השותפות המעודדת טרור

על פי תמצית ידיעות שהתפרסמו באתר ערוץ 7, הוועד למניעת הרס העתיקות בהר הבית שיגר מכתב לראש הממשלה ולמנכ"ל משרד רשות עתיקות בעקבות המידע החדש, המצביע על הכוונה של הוואקף להמשיך בעבודות ה'שיפוצים' בהר.

פרופ´ הלל ויס , ב' בכסלו תשס"ו

הלל וייס
הלל וייס
צילום: עצמי
על פי תמצית ידיעות שהתפרסמו באתר ערוץ 7, הוועד למניעת הרס העתיקות בהר הבית שיגר מכתב לראש הממשלה ולמנכ"ל משרד רשות עתיקות בעקבות המידע החדש, המצביע על הכוונה של הוואקף להמשיך בעבודות ה'שיפוצים' בהר. הכוונה לאפשר לוואקף המוסלמי לבצע עבודות במתחם הר הבית במבנה ה'חתוניה' הגובל בשער חולדה שדרכו נכנסו יהודים להר הבית ומשם המשיכו במעברים תת קרקעיים אל המקדש.

ב'עבודות' הקודמות נתנה ממשלת ישראל אישור לבצע הרס דומה באורוות שלמה ומתחת למסגד אל אקצה והתוצאה הייתה הפיכת המתחמים הללו למסגדים חדשים בהר הבית תוך השמדה שיטתית של כל ממצא יהודי. שרידי המקדש הושלכו למזבלת הקדרון בהסכמת 'שלטון' היהודים. אולי צדק אסף ענברי כאשר שיבח את טיטוס על מעשהו הנאור כששרף את המקדש. דברים שמוחזרו ופורסמו בחוברת שיצאה מטעם קצין החינוך של צה"ל, צבא הגירוש לישראל.

יחד עם זאת, אנו שומעים על כוונת התנועה האיסלמית הישראלית בראשותו של השייך רא'אד סאלח להקים חליפות עולמית כשהבסיס לה הוא השלטון בהר הבית זאת כמובן בשיתוף פעולה עם מכלול של תנועות איסלמיות פלשתיניות ואחרות שחלום כיבוש העולם נראה להם כה קרוב.

ממשלת ישראל, המעדיפה במקרה הטוב להעלים עין, הופכת בכך לשותפה לליבוי גאוות האיסלאם ותקוותיו בליבת הכור הגרעיני הרעיוני ומוסיפה לו בכך חומר דלק שאין מסוכן ממנו המלבה כל אשליותיו של האיסלם. בכך הופכת ממשלת ישראל למעודדת העולמית העיקרית של הטרור האיסלאמי, לזרוע התומכת באל קעידה. לעומת תקוות האיסלם לכבוש את העולם מה מגוחכת היא המלחמה העייפה והמאופקת של מדינת ישראל בטרור, היורה מטחים ריקים אל שדות ריקים. מה מגוחכת מלחמת ארצות הברית המקיזה דמה לשווא בעיראק כאשר היא מנסה לכפות דמוקרטיה על עמים שבבסיס חברתם נמצא השבט, החמולה ומקומו של האב. כמו בזיונה של ארצות הברית במלחמותיה באסיה צפוי בזיונה ובזיון כל העולם במלחמות הדמוקרטיות.

מה מגוחכת היא ההתפתלות הנמשכת סביב אירן כשהעולם ומדינת ישראל הנכחדת ילחמו נגדה יום אחד מאוחר מדי, שעה שהפתרון נמצא פה, כאן, עכשיו. לחסום הר הבית וסביבתו בפני פעילות איסלמית עודפת. לדכא את איראן ויום ירושלים שלה הישר מכאן.

לא תהיה חליפות עולמית שיונקת כוחה מהר הבית מפני שהר הבית הוא נחלת ה' לעמו ישראל ובה יוכל להיות בית תפילה לכל העמים לרבות לבני ישמעאל, אבל לעולם לא יכול להיות בהר הבית כיבוש מוסלמי שבו לא יכול להתפלל יהודי. אלף שלוש מאות שנה נמשך הכיבוש הערבי בהר הבית. הגיע הזמן להשבת כיבוש דוד המלך.

כל מי שמדכא את תפילת היהודים בהר הבית מביא מכוח השקפותיו ומעשיו הרס וחורבן לכל העולם. הנאורות המדומה היא מקור החורבן. הכוונה לבית המשפט העליון במדינת ישראל, הכוונה לממשלת ישראל, הכוונה לאנשי האקדמיה מכל העולם.

אם באה לכאן קונדליסה רייס ותובעת ממדינת ישראל לוותר על בטחונה, לסכן עצמה ולפתוח המעברים, הרי זה רק מכוח המדיניות המשפילה את מדינת ישראל. לא התחילה בכך רק ממשלת שרון אלא כל ממשלות ישראל ולפחות מאז מלחמת ששת הימים, מנטאלית במהותה של הציונות.

קומה התנערה עם חלכה. קומו התנערו רבנים, קומו התנערו כל היהודים. אל תפקירו את ההר. עלו כדין, עלו כהלכה ויפה שעה אחת קודם.