רוץ פייגלין רוץ

רוץ פייגלין רוץ! כיוון שכמו רבים, גם אני מיואש לחלוטין מהמערכת הפוליטית והחלטתי למשוך ידי מהמשחק, אך עוצמת האבסורדים אליהם מובילים ראשי המחנה הכתום בכוונותיהם הטובות תמיד מפתיעה אותי והופכת אותך שוב לרלוונטי.

ערן שטרנברג , י"ז בכסלו תשס"ו

לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7
רוץ פייגלין רוץ! כיוון שכמו רבים, גם אני מיואש לחלוטין מהמערכת הפוליטית והחלטתי למשוך ידי מהמשחק, אך עוצמת האבסורדים אליהם מובילים ראשי המחנה הכתום בכוונותיהם הטובות תמיד מפתיעה אותי והופכת אותך שוב לרלוונטי.

רוץ פייגלין רוץ! זה מה שהלב זועק והראש אומר, ובמיוחד נוכח העובדה הבלתי נתפסת שאחדים מהטובים ביותר תומכים שוב במלך הצבועים, נתניהו. הזעקה חריפה במיוחד לאחר פרישת לנדאו שקברה את כל התירוצים.

רוץ פייגלין רוץ! כי "צמצום נזקים", סיסמא שבשמה תומכים בנתניהו, תמיד היתה נכס בבעלותם של אנשים נפלאים עם לב זהב, כוונות טובות, יכולת ביצוע מרשימה ובעיקר, קוצר ראיה. אצלנו, בניגוד לאגדות, גם הילדים מריעים למלך ולא צועקים לו את מה שצריך לצעוק.

רוץ פייגלין רוץ! כי סילבן צועד עם הפנים קדימה וביבי צועד לקדימה ברוורס... אך היחיד שנע בכיוון ההפוך זה אתה.

רוץ פייגלין רוץ! כיוון שהייאוש שיגיע בקרוב מנתניהו יהפוך את הרעיון שלך לנכון, וזה בלי קשר לשאלה אם הליכוד הוא הפלטפורמה הנכונה למהלך שנקטת בו או לא.

רוץ פייגלין רוץ! העובדה שמנהיגים במחנה הכתום, מובילי המאבק, כיהנו בממשלת הגירוש תקופה ארוכה, התנגדו לאי ציות וסירסו את המאבק בשטח היא זו שגרמה לעם להתאהב בחוטפו ולתת לו לגיטימציה שתתבטא כנראה בשלושת רבעי כנסת לאחר הבחירות (בתקווה לנס). כי מה לעשות, העם לא טיפש והבין מכך שהגירוש הוא לא כזה גירוש... תמיכתם כעת בביבי תעלה לנו בכנסת לאחר מכן ב-120 ח"כים עוקרים... איזה פרצוף יהיה לנו אז לאחר שנתניהו, כצפוי, יצטרף למגרשים?! רוץ פייגלין ותשמור על גחלת השפיות!

רוץ פייגלין רוץ! כי יש כאלו שמחשבים חישובים אופורטוניסטים בשביל הכיסא, ויש טובים מהם, שבתום לב מחשבים חישובים פרגמטיים על חשבון המוסר ומסכימים לכרות ראש תמורת הצלת הלב... אך הצד השווה שבהם ששניהם שיעבדו את החזון והצדק, שהם המנועים הראשיים של כל תהליך לאומי בידי כוחות הרשע.

רוץ פייגלין רוץ! כי בהמשך למשל האישה המוכה שנתת, ביבי הוא לא בעל מכה כמו אריק, גרוע מכך, הוא בעל אדיש, המפקיר את משפחתו לחיות שברחוב, ומידי פעם מגיע להעמיד פנים שזה כואב לו.

רוץ פייגלין רוץ! כי אין כמו הרעיון שבשמו אתה רץ כדי לעזור למחנה הלאומי כולו, על שלל מפלגותיו. הייאוש מביבי, שוודאי יגיע, יגרום לעשרות אלפים שלא להצביע ויפגע בכולם. ככה לפחות יש מישהו שעומד בצד ומציע אלטרנטיבה.

רוץ פייגלין רוץ! כי בניגוד לביבי, שקנה לעצמו חזקה של אדם פסול בכך שחתם על וואי, הצביע בעד "מפת הדרכים" (עם "14 הסתייגויות"...), לחץ את ידי הצורר ערפאת, תמך בעקירה בכנסת ובעצם מנע את טרפודה, אתה לפחות הוכחת שאתה לומד מטעויות (כמו התמיכה בזמנו באולמרט לפני מספר שנים), ומנהיג אמיתי נבחן ביכולתו ללמוד מטעויותיו.

רוץ פייגלין רוץ! העתיד יוכיח אם הרעיון של מנהיגות יהודית היה אכן בר ביצוע, אך העבר כבר אמר בקול רועם מי הוא נתניהו. ומה בדיוק הרלבנטיות של הגופים הקיימים.

רוץ פייגלין רוץ! כי הציבור בישראל צמא למנהיג שיחזיר לו את הזהות היהודית שנשדדה ממנו. גם אם יתברר שמכל המהלך של מנהיגות יהודית ייוותר רק המסר הזה – והיה זה שכרנו! האמת, פשוט אין לנו אלטרנטיבה אחרת.

רוץ פייגלין רוץ! ותשמור על גחלת השפיות. אל תתרגש אם יקראו לך "הוזה", בעולם בו הדבר "הריאלי" זה לתמוך בנתניהו, יש בתואר הזה משום תעודת כבוד.