל מקום.

סיסמת בני הנוער האלו מפחידה את המערכת כולה: "אוהבים אותך ארץ ישראל", זו הסתה והמרדה. משטר הדיקטאטורים שרון-פרס אינו סובל מי שעוד מעז להביע את צמד המילים: "ארץ ישראל". משטר שרון-פרס מ-פ-ח-ד מיהודים גאים שאומרים שאין הם מסכימים להיכנס לגיטאות, לתוך גדרות. משטר שרון-פרס מ-פ-ח-ד מיהודים גאים שאומרים שנמאס להם להיות אזרח סוג ב' כשאל הערבים ביו"ש מתייחסים כאל אזרח סוג א'.

משטר שרון-פרס מ-פ-ח-ד מיהודים גאים שמעיזים לטייל, לנטוע, להראות נוכחות, בכל מקום בארץ ישראל. משטר שרון-פרס מ-פ-ח-ד מיהודים גאים שאינם מפחדים להכריז בקול רם: "כל ארץ ישראל שייכת לעם ישראל". משטר שרון-פרס מ-פ-ח-ד מיהודים גאים שאומרים: אולי הצלחתם להחריב את גוש קטיף וצפון השומרון, אבל בפעם הבאה לא נהיה כל כך נחמדים ותמימים. בפעם הבאה זה לא יצליח לכם. ולא רק זה, עוד נחזור בעזרת ה' לגוש קטיף ולצפון השומרון".

ובגלל שמשטר שרון-פרס מ-פ-ח-ד מתנועת הנוער החדשה הזאת, הוא יוצא נגדו בתקיפות ובאלימות רבה כדי לנסות להכניעה עוד בטרם שתנועה זו תהפוך לתנועת המונים. לאחר מה שקרה ביום חמישי שעבר-בעת פינוי ארבעת המאחזים ברור למפרע שכוחות הביטחון קיבלו הוראה מפורשת ואור ירוק לשבור את העצמות לכל אלו המשתייכים או עוזרים ל"נוער למען ארץ ישראל".

התשקורת עוזרת למשטר שרון ומפיצה עלילות דם כאילו שבני הנוער "מתפרעים ומשתוללים ותוקפים" כשברוב המקרים ההיפך הוא הנכון, והתוקפנים הם כוחות הביטחון השוברים עצמות לבני הנוער.

חשוב מאד שהמבוגרים השייכים למחנה היהודי לא יפלו בפח ההפרד ומשול הטומנת לנו דיקטטורת שרון-פרס, ולא יתחילו לגנות את בני הנוער הנפלאים האלו. לדוגמא, לאחר שפורסמה התמונה של הקצין שנפצע בפניו באלון מורה, לא הייתה צריכה לצאת הודעת גינוי של ראשי מועצת יו"ש, אלא להיפך הייתה צריכה לצאת הודעה תקיפה האומרת: אנו תמהים כמה צלעות אותו קצין שבר לבני הנוער, כדי שאלו היו צריכים להתגונן בצורה כזאת. הרי לא הייתה כאן חקירה של העובדות. אולי הקצין הזה בכלל משקר, ובעת שהוא וחייליו הפעילו אלימות רבה נגד בני הנוער, איזה מרפק של חייל נכנס לו לפנים והוא משתמש בדבר כדי להשמיץ את ציבור המתנחלים ולעושת להם דלגיטימציה??

אני קוראת לכל ציבור המחנה היהודי: עלינו לתמוך ב"נוער למען ארץ ישראל" גם מוראלית וגם כספית. בנוסף, עלינו להתארגן לתבוע תביעה אזרחית אישית נגד כל שוטר או חייל שמעז לגעת בילדינו. גם אני, לאחר ההתעללות הקשה שעברה עלי מצד 3 בלשים שחטפו אותי בברוטאליות, ללא שום סיבה, באור יום במרכז המסחרי באפרת ותקפו אותי מילולית ופיזית במכונית שלהם, אני לא מתכוונת לשתוק. שוטרים אלו ישלמו הרבה כסף על מה שהם עשו לי.

אנו, דור המבוגרים שנאבק נגד הסכמי אוסלו הנפשעים, גאים שגידלנו דור כה נפלא של בני נוער הממשיכים, בעקבות כלב בן יפונה ויהושע בן נון, את המאבק לכיבוש הארץ. נאמנים לעם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל.

עלו והצליחו!